2010 Ağustos Bebeklerinin Resimleri

Ay ay ayyy maşallahh maşallahhh..Valla bizim topiğin kızları pek güzel..Nasılda güzel hatlar öle gözlerde çekik gibimi sanki!! Hacebabe çok güzel kızın..Allah analı babalı büyütsün cnm..

canım cok saol evet saçlı olması ve hatları benide sasırttı:)
ama kıskandım benimle alakası yok babaya benzer çıktı diye:)

canımmmm
41 kere maşallah
ne kadar güzel yavrun
Allah ım darısı başımıza hayırlısıyla

amin canım en kısa zamanda insallah

Maşallah canımmm, çok tatlı bebişinnnn . :nazar: :nazar: opuyorumnanaktan

saol canım

allahım nazarlardan saklasın maşallahhhhh

saol canım hepimizinkini

masallah masallah ne seker kızın var allahım uzun omurler yazsın sızıde basından eksık etmesın
amin hepimizin yavrusu için insallah canım

ayyy yarabbim tütütü maşallah:nazar:
kızın çok güzel canım büyüynce çook canlar yakacak babasını deli edecek bu kız. topicin damatları nerde kaçırmayın bu kızı :)
allah analı babalı büyütsün canım benim.

:)))
şimdiden pazarlık yapıyor babası benle evlenmesin bu diye zaten:)
amin canım hepimizin yavrusunu insallah

henuz gözü açık poz yakalamadık ama en kısa zaman da yine ekleriz:))

:nazar::nazar::nazar:
maşallahlar esirgenmesin lütfen:))):nazar:

maşallah maşalllah canım kızın pek bir güzell pek bir tatlı Allah nazarlardan saklasınn :)) birileri görmeye gelince onlar gittikten sonra oku kızına bilemezsin kimin nazarı değer değmez :))

Oyy oyy maaşşallah canım onbinyüz kere nazar değmesin inşallah :nazar: çok tatlııı ayy bebek işte bea bebek opuyorumnanaktan

oyyy yerim bn bunları yaa maşallah 41 kere nazar değmesin..
Günaycım tebrik ederim sağlık ve mutlulukla büyt inş yavrularını..

gülaycım ne tatlı bunlar yaaaa allahım nazarlardan korusun 41 kere maşallahhhhhh supanallahhh çok şekerlerya yerim ben onlarııı :)))

Oyyy maşşallah bunlar nasıl bir tatlılıktır Allah analı babalı büyütsün canım :nazar:

Teşekkür ederim tatlılarımmm.Hakikaten çok tatlı şeylerdir kızlar..Az kalmış.Sağ salim alın kucağınıza inşallahh...Bu başka bir hisdir başka duygudu...

canım allah bağışlasın allah analı babalı büyütmek nasip etsin darısı bizlere

canım Allah bağışlasın çok tatlılarr opuyorumnanaktan
bende ocak 2011 annesi olucam inşş opuyorumnanaktan Allah ım bize de nasip etsin o günleri inşş... şimdiden sabırsızlanıyorumm boshayallersmile
Allah ım nazarlardan korusunnn :nazar: :nazar:kaydirigubbakcemile5 çok tatlılar yaaa boshayallersmile

Teşekkür ederim kızlarr...Allahım sağlıklı bir şekilde sizlere de kısmet etsin canlarım.

bütün bebişlere kırkbir kere maşallah...rabbim nazarlardan esirgesin.sağlık sıhhatle büyüsünler..annelerimizin yüzünü hep güldürsünler...

GÜNAYcım maşallah kızımıza ve oğluşumuza.nasılda tatlı çıkmışlar.yerim ben onları..dokuz ayönce binbir ümit ve endişe ile gün sayıyoduk hamilemiyiz acaba diye ..rabbim nasip etti kucağına aldın,inşallah bir ömür boyu kuzularndan ayrılmayasın canım benim..barısı bana ve diğer doğumu bekleyen annelerimize..:)

X