2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

denizcimm sağol düşündüğün için...ben buraya takılmadan duramam ama....ben öğlenciyim..akşam 6 da geliyorum yemekti v.s kızla uğraşıyorum geç giriyorum..ama okumadığım sayfa yokkk..lulu taklır merak etme..adet olduğundan canını sıkkın heralde.duramaz gelir heralde...

yalnız okudum da sayfaları baya bi tatlı muhabbeti olmuşş...ben tatlıya çok meraklıyım..canım istedi hepsinden hemde...evde tatlı yapınca kızlar bana mutlaka ayırın kızlaaaar

evet öncelikle herşeyin hayırlısı rabbimden.. inşeallah sende 2. ye hamile kalırsın canım. korkma hiçbişey için rhat ol.bu çok önemli. hamileliğinden önce git doktora yapılması gereken bütün testleri yaptır ben hamileliğimden önce başladım aspirine. ilaçlara. hamileliğimin 6haftasınd kalp seslerini duyuncada iğnelere başladım. sıkı kontrol gerekiyor ve içini rahat tut. ben şuan 18 haftalık hamileyim. ikiz bebişlerim olacak. rabbim geçen sene bi tne aldı bu sene iki tane verdi. alanda O verende O.. doktor çok önemli. kendine iyi bak.

Selam kizlarrr bakiyorumda calismalarda bayagi bir ilerleme var??? Ama baslarda daha mi hizli gidiyorduk ne, hamis sayisi durmus sanki birden Ha gayret kizlar :)

Woooow hemde ikiz öyle mi? allah saglikla kucagina almayi nasip etsin canim. Evet dogru söylüyorsun alanda o verende o. Allahim herseyin dogrusunu bililr. Hersey bizim icin mecbur basa geleni cekip sükür etmesini bilmemiz gerekiyor. Sabrin icin sana ne güzel bir mükafat vermis allahim.

günaydınnnn,herkes uyuyor heralde,yada işte güçteler,genelde öğlenleri çok güzel muhabbet oluyor,sabahları tık yok :)

valla hem şunada çalışmıyorum hemde uyuyamıyorum çok kötü bişi evde tek balıma sıkılıyorum en iyisi uyumak...

ya arkadaşlar şu yazılarınızın altındaki takvimleri nasıl yerleştiriyorsunuz ben bir türlü bulamadım da

burada bi arkadaş nasıl yapılacağı konusunda bi adres vermişti yine k.k den bi adresti bende o sayfadan okuyarak yaptım cnm geçmişi bi oku istersen ama 50den yukarıdaki sayfalardadır sen tek tek bi bak görürsün ordan yap,bende öyle yapmıştım

teşekkür ederim evet ikiz oğullarım geliyor Rabbim olmayan isteyen herkese nasip etsin hayırlısıylaa. kolay günler değildi atlattığımız odasını boş gördükçe hala içim cızlar kızımın. ama rabbim onun yerine iki tane verdi inşeallah kucağıma almayı büyütmeyide nasip eder.

kizlar selamlar:)))
sohbetler edilmis, tarifler verilmis, fotograflar görülmüs....
bu arada tatli tarifini bende not ettim, en kisa zamanda yapacagim.sütlü tatlilari cok severim.canim istedi hemde cooook kaydirigubbakcemile5

öncelikle hayırlı olsun allah kucağına aldığın günleride göstersin sakıncası yoksa kızını nasıl kaybettin anlatır mısın yeni açtım geçmişi okumadım bende 34 haftamda doğum yaptım kızım 3 gün yaşadı çok zor günler yaşıyorum şuan hamilesin kendini nasıl hissediyosun

preeklemsi geçirdim 31 haftalıkken. hiç belirtisi olmadı sancım vardı kasıklarda yatış verdiler 24 saat idrar takipi. ama doldurmadan kanamam başladı tansiyon 22 ye yükselmiş ameliyta alana kadarda karnımda öldü, ölü doğdu. 8 gün yoğun bakımda kaldım çıkınca söylediler. göremedim ben hiç. senin için durum daha zor tabiki. atlatmak çok zor bunu dediğim gibi hala gözlerim dolar ağlarım ama sonra şükrederim sabrederim. rabbim öyle olmsını istedi hayırlısı oymuş şefaatçimiz olur inşeallah kızlarımız bize. 1 sene sonra kaybettiğim gün 17 şubatta ikiz hamile olduğumu öğrendim. zten 2. gebelik risk bizim için ikiz olunca 2 kat artıyor ama dediğim gibi insan bununla yaşamayı öğreniyor kbulleniyor nasipse alacağız bebişlerimizi kucağımıza. şuan mutluyum herşeye rağmen onlar için mutlu olmak zorundayım. herşeye rağmen....

nagehan ve sinannuraycim, basiniz sagolsun, Allah sabirlar versin...

ilk bebekler kaybedilince her ne sekilde olursa olsun , ikincilerde hep bir süphe oluyor degil mi?allah sabir ve saglik versin sizlere yerimseniben

Kızlar ben geldim...2 günden beri giremiyorum...ınternet bağlantımız yok...Aslında varda pc de yok gösteriyor...Başka pc takıyoruz var internet...Eşim format atacak bugün pc ye inşalla düzelir...Bende eşimin WINN taktım onla girdim şimdi...Fazla duramayacağım o nedenle...
Varmı hamile haberleri kızlar başka...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…