2010 Ağustos Annelerinin Göbişleri

Meltemcim göbüşün çok güzel görünüyor...

Son düzenleme:
Meltemcim maşallah cnm çok tatlı olmuş bebişin de göbünde. Allahım nazardan saklasın =)

herwood,berrakada ve demetcim,maşallah göbüşlerinize,...
sağlıkla büyüsünler bebeklerimiz..

Bizde oğlumla 23.haftamızdayız =)

ayy demetcimde burdaymış maşallah

Sen de çok kilo almamışsın.

Kıyafetten dolayı mı bilmem seninki daha sivri geldi bana :))

yolun yarısını geçtiniz hadi bakalım,hayırlısıyla bebişlerinizin resimlerini görürüz inşallah

Taş gibisin valla,harikasın :))
Hamileliğin en güzel zamanları olmalı,göbek belli,fazla ağır değilsin ohhh zemuszemus
Maşallah cnm
darısı bizim göbişlere :))

Amin canımmmm, seninde böyle resimlerini görücez inşallah en kısa sürede. :1hug: opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Saol portim benim. Darısı tez vakitte başına diyorum. Valla yolu yarıladık allah tamamına erdirsin inşallah cnm. :1hug: Benimki hep sivri duruyor canım. Erkeklerin sivri olur diyorlar ondandır bekli bilmiyorum.

merhabalar bende ağustos annesi olucam kısmetse.göbişim 2 hafta içinde çok hızla büyüdü.foto çekemedim malesef... göbişlerimiz şimdiden çatlamaya başlar mı yoksa doğumdan sonra mı belli olcak.endişeleniyorum

Bazılarındaşimdiden çatlama olmuş canım. Benim komşumun göbeğini bırak göğüsleri bile çatladı. Bende maşallah birşey yok henüz. Ama ben orjınal zeytinyağlı sabunla yıkıyorum vücudumu ve bebek yağı sürüyorum. Yine de ten yapısı ile alakalı bence. O bahsettiğim arkadaşımın cildi çok kuru olduğu için çatlıyor. Aslında her banyodan sonra bebe yağıda kullanıyor ama gedene çatlıyor işte.

Ben doktora sordum geçen gün, çatlıycağı varsa ne kullanırsan kullan yine de çatlar dedi. :) Badem yağını önerdi. Kendi eşine badem yağı kullandırmış. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…