2009 temmuz hamişleri hastane çantanız hazırmı?

hxuxzxuxn_yxixlxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
7.653
13
EVET KIZLAR ARTIK HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI SAYILIR.....:lepi:
BEBİŞLERİMİZE KAVUŞMAMIZA AZ KALDI PEKİ HASTANE CANTALARIMIZ HAZIRMI.......delikafadulden
KENDIMIZ,BEBEGIMIZ VE EŞİMİZ İÇİN HASTANEYE GÖTURMEK ICIN NELER HAZIRLADIK BURADA PAYLASALIM........kaydirigubbakcemile5
:nazar::nazar::nazar:

biz dun aksam esımle hazırlıklara basladık çınarın cicileri yıkandı ve asıldı.......:asigim::nazar:
bu arada uzunca bı arastırmadan sonra dalının sıvı deterjanını aldık kesınlıkle mukemmel kokusu falan yumusacık yapıyo tavsıye ederım hepınızekaydirigubbakcemile5
benım makınamın elde yıkama özelligı var 30 dakıkada cok yavas yavas yıkadı ve bıtırdı mısss gıbı oldu hepsı.....:1rolleyes:
tabı renklerıne kumasın cınsıne göre ayırdım tek tek öyle yıkadım hıcbırı boya falan vermedı cok sukur.......:nazar:
bugun ütü yapıcam bu arada okadar cok esyası varkı sıpanın gözum korkuyo nasıl tekbasıma halledıcem dıyekaydirigubbakcemile3
esım öyle heyacanlıkı sormayın gözlerının ıcı guluyo sımdı bız şaka maka hastane cantasımı hazırlamaya basladık aşkım dedı bana cok duygulandımsenağlama

canım kolay gelsin sana bende hazırlayacağım ama 32. haftada diye düşünüyorum.birde neler koydun sen yada neler koyacaksın.benim evimde kızımın neredeyse hiçbir eşyası yok odası gelsinde eşyalarınıda öyle göreceğiz.

canım kolay gelsin sana bende hazırlayacağım ama 32. haftada diye düşünüyorum.birde neler koydun sen yada neler koyacaksın.benim evimde kızımın neredeyse hiçbir eşyası yok odası gelsinde eşyalarınıda öyle göreceğiz.

Bende cumartesi yıkadım ütüledim eşyalarımızı kendi pijamalarımı, kızımın hastane çıkışını 2 tane hurç aldım birine benimkileri birine onunkileri doldurdum amA çantamız tamamen hazır değil bu hafta tamamlarız herhalde.
Ütüden korkmayın kızlar bende zorlanırım diye düşündüm ama küçük küçük olunca çabucak bitti birde pamuklu olunca zor olmuyor ütüsü ben çok seve seve yaptım valla belki ütü yapmayı sevdiğimden bana zevkli geldi bilemiyorum yerimseniben

Hüzüncüm hayırlı olsun tatlım ütü olayınıda bitirirsen zor kısmını atlatmış olacaksın
Bende sanırım haftaya felan hazırlamaya başlıcam tatlım
yaptığımız çantaları paylaşalım hepimize fikir olur
Hadi hayırlısı annişler kaydirigubbakcemile5

Hüzüncüm hayırlı olsun tatlım ütü olayınıda bitirirsen zor kısmını atlatmış olacaksın

canım suanda bırsey koymadım henuz ılk 3 ay gıyeceklerını bıde battanıyelerını yıkadım utuleyıp ona göre arastırıp koyucam hazırlayınca burada paylasırım sızınlekaydirigubbakcemile5

Bende cumartesi yıkadım ütüledim eşyalarımızı kendi pijamalarımı, kızımın hastane çıkışını 2 tane hurç aldım birine benimkileri birine onunkileri doldurdum amA çantamız tamamen hazır değil bu hafta tamamlarız herhalde.
Ütüden korkmayın kızlar bende zorlanırım diye düşündüm ama küçük küçük olunca çabucak bitti birde pamuklu olunca zor olmuyor ütüsü ben çok seve seve yaptım valla belki ütü yapmayı sevdiğimden bana zevkli geldi bilemiyorum yerimseniben

hurremcım hadı hayırlı olsun sende baslamıssın cantanı hazırlamaya
sen butun kıyafetlerını yıkadınmı yoksa sadece ılk 3 ay gıyeceklerınımı yıkadın?

gaydın canım bakalım kurumasını beklıyorum henuz sonra baslıcam utulemeye eger tek basıma yapamazsam artık aksam esımle beraber yapıcazkaydirigubbakcemile3

hurremcım hadı hayırlı olsun sende baslamıssın cantanı hazırlamaya
sen butun kıyafetlerını yıkadınmı yoksa sadece ılk 3 ay gıyeceklerınımı yıkadın?

Yok canım hepsini değil en küçüklerden başladım hemen giyeceklerini yıkayıp ütüledim haftaya cumarteside kalanı yapıcam bitecek inşallah

canım ben doğumdan sonrada çalışmaya başlayacağım için kullanacağından emin olduklarımı yıkayıp kaldırıcam hem çocuklu hem çalışan olmak zor ama sen evdeysen zamanın olur acele etmesende olur

anamm yeni topiğiii daha yeni gördüm eline sağlık hüzün canımmŞeniz bende yıkadım bügün ütülenip valize gircek kıyafetlerimiz hadi hayırlısıyerimseniben

günaydın arkadaşlar. ben daha hiç bir şey yapmadım. hatta bebeğime doğru düzgün kıyafet bile almadım. çalıştığım için zamanım olmuyor hiçbir şey yapmaya. ama ayın 18 inden itibaren izne ayrılıyorum ve annem de bu hafta geliyor. ben de o tarihten sonra bebeğimin her şeyini halledeceğim.

ben henuz baslamadım yıkamaya.
eksıgımız var halen gelecek haftaya tamamlayıp oyle yıkıcam.
cantalarınıza neler koydugunuzu yazalım kıslar.eksık bırseyımız cıkmasın hastanede.
ayy zaman daralıyor az kaldı artık..delikafadulden

çok şükür bu günleri de gördük inşallah hastane dönüşü de paylaşırız hikayelerimizi mutluluklaaaaaa:nazar::asigim::nazar:

ben havaların açmasını bekliyorum cicilerimizi yıkamak için ...

X