2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

saol figencim evimin manzarisana baktikca icim aciliyo vallla onceleri yukseklik korkum vardi simdi 9. kattayim atlattim galiba korkuyu baktikca hosuma gidio kaydirigubbakcemile2

bebişlerin cicileri çok güzel, iyi günlerde giymek nasip olsun inşallah

hazal manzara şahane, keyfini çıkar tatlım, kışın karlı havada al eline çayını manzaraya karşı iç keyf yap ohh sefan olsun

bunlar da kızımın dayısının bodrumdan aldığı battaniyesi.. ve çorba kasesi-kaşığı

2v1lw6f.jpg

11ipdle.jpg

yeşil olan çok guzel bır battanıye... bu battanıye azız bebe ve idil bebe 40 tl. başka bebek magazalarında 35 tl...
ben 20 tl ye aldım...

uyku tulumu hediye geldi arkdaştan

evet asenam bende bu yeşil battaniyeyi bi mağazada 40 tl ye sordum başka bi mağazada 28 tl ye sordum,eminönünde 20 tl dediler ama bana ince geldi kasımda doğacı için kış bebişi olucak peluş,polar tarzı olanlar daha sıcaqk olur gibime geldi..ama çok hoş bende çook beğenmiştim güle güle kullanın inşallah :):nazar:

Bebişimin Hastane Çıkışı (Battaniyesi Kurumamıştı) :)))

2qlzbmd.jpg

Biberonları, Kulak Çubuğu ve Tırnak Makası

2412gxv.jpg

Battaniyesi

w1bckx.jpg

Emzirme Geceliği ve Pijamam

2ntxsaf.jpg

2utnfop.jpg
ncnyxj.jpg

Tulum ve Patikler

10fzxo7.jpg
182ic2.jpg

canım ciciler çook tatlı inşallah sağlıcakla giydirirsin bebişine solda penye krem rengi tulumdan bende aldım oluşumaaa çook şirin diimi beğenerek aldım bende allah bi avazda kurtarsın hepimizi

bunlar da kızımın dayısının bodrumdan aldığı battaniyesi.. ve çorba kasesi-kaşığı

2v1lw6f.jpg

11ipdle.jpg

cok ciciler esracim gule gule giyinsin kizin

evet cnm kisin sicak kahvemi manzara karsisinda iccecem bide beyaza buruncek ohh mis gibi zemuszemus

hepsi .çok güzel hele patiklerine bittim çok güzel çok kıskandık alıcam kızıma bende:)

esra, benmasal, hllyvz ve hazal cicileriniz harika görünüyor.
güle güle sağlıkla eskitsin bebişleriniz!

krdln25 bebişinin odasınada kıyafetlerinede bayıldım.sağlıkla kullansın inşallah:nazar:

kardelencim hepsi cok güzeller güzel günlerde kullansin bebisin

X