2010 Ağustos Bebeklerinin Resimleri

maşallah hamza doruk bebeğe :nazar:

damla yesinler senin kızını pembişler içinde gözlerinide açamazmış :) :nazar:

ağustos bebeklerinin hepsi saçlııı bnmki saçsız olcak ama kaydirigubbakcemile3 tek kel benm oğlum olcak sanırım:sm_cool:

İşte bu da benim kızımmmm. :))

6df12c4a.jpg

707fd6a8.jpg

:nazar::nazar:

canım gözünaydın çok güzel tü tü tü maşallah..nazarlardan korusun..umarım herşey yolundadır sen nasılsın?:nazar:

bende 2009 ağustos annesiyim fotoları görünce içim bir acayip oldu
geçen seneyi hatırladım..
tüm bebişlere kocaman maşallahh
rabbim uzun ömür sağlık versin hepsine
uzun bir yol sizleri bekliyor sabırla ve güzelliklerle geçirmenizi nasip etsin rabbim
her anının tadını çıkarın nasıl büyüyorlar emekliyor ve yürüyorlar anlamıyorsunuz bile

Ya bunlar çok tatlılarrr yaa maşalahhh 41kere.Allahım inşallah banada şubatta nasip edecek.şimdilik doktor kız gibi gözüküyo dedi eylülün 7sinde netleşir sanırım.Allah evlatlarınızla bir ömür mutluluk huzur versin inşallah

Çoook teşekkür ederiz hepinize kızlarrr.Darısı hepinizin başınaaaa. opuyorumnanaktan Kızımda ben de çok iyiyiz.İlk başlarda biraz zorlanır gibi oldum ama şimdi herşey yolunda. Doğum hikayemi yazınca okursunuz. opuyorumnanaktan

maşallah hepsi de birbirinden güzel
Allah nazarlardan korusun bebeklerinizi

missgrafik bebeğin doğumhanedeki fotoğraflarını kim çekti cnm

sıra bizim bebişte kızlar babadan gizli koyuyorum alıntı yapmayalım lütfennnn :)))
bu arada kocaman bir maşallahh oğluşuma :nazar::nazar::nazar:

d75f7e39.jpg
291c3708.jpg

2d7fb2a8.jpg
1c9aeb6f.jpg

Son düzenleme:
maşallah ya çok tatlılar allah analı babalı büyütsün bende istiyorum oğlumu ya gelsin artık..........

:nazar: maşallah bebişlere kızlar bugünleri de gördük ya çok şükür opuyorumnanaktan

maşallah hepsi de birbirinden güzel
Allah nazarlardan korusun bebeklerinizi

missgrafik bebeğin doğumhanedeki fotoğraflarını kim çekti cnm

arkadaşım fotografcılık yapıyor o cekti

bütün bebişler çok tatlı maşallahh.inşallah bende böyle kucağıma aldığım günleri görürüm bebişimi.Rabbim o günleri göstersin

X