Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

damlacım gönderiyorum gelinlğim ve kınalğım hihoyyyt yarenkacımmm burdamısın sen de görmek istiyodun birazdan silicem

Son düzenleme:
çok ciciler canım çok ebğendim ben güle güle giy Allah bir ömür mutluluk versin size inşallah opuyorumnanaktan

merhaba kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
mucizem gelinliğin çok güzel canım güle güle giyin, bindallın da çok farklı ve şık, üzerinde çok güzel durmuş ağlaya ağlaya giykaydirigubbakcemile3

mucizem gelinliğin çok güzel canım güle güle giyin, bindallın da çok farklı ve şık, üzerinde çok güzel durmuş ağlaya ağlaya giykaydirigubbakcemile3

saol canım benim opuyorumnanaktan evet haklısın ağlaya ağlaya giyicem galiba kaydirigubbakcemile3

aglamak dedinde canım biz o aksam ne yapıcazyaaa
ben normal sartlarda o sarkıyı dinliomda aglamaktan canım cıkıyo heleki o aksam :gitme:

kızlar işimiz çok zor hem bir an evvel yuvamızı kurmak eşyalarımızı kullanmak istiyoruz ama bir yandan da baba evinden çıkacağımız için içimiz burkuluyor :çok üzgünüm:
benim büyük bir tesellim var annecimle aynı mahallede oturuyo olacağız inşallah :Saruboceq:

kızlar ben de ilk başlarda ağlamam diyordum ama gün yaklaştıkça duygusal olmaya başladım büyük ihtimal ağlarım hatta babam da ağlar hiç dayanamammafoldumben

bu gece koynunda yatır aney

yüksek yüksek tepelereee kız vermesinler

ben bide gurbetçiyim

ya bazen diorum kendime nie rahatını bozuosun ne güzel düzenn var.yemeğini yapan var arkanı toparlayan var.kaşınıomusun kızım sen diorum. ama sonra bitaneciğimle geçreceğim günleri mutluluğumu düşünüorum geçio :ecrin_bebek:

ferhat göerin kızım şarkısı çok güzel annem onu çaldırcakmış kınamda öle sölüo.

çok güzel bir şarkı yaa dinledikçe dinleyesim geliyor, valla ben kendimden çok babamı düşünüyorum çünkü çok duygusal şimdiden gözleri doluyor o zaman ne olur bilmiyorummafoldumben
hatta düğün günü benim yanımda sakın ağlama makyajım bozulur dedimkaydirigubbakcemile3

düğünden sonra yine toplanalım kızlar 1 temmuzda eyvahedigeldismile neler yasadık anlatırız

X