2010 Ağustos Bebeklerinin Resimleri

kızlar bızde bebıslerımızı ılk sayfada toplasak boyle cok zor oluyor bebısler artıkca kacırıcaz bazılarını meryemın bebısı oldu belkı ılgıolenemez ama halısnacım sesımı duyuyormusun...sımdı gordum agustos 2009 kuzularınınkı gıbı yapalımmı bızde ??????????
TAMAMDIR TATLIM..YAPTIMyerimseniben

tesekkur ederım hatıcecım boyle daha ıyı oldu sımdı butun bebişleri gorucez kacırmadanopuyorumnanaktan

Dogum yapan butun annıslerın gozu aydın olsun.. Konulan resımlerde bal gıbı, bınlerce kez maşallah dıyorum. Darısı bızım basımıza..

maşallah supanallah hepsi bir birinden güzel bu bebişlerin allahım nazarlardan korusun allah analı babalı büyütsün aminnnnn

KIZLAAAAAR YVZYVZ GURBETİN DURUSUUUUU maşallah diyin maşallahh:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

8dbd8d6c.jpg

Son düzenleme:
:nazar: allahım nazarlardan korusunnn..sağlıklı uzun ömürler nasip etsin inşallah.

Aman Allam maşalhhh tütütü :nazar: ayy hepsi çok tatlı bende istiyorum bende bende bende opuyorumnanaktan

maşallah Allah sağlıklı uzun ömür nasip etsin benim kızım nasıl bekliyo daracık yerde daha yaaa..

:nazar::nazar::nazar:
maşallahlar esirgenmesin lütfen:))):nazar:

Eklentiler

• $Fotoğraf0528.jpg
    $Fotoğraf0528.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 55
Ay ay ayyy maşallahh maşallahhh..Valla bizim topiğin kızları pek güzel..Nasılda güzel hatlar öle gözlerde çekik gibimi sanki!! Hacebabe çok güzel kızın..Allah analı babalı büyütsün cnm..

masallah masallah ne seker kızın var allahım uzun omurler yazsın sızıde basından eksık etmesın

:nazar::nazar::nazar:
maşallahlar esirgenmesin lütfen:))):nazar:

ayyy yarabbim tütütü maşallah:nazar:
kızın çok güzel canım büyüynce çook canlar yakacak babasını deli edecek bu kız. topicin damatları nerde kaçırmayın bu kızı :)
allah analı babalı büyütsün canım benim.

X