Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları 2009 Temmuz bebişlerinin fotoları:)

allah sağlıkla kucaklarınıza almayı nasip etsin ben 7 temmuz 2008 annesiyim bakalım aynı tarihte kimin bebişi doğacak.sıkıntısız bir hamilelik geçirmenizi dilerim.sevgiler.

nur_84 maşallah bebişine ne kadar büyümüş
bakalım yılbaşından sonra gidicem kimbilir ne kadar büyümüş olacak meleğim :)

rsim koyamıyacağım şimdilik ama ben temmuz annelerine giriş yapamıyorum sayfa dolu heralde herkes iyidir inş.

ya uzak kaldım resmen eror veriyo temmuz anneleri birtek bendemi oluyor resim koymuyorum çünkü sadece bir kere girdim ultrasona 7 haftada ocak başı gidecem doktora ense kalınlığı ölçülecek ikili testde var ama belki onu yaptırmayabilirim sonuç yanlış çıkabiliyormuş boşuna üzülmek istemiyorum

merhaba kızlar bugün herkes geziyo anlaşılan :) çok sakin her iki tarafta hadi bakalım bol bol dinlenin gezin yorulmayın sakın...:sm_cool:

ense kalınlığı ve ikili testi ihmal etmemenizi öneririm.bende geçen sene biraz sorun çıktı ama bir hafta içinde normale döndü.evet belki üzülüyoruz bende çok üzüldüm ama bazı şeylere en başta üzülmek daha iyi.

teşkler abonman fakat ben ikili testin daha deneme aşamasında olduğunu öğrendim sonuç çok doğru çıkamıyabilirimiş ve daha ewel görümcem ikili tesinte bebek down sendromlu çıktı ve doğuma kadar çok tedirgin geçiridler ama bebek çok sağlıklı geldi böyle çok hikaye okudum o yüzden de yaptırmayı çokta düşünmüyorum eğer yaptıran varsa da sonucu pek önemsemeyim kötü çıkarsa kendinizi boşuna mahvetmeyin

selam kızlar kimse uğramıyo buraya sanırım neyse resmi koyalım buda 12+5 günlük fotomuz:)

Son düzenleme:
bizler eskidik yeni temmuzlular geldi..allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin...beyaz melek bebeğin çok güzel şimdiden...foto tarih yanlış olmuşş sanırımm...sevgilerr

çok teşekkür ederim canım.fotoğraf makinasının tarihi yalnışmış.ultrason resmini kendi makinemle çekip ekledim ya canım ondan tarih yalnışhihoyyyt

anladım zatenn canım...senin kadar meleğinde güzel olsun inşallahh...o güzel evinde iki güzel nasıl bir güzellik olurr artık düşenemiyorumm..sevgiler...

beyaz melek sevtap allah kucağınıza lamayı nasip etsin maşallahh ilerliyorsunuz yarı yola kadar..hadi bakalım hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…