2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

yarencimmm senin kızının hediyeride çok şirin güle güle kullansın esracım seninkilerde çok güsell

bütün arkadaşların aldıkları çok şirin ve hoş ben yerin görüyorum çoğunuu bizde cicilerimizi yıkayalım ütüleyelim koyucaz:)

aminnnnnn...

yok cnm abartma 15 gıbı bısıdı heralde.. ben de tam hatırlamıorum ama 30 olsa almazdım kesın .. :)

bugun besik begendik ama fransada 2 ay sonra geliyor depoda olmayinca. 1,5 ay sonrada gelebilir bilmiyorum. FLY magazasindan bu besigi aldik

buda bebek arabamiz ve otokoltugu

celisuenis bende aralık annesiyim bebeğime bu arabadan ve oto koltuğundan almak istiyorum fiyatı ne kadar bunun sanırım fransız markası bu sende fransadasın orda daha uygun olabilir birde bunun modelinin adı ne internetten felan siparis vermek istersek ürünün modelini bilmek gerekir ben samsunda olduğum için bu arabadan görmedim internetten siparis verebilirim o bakımdan sordum

Celisuenis güle güle kullanın.. heralde ılk dogdugunda dırek buyuk besıkte yatırmazsın 2 ay snr gelse de sorun olmaz heralde dımı..

Pofuduk pandiflere bayıldım çok güzel :)

julyet aldigim magaza aubert diye bir magaza, markasi bébéconfort loola up. burda çok uygun degil bu marka bazen indirim oluyor. internet sitesi var satista yapiyorla, iste bu. Ama tr'ye yollamazlar herhalde. tr'de bulursan adi markasi bebe confort

Poussettes compactes, Loola Up Full de Bébé Confort : Aubert

Groupe 0-0+, Créatis Fix de Bébé Confort : Aubert

Celisuenis güle güle kullanın.. heralde ılk dogdugunda dırek buyuk besıkte yatırmazsın 2 ay snr gelse de sorun olmaz heralde dımı..

Pofuduk pandiflere bayıldım çok güzel :)

gaiba yatirmam bilmiyorum canim. fransada boyle oluyor bazi magazalarda

bende bebe confort loola bakmıştım güzel bir araba iyi günlerde kullanın...
julyet bu araba joker mağazalarında var hatta bizimle ilgilenen çocuk bebeğine almış çok memnunuz tek kusuru biraz ağır demişti (13kg),benim evimde 2.kat ve asansör olmadığı için vazgeçmiştim joker mağazalarından bakabilirsin canım fiyatıda 870 TL idi...

halı çok güzel halıya bayıldım çok şeker halı çok opuyorumnanaktan
hepsini güle güle kullanın

Celisuenis sağlıkla büyüsün bebeğin beşiğinde,arabanızda çok güzelmiş,Güle güle kullanın

bafocum gule gule kullnasin bebisin esyalari haliyi ikeadan mi aldin ikeada gormustum ben bu haliyi cok guzel gercekten

ya biz yatak ve araba aldik ama esimin keyfini beklioruz kurmasi icin daha erken dio hey allam yaa neresi erkense illa her isi son ana birakcak saskin kocam benim :bbo:

bafo çok cici bir oda olmuş,kapı süsünüz çok güzelmiş bayıldım ya.Güle güle kullanın hepsini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…