2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

günaydin kizlar:)
kürtaj veya düsükten sonra hormonlar bir garip oluyor hayatim..benim reglilerim 25 günde bir gelir sasmazdi, hamile kaldim, 17 subatta bebegimin kalbi durdu ve kürtaj oldum, dr bir reglden sonra denemeye devam dedi.Kürtaj sonrasi ilk reglim vücudumda hicbir degisiklik olmadan 32 gün sonra geldi ve bitti.bu ay ilk denememizi gerceklestirdik, ama ovulasyon tarihimi hesaplayamadan sadece ovulasyon belirtilerimden takip edebildim.ovulasyon tarihlerimde hafif kasikta batma, agri ve midemde siskinlik oldu (ayni halmileyken yasadigim belirtiler) 5-6 gün devam etti, gecti.hatta hamilemiyim falan die icimden gecirmedim de degil yani boshayallersmile bu ay tahmini regl tarihim 18 nisan.bakalim gelecek mi gelmeyecek mi, gelirse ne zaman gelecek?tamamen belirsiz bir durum, mevsim itibariyle de bir degisiklik olabilir :uhm:..su an ne hamilelige ne de regl belirtilerine ait birsey yasamiyorum.cok enterasan...

kızlarrrrrrrrrrr
merhabalar biz de 8 aydır bebiş istiyoruz.ınşallah bu ay çift çizgiyi görmek istiyorum.Rabbim isteyen herkesin kucağını hayırlı sağlıklı bebişlerle doldursun inşallah....

kızlarrrrrrrrrrr
merhabalar biz de 8 aydır bebiş istiyoruz.İnşallah bu ay çift çizgiyi görmek istiyorum.Rabbim isteyen herkesin kucağını hayırlı sağlıklı bebişlerle doldursun inşallah....

amin canim, insallah Allah herkesin gönlüne göre versin yerimseniben

aman oldu mu oluyor kizlar..yastik falan bahane bence...ben hemen kalkarim mesela..öyle oldugu halde hamile kaldimyerimseniben

canım gunaydın dogru soyluyorsun kalan her sekılde kalıyorda bazen ıste zor oluyor mesela ben kendımden ornek vereyım ben ılıskıden sonra hemen ayaga kalkar cok afedersınız hemen banyo yapardım ne kadar cok sure gecmesıne ramen hamıle kalamadım sonra doktora gıttım doktor bana ılıskıden sonra yarım saat hafıf ayaklarını kaldırıp oyle yatacaksın dedı ve ıkı saatte banyo yaspmıyacaksın dedı bu ay her seyı aynı uyguladım allaha cok sukur hamıle kaldım rabbım ınsallah tamamını erdırsın bırde bu ay hıc kafama takmadım zaten hersey orda bıtıyor dısarı cıktım gezdım evıme mısafır cagırdım habıre sırf kafam dagılsın dıye ama gercektende oluyormus kafaya takmadıgım ay hamıle kaldım

Evet canim sen de hakilisin...her bireyin erkek olsun kadin olsun tasidigi özellikler, hormonlari, Dnalari farkli..bireyden bireye de hamile kalma sekli bile degisebiliyor..en güzeli dedigin gibi calima yapmak fakat kafaya fazla takmamak yerimseniben
mesela bu ay bekliyorum ama beklemiyorum da! kismet..allahima hep hayirli zamanda hayirlisiyla diye dua ediyorum..tek endisem yasim. yoksa bebis istedigi zaman gelebilir...kollarimiz acik onu bekliyor olacagizhihoyyyt

ebruli 22 ve ilfa hoşgeldiniz kızlar. beklenen adet tarihinizi ve kaçıncı denemniz olduğunuz yazın da listemize ekliyelim bayanalr. inşallah müjdeli haberler bekliyoruz sizden.

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme
suur.................................18 nisan...............1.deneme
eda80..............................18 nisan................????????
toprakceylin.....................19 nisan................2.deneme
vesade.............................21 nisan................2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan.................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan.................4.deneme
gözdeati.........................24 nisan..................6.deneme
bahar07..........................26 nisan.................4.deneme
estamp..........................26 nisan..................???????
deniz1958......................27 nisan..................2.deneme
azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme
carna81..........................30 nisan................2.deneme
chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme
luckysenem.....................??????............. ....??????
ifsumnadial.......................??????.......... .......???????
elifecevural........................??????........ ........????????
integral0027.....................???????.......... .....?????
esindirim..........................??????......... ........2.deneme
angel409..........................??????.......... .........????????

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)
panddamm..........4 nisan....... 2.deneme( MAŞALLAH DİYELİM)
panki..................7 nisan........11.deneme ( BİR GÜNDE 2. SÜPER HABER )
cotanak28..........10 nisan....... 2.deneme ( BİR BOMBA HABER DAHA- DEVAMINI BEKLİYORUZZZZ)
sporstar..............9 nisan ........1. deneme ( İŞTE İLK DENEMEDE TUTTURAN BİR SÜPER ŞANSLI HAMİŞŞŞ)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

sellvi...............................1 mayıs...... ..........1.deneme
mse121822.....................3 mayıs.................4.deneme
welcome.........................7 mayıs.................13.deneme
sevdalinka06....................9 mayıs.................8.deneme
hazel82...........................9 mayıs.................2.deneme
karakaya.........................11 mayıs................4.deneme
lulu55..............................22 mayıs................3 .deneme
ronya..............................????????.................???????
sinannuray.......................???????................2.deneme

BEKLEMEDEKİLER ( SONUÇLARI BİLDİRİN LÜTFEN)

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme
sherin.............................9 nisan..................4.deneme
buurcuum.......................10 nisan.................1.deneme
horuda............................12 nisan.................5. deneme

huuuuuuuuuuuuu bu beklemedekiler ne oldu ya haber verin bizeeee. sherin le burcu sanırım daha adet olmadılar ama.

huuuuuuuuuuuuu bu beklemedekiler ne oldu ya haber verin bizeeee. sherin le burcu sanırım daha adet olmadılar ama.

selam canim, bende ikinci siraya düsmüsüm..listede ortalardaydim..bu ay ümitli degilim, ne regl ne de hamilelik belirtim var...acayip bir durum...hayirlisi...

valla canım aslında ben gerçekten çocuk istiyor muyum istemiyor muyum onu da bilmiyorum galiba tam hazır değilim bu adetim neden gecikti ona takıldım biraz .bitsin de dr.a gidicem inşallah bi hastalığım yoktur
hayirlisi olsun güzelim, umarim önümüzdeki ay dilegin gerceklesir:Saruboceq:

valla canım aslında ben gerçekten çocuk istiyor muyum istemiyor muyum onu da bilmiyorum galiba tam hazır değilim bu adetim neden gecikti ona takıldım biraz .bitsin de dr.a gidicem inşallah bi hastalığım yoktur

nadiren benimde reglimde sonbahar ve ilkbaharda böyle oynamalar olur, mevsim itibariyle olabilir, kafana takma ama gönlün rahat olsun tabi ki dr a git yine de yerimseniben

Naber kizlar napiyorsunuz? Ben okuldan ciktim suan isyerindeyim birazdanda sürücü kursuna gidip biraz araba sürecegim... varmi güzel haberler. Adetleri geciken arkadaslar naptilar?

Naber kizlar napiyorsunuz? Ben okuldan ciktim suan isyerindeyim birazdanda sürücü kursuna gidip biraz araba sürecegim... varmi güzel haberler. Adetleri geciken arkadaslar naptilar?

Baska hamilemiz yok canim simdilik, beklemede olanlar var ...bende 4 güne kadar regl olmazsam, bir hft kadar bekler test yaparim...ama bu ay sanmiyorum

Baska hamilemiz yok canim simdilik, beklemede olanlar var ...bende 4 güne kadar regl olmazsam, bir hft kadar bekler test yaparim...ama bu ay sanmiyorum

Sanma zaten umutlanirsan ve olmazsa hayal kirikligina ugrarsin ama ummadigin halde hamile kalirsan güzel sürpriz olur. Insallah regl olmazsin canim.

kızlr listemizde hiç adet tarihini biel vermemiş arkadaşlar onları siliyorum listemizden. eğer eklenemk isterlerse sonra gerekli bilgilerini alınca yazrı. çünkü böyle hangi tarihi bekliyoruz bilemiyoruz.

luckysenem.....................??????............. ....??????
ifsumnadial.......................??????.......... .......???????
elifecevural........................??????........ ........????????
integral0027.....................???????.......... .....?????
esindirim..........................??????......... ........2.deneme
angel409..........................??????.......... .........????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…