2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

2069.jpg

daha henüz bişey alamadık bu kadar cinsiyetimiz kesin belli değil kıza benziyor diyor ama doktor net olmadan bişey almak istemiyoruz.patikleri ben ördüm daha bir sürü patikler örücem.

hepsi çok cici, güzel ve sağlıklı günlerde kullansınlar inşallahh

hepsi çok tatlıııı :)
bunlar da bizim ilk cicilerimiz.....

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    5,7 KB · Görüntüleme: 59
  • $2.jpg
    $2.jpg
    3,9 KB · Görüntüleme: 53
  • $3.jpg
    $3.jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 58
bunlar ilk aldıklarım.. fırfırlı külodu, süslü külotlu çorabı ve çıtçıtlı badisi
cemreninkyafetleri012.jpg

cemreninkyafetleri013.jpg

pembeli dantelli ama renkleri ışıktan belli olmamış

waikiki den aldığığım set. indirimdeydi hepsi 14tl(ağız silme mendili, eldivenleri, şapkası, tulumu ve çıtçıtlı badisi)
cemreninkyafetleri010.jpg

çizgili tulumu ve pembiş minik çorapları
cemreninkyafetleri011.jpg

bunlar annemizden yelek ve penye battaniye ama lekesi olduğundan alt açma yada evde battaniye olarak kullanıcam
cemreninkyafetleri014.jpg

benim ördüğüm yelekleri..
cemreninkyafetleri015.jpg

bide tek tek koyayım
cemreninkyafetleri016.jpg
cemreninkyafetleri017.jpg

yeni bitirdiğim beyaz hırka.. yakasına popnpon yapmam gerekiyo ve daha düğme almadığımda dikemedim..
cemreninkyafetleri018.jpg

bu yeleğimide düğme almak daha kısmet olmadı
cemreninkyafetleri019.jpg

üzerine diktiğim pullar belli oluyomu
cemreninkyafetleri020.jpg

geçen yıl ördüğüm ilk v yakalı süvether.. lila ve koyu mor.. kıza olurmu bilmem.. örneği uyduruk ama çok hevesle örmüştüm..
cemreninkyafetleri021.jpg

(buda geçen yıldan)eski altkat komşumdan bana bi hatıra.. kendisi tayinleri gereği ağrı doğubeyazıta taşındı. çok severdim kendisini..
cemreninkyafetleri022.jpg

maviş yeleğimiz.. geçen yıl örmüştüm..ne yani bebişim kız diye mavi giydirmiycemmi giydiririm valla. hatta üzerine cicibici işlerim olur kız yeleği :)) heeeç amaaa
cemreninkyafetleri023.jpg

açık pemboşlu çetiklerimiz. ışıktan yine rangi tam belli olmamaış :KK43:(
cemreninkyafetleri024.jpg
cemreninkyafetleri025.jpg

bi arkadışama hediye olarak almıştım. ama kociş çok beeğendiğinden bu bizde kaldı, arkadaşa başkabişiy aldık
tuwity li pembiş kadife bornoz.. arkasında kocaman bi tuwity resmi var. çekmeyi uutmuşum
cemreninkyafetleri026.jpg

buda kocişin arkadaşına aldığım polar kışlık alt üst takım. kenarlarında pembiş tüyler var.. çıtçıtlı badi + pembiş tüllü beyazçorap
cemreninkyafetleri027.jpg

ağız silme mendillerimiz ve sırtına koymak için minik havlularımız
cemreninkyafetleri030.jpg

uğur böcekli beşli setimiz
cemreninkyafetleri028.jpg

hastane çıkışlarımız
cemreninkyafetleri029.jpg

bide tek tek açayım pisili takımlarımızı
cemreninkyafetleri031.jpg

selected canim hepsi cok güzeller bebegin güzel günlerde giysin insallahopuyorumnanaktan

selected cnm müthiş hırkalar örmüşsün eline emeğine sağlık senin, güle güle giysin kızın...

bu arada en sağlam hazırlığı selected yapmış herhalde, ben daha bi body aldım, bide bafonun gönderdiği hediye battaniye var o kadar daha bi şi almadık mobilyaları gelsin coşacağız inşallah....

selected hepsi çok güsel. sende ne güsel ciciler örmüşsün.
pembe süveter çok hoşuma gitti . ( pullu olan) senmi ördün onuda.
Allah güsel günlrde giydirmeyi nasip etsin kızına

selected ne kadar guzel ciciler maşallah harıka ormussun tebrık ederım

selected canim hepsi cok güzeller bebegin güzel günlerde giysin insallahopuyorumnanaktan
teşekkür ederim canım.. daha güzelleri senin olsun inşlh.. hayırlıysla bebişlerimiz doğsun..

selected cnm müthiş hırkalar örmüşsün eline emeğine sağlık senin, güle güle giysin kızın...

bu arada en sağlam hazırlığı selected yapmış herhalde, ben daha bi body aldım, bide bafonun gönderdiği hediye battaniye var o kadar daha bi şi almadık mobilyaları gelsin coşacağız inşallah....
çok teşekkür ederim nalancım.. daha güzellerini allah sanada nasip etsin.. daha bidünya eksiğimiz varda şimdilik bukadar..
geçenlerde beşik baktım.. büyüyenlerden istemiyom. hani altında 2 çekmece olanlarından varya ya onlardan yada park yatak arasında kararsız kaldım..
evim kira.. kendi evim olsa hepbi çocuk odasında hevesim var ama malesef.. :KK43:

selected hepsi çok güsel. sende ne güsel ciciler örmüşsün.
pembe süveter çok hoşuma gitti . ( pullu olan) senmi ördün onuda.
Allah güsel günlrde giydirmeyi nasip etsin kızına
teşekkür erdim canım..
evet cenım ben ördüm.. annemiz de bidünya şey örmüş ama getirmesini istemedim.. henüz kayacak yerim yok..

selected inanmiyorum yaa ne kadar hamaratsin, ne guzel seyler ormussun oyle
teşekkür edrim canım..
netçen bebiş 5yıldan sonra gelince herbişey yapmak istiyorum..
ama fazla yapmamak gerekiyomuş.. çok çabuk büyüyo diyo tecrübeli anneler
.
selected ne kadar guzel ciciler maşallah harıka ormussun tebrık ederım
teşekkür ederim canım.. daha güzelleri senin bebeğine nasip olur inşlh..

X