2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

:)))))) Kıyamam ya çok tatlısınız.. Kızlar erken değil öyle değil mi bebek için ihtiyaç düzmek?

bişiy sorcam.. bitane daha hastane çıkışı alsammı acaba...

Selam canım güle güle giysin bebişin çok tatlılar gerçekten...Ben bir takım hastane çıkışı aldım...2 takımda zıbınlı,patikli pantolonlu şapka ve eldivenli takım aldım 5 li takım diyolar ..yani bunlarıda hastane çıkışı olarak kullanabilirsin...battaniyeli tam takımlardan sadece bir tane aldım çünkü farklı battaniyeler almak daha çok hoşuma gitti...bence yeterli ama "anneler bebekleri için en iyisini bilir" diyorum yinede sen ihtiyacınız olacağını düşünüyorsan al bir takım daha...

:)))))) Kıyamam ya çok tatlısınız.. Kızlar erken değil öyle değil mi bebek için ihtiyaç düzmek?

selam canım ben erken olmadığını düşünüyorum...çünkü şu anda bile 30-45 dk da bir tuvalet ihtiyacı hissediyorum ileriki aylarda çarşıda gezmek pek mümkün olmayacak dedi arkadaşlarım hemde daha bir ağırlaşmış olacağız...birde benim trabzonda kimsem yok yanlız başıma çarşıya pek çıkmak istemiyorum bu sıcak havalarda bayılırım falan...onun için ihtiyaçlarımızı tamamladım neredeyse hem zatenn 7. ayda doğum çantanız hazır olsun diyorlar...15-20 güne kadar onuda hazırlayıp koyacağız kocamızın bildiği bir yereki panik yapmadan bulsun:)

sayfanın ıcıne bıraz ettım galıba kusura bakmayın...zaten resımlerımıde cok cırkın cekmısım neyse bıdahakıne ıyı olur bu acemılık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…