Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

heracım ben gelinliğimi 8 haziranda alacağım, önceden verseler de almam gidip gelip bir yerine dürterim mazallah gelinlik diye bir şey kalmaz ortadakaydirigubbakcemile3 çeyizim de 31 mayıs pazartesi günü gidecek canım son haftaya kalırsa çok yoruluruz diye erkenden gidecek

bu arada herkese selama.s.

hoş geldinn yarenkaaa nerelerdesinnn??

gelinliği en fazla 2-3 gün öncesinden alman en iyisi :)) çeyizi de erkenden yerleştirmen son ana bırakmaktan daha iyi, son zamanlarda çok koşturmaca olur çünkü çok haklısınnn :))

salonda ya salonunn fotoğrafçısı ile devam edeceğiz ya da extra birini ayarlıycam canım o da arkadaşım zaten ben stüdyo fotoğrafı istemediğim için dış mekan fotoğrafı çok istemiştim o kısmını o yüzden öl ehallettik :)))

Düğün Hikayesi ile de konuşsaydınz 40 YTL falan. ohaoldumsmile

baktım sitelerine 400 müş oooo :)))) biz de 40 görünce yüreğimize incektiii :delikafadulden

esranın kiyle bunların paketlerini kıyaslayına aynı kapıya çıkıyo bunların en düşük fiyatı 400 müş. yani tercih meselesi tabii ben esra ile çalışıcak olmaktann mutluyumm zemuszemus ama yien de çok teşekkür ederimmm opuyorumnanaktan

40 duyunca iimiş dicektim sevinmdim hemen randevuyu alayım dedim kaydirigubbakcemile2

hoş geldinn yarenkaaa nerelerdesinnn??

gelinliği en fazla 2-3 gün öncesinden alman en iyisi :)) çeyizi de erkenden yerleştirmen son ana bırakmaktan daha iyi, son zamanlarda çok koşturmaca olur çünkü çok haklısınnn :))

bugün biraz geç kaldımeyvahedigeldismile kartalda işim vardı oraya gittim geldim gelirken yakacıktaki yataşta halı gördüm afiş asmışlar halılar çok ucuz kızlar mesela 150x220 boyunda halılar 70 lira, içeri girip bakamadım ama hafta sonu inşallah gideceğim.

oo hemn kaynatmısınız yine :) düğün hikayesiii 400 iimiş bi incelmk lazımm sağol speed :) yarankkacımm bnce debohcayı son zamna bırakmmk güzel bnd ole düşünüyorum bakalım :) halılarda baya ucuzmus evett kalitesi nasıldr acaba ?

oo hemn kaynatmısınız yine :) düğün hikayesiii 400 iimiş bi incelmk lazımm sağol speed :) yarankkacımm bnce debohcayı son zamna bırakmmk güzel bnd ole düşünüyorum bakalım :) halılarda baya ucuzmus evett kalitesi nasıldr acaba ?

kalitesini hiç bilmiyorum canım gidip bakınca yine yazarım. bu arada düğün hikayesi nerde 400 lira esra pozanda mı

bugün biraz geç kaldımeyvahedigeldismile kartalda işim vardı oraya gittim geldim gelirken yakacıktaki yataşta halı gördüm afiş asmışlar halılar çok ucuz kızlar mesela 150x220 boyunda halılar 70 lira, içeri girip bakamadım ama hafta sonu inşallah gideceğim.

ohh gezmişsinn bayaa :)) yalnızz halı fiyatları çok uygunmuşş çok şaşırdımm delikafadulden biz pazar günü cevahir deydikkk yataş a da uğradık ama öyle bi kampanya görmedik kafamçokkarıştı

ama saray halıda %50 indirim kampanyası vardı onu gördümm :p

ohh gezmişsinn bayaa :)) yalnızz halı fiyatları çok uygunmuşş çok şaşırdımm delikafadulden biz pazar günü cevahir deydikkk yataş a da uğradık ama öyle bi kampanya görmedik kafamçokkarıştı

ama saray halıda %50 indirim kampanyası vardı onu gördümm :p

canım orası yataş outlet olduğu için ucuz olabilir

hoşbulduk kızlar dün gezmekten çok yorulmuştum birde sabaha karşı gelince anca huzurunuzdayım :) yazdıklarınızı okudum kına kıyafetim için kararsızım evde 3 kıyafet var birini giyicem

mwm breezep m_ucizem hepinize teşekkür ediyorum hepimiz güle güle giyelim gelinliklerimizi inşallah :nazar:

canımm hangi kıyafetinn uzunsa bence onu giyy :)) bi de taşlı falan varsa içlerinde ??

ben çıkıyorumm kızlarrr hepinizee iyi akşamlarrr zemuszemus

X