2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

çok cici şeyler almışsın hazalcım hepsi birbirinden güzel evin manzarasıda süper tertemiz hava yeşillik içinde biz burda betonlar arasında boğuluyoruzz

hazalcım bsyıldım cicilerinize sağlıkla giysin hepsini inşallah hele ilk sıradaki tuluma bittim kız versiyonunu bulursam alıcam

vee evinin manzarası süper one ya biz ap. görmekten hasret kaldık böyle manzaralar

hazal gule gule eskıtın hepsını..
evın manzarası ıcın sezene katılıorum ne guzel temız hava, ınsan kafasını dınler camdan dısarı bakınca, yeşilin gozunu seveyım..

çok cici şeyler almışsın hazalcım hepsi birbirinden güzel evin manzarasıda süper tertemiz hava yeşillik içinde biz burda betonlar arasında boğuluyoruzz

hazalcım bsyıldım cicilerinize sağlıkla giysin hepsini inşallah hele ilk sıradaki tuluma bittim kız versiyonunu bulursam alıcam

vee evinin manzarası süper one ya biz ap. görmekten hasret kaldık böyle manzaralar

hazal gule gule eskıtın hepsını..
evın manzarası ıcın sezene katılıorum ne guzel temız hava, ınsan kafasını dınler camdan dısarı bakınca, yeşilin gozunu seveyım..

cok tesekkur ederiz teyzeleri insallah hayirli gunlerde kullnmak nasip olur opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

evet kizlar manzara sahane dimi tertemiz hava valla gelinde balkon sefasi yapalim :içelim:

simdi agaclar sarariyo yazin dahada guzel bide yaz yagmuru yagdimi mis gibi oluo zemuszemus

merhaba hllyvz hepsi çok güzel,özellikle beşiğe bayıldım.bendede beşik var hazır örtü arıyorum bulamadım hala,sen kendinmi yaptın çok güzel olmuş.iyi günlerde kullanın inşallah..

Son düzenleme:
hazaaaaaaaaaaaaaal sen de benim gibi ormanlarda mi yasiyorsun kizz...
birakin kizlar temiz hava agaclar guzel de soyle haftada bir, iki haftada bir dinlenme amacli guzel surekli yasamak icin buyuksehir ideal...

cicileri de cok cici. ttasinana kadar park yatak daha kul:lanisli olurdu ama ustune bez degistirmek icin birsey takiliyor ya, ayrica masa almana gerek kalmazdi bosa yer kaplamazdi...
benim odamda bi adim aticak yer kalmadi da

hazaaaaaaaaaaaaaal sen de benim gibi ormanlarda mi yasiyorsun kizz...
birakin kizlar temiz hava agaclar guzel de soyle haftada bir, iki haftada bir dinlenme amacli guzel surekli yasamak icin buyuksehir ideal...

cicileri de cok cici. ttasinana kadar park yatak daha kul:lanisli olurdu ama ustune bez degistirmek icin birsey takiliyor ya, ayrica masa almana gerek kalmazdi bosa yer kaplamazdi...
benim odamda bi adim aticak yer kalmadi da

he ormanda yasiyommm :roflol: :roflol:

saol cnm begenmene sevindim
norvecin her yeri orman cnm etrafi agaclarla kapli bu manzaranin tumu osloyu kaplamis vaziyette ama ben cok seviorum 9. katta olduum icin sahane goruntu oluo ve insani acaip rahatlatio

ben sevmiorum park yataklari zaten tasinsamm bile ogluma ayri bi oda yapmam biraz buyusun genc odasi alirim ogluma ama odami o kadar kaplamadi yaa cok dar olmadi yani

he ormanda yasiyommm :roflol: :roflol:

saol cnm begenmene sevindim
norvecin her yeri orman cnm etrafi agaclarla kapli bu manzaranin tumu osloyu kaplamis vaziyette ama ben cok seviorum 9. katta olduum icin sahane goruntu oluo ve insani acaip rahatlatio

ben sevmiorum park yataklari zaten tasinsamm bile ogluma ayri bi oda yapmam biraz buyusun genc odasi alirim ogluma ama odami o kadar kaplamadi yaa cok dar olmadi yani

benim odam bit kadar kaldi valla.

ben de hec sevmıom park yatakları hazal, boyle daha ıyı olmus bosver.. madem odan da genıs.. ama benım odama kucuk sepet besıgı koyunca bıle döt kdr yer kaldı :)) senın odan ne guzel buyukmus

ben de hec sevmıom park yatakları hazal, boyle daha ıyı olmus bosver.. madem odan da genıs.. ama benım odama kucuk sepet besıgı koyunca bıle döt kdr yer kaldı :)) senın odan ne guzel buyukmus

evet cnm salonda durmasi icinde o ev tipi ana kucagini aldim salonda ona koyarim yattigindada odamda yatiririim benim odam ole cok buyuk deil darda deil rahat dolasabiliorum cok guzel oldu ama gidip gelip bakiorum bide hayirlisi ile dogsa cooookkk sabirsizlanoorum anam 9 ay anasil dayanmisim yaa :kedi: yeter saglikla gelsin oglumm :Saruboceq:

hazal çok güzelmiş cicileri güle güle kullansın oğlun sağlıkla inşallah
bende 5 aylıktı bütün eksikleri tamamladım artık sabırsızlıkla bekliyorum odasına gidip gelmekten başka işim kalmadı sizlerle paylaşmak istiyorum ama sanırım mesaj sayım yeterli değil resim yükleyemiyorum

merhaba hllyvz hepsi çok güzel,özellikle beşiğe bayıldım.bendede beşik var hazır örtü arıyorum bulamadım hala,sen kendinmi yaptın çok güzel olmuş.iyi günlerde kullanın inşallah..

Canım örtüyü ben dikecektim ama dikiş makinam trabzonda olmadığı için bir çeyizcide diktirdim...üzerindeki pembe süslemeleride ben yaptım...Eğer eski örtün varsa götür aynı ölçülerde dikiyorlar hemde ben malzemesini aldım sadece 50 liraya diktiler...

hazal çok güzelmiş cicileri güle güle kullansın oğlun sağlıkla inşallah
bende 5 aylıktı bütün eksikleri tamamladım artık sabırsızlıkla bekliyorum odasına gidip gelmekten başka işim kalmadı sizlerle paylaşmak istiyorum ama sanırım mesaj sayım yeterli değil resim yükleyemiyorum

tesekkur ederim cnm hepimizin bebekleri iyi gunlerde kullansinlar insaallah cicileri

hersey tamam bi gelemleri eksik oda hayirli ve saglikli bi sekilde olur insaallah

resim yuklemen icin 100 adet mesaj sayin olmasi gerekio cnm mesajin 100 oldumu sende eklersin opuyorumnanaktan

hazalcim hillyzcim bebeklerinizin cicileri cok güzeller güle güle kullansinlar

hepimizin bebişleri sağlıkla doğsun da cicilerini eskitsinler.az kaldı giydirmeye cicişlerini ne heyecanlıyım anlatamam eşyalarına bakmak yetmiyo doğunca yiyicem kızımı :))

hllyvz ve hazal herşeyiniz çok güzel olmuş,gülel güle kullansın bebekleriniz

buda evimin manzarasii ekliim dedim kaydirigubbakcemile2 aklinialirimsmile

906.jpg

bebişin cicileri çok güselll evin manzarasıda süperr :)

X