2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

oo hedıyeler gelmeye baslamıs hedıyesını alan arkadaslar saglıklı guzel gunlerde kullanın ınsallah

işte barays teyzesinin toprak için aldığı hediyelerrrrr..

1562.jpg

1563.jpg

1565.jpg

1566.jpg

1569.jpg
minik Toprak sağlıkla güzellikle eskitsin.çok güzel gözüküyorlar.hediyeler geldikçe ben heyecanlanıyorum

Arkadaşlar bunlar benim Dilemma ve tosuncuklarına aldığım hediyeler, kendisi hediyelerine henüz ulaşamamış eşi teslim almış kargoyu, evde de olmadığı için onun da merakını gidermek adına fotoğraflarını ekliyorum, o da sizinle beraber görmüş olcak :)) Tekrar güle güle kullanın canım..

1096.jpg

bu küçük bir valiz.. ilk başlarda dilemma bebişlerin eşyalarını koymak için kutu niyetine kullancak, bebişler buyuyunce ellerıne bunu alıp gezmelere gidecekler :)
1098.jpg

1104.jpg

valizin içinde de tosuncuklar için body&önlük takımı, dilemma için de onların fotoğraflarını koyması için çerçeve var :)
1108.jpg

bu kadar :)

Son düzenleme:
dilemmacım çok güzel hediyelerinn sen ve bebişlerin güle güle kullanın iyi günlerde cnmmm

Çok beğendim Prop..Valiz de çok tatlıymış valla ,bayıldım..Teşekkür ederiz teyzeleri...

güle güle kullanın dilemma:) çok güzel hediyelerin ... çok gezen çok da güzel hediye alır tabii bi de zevkli propcumm:))

valize bayıldım çok harika çok orjinal güle güle kullansın dilemma ve bebişleri
prop cum sana zevklisin demek istemiyorum çok şımarmayasın diye:)

dilemmacım çok güzel hediyelerinn sen ve bebişlerin güle güle kullanın iyi günlerde cnmmm

Çok şekerler propp güle güle kullansın dilemmanın bebikleri : )))
Çantaya bayıldım : )

Güle güle kullan dilemma:)

çok ciciymiş. güle güle kullanın kuzucuklar

valize bayıldım çok harika çok orjinal güle güle kullansın dilemma ve bebişleri
prop cum sana zevklisin demek istemiyorum çok şımarmayasın diye:)

çok güsellllllll hepsiiiiiii güle güle kullansınn dilemma arkadaşımmm :)

güle güle kullansın minikler valiz çok ciciymiş

Sağolun annişlerzemuszemuszemuszemus

X