2009 Temmuz Annelerinden, 2008 Temmuz Annelerine Manevi Bebek :)

10 temmuzda 4 kişi olduk ama manevi annelerimizden ses seda yokk-tatlicadiarzu-

Bizimki Tuana oluyor galiba... Ama annesini forumda göremedim. Sadece listeye eklenmiş... Tuana bebeğin resimlerini heyecanla bekliyoruz annesi...

birinci sayfada canımmm..ordan bakabilirsin geçmiş sayfalardada var amaa ..direkt oraya bakabilrisn...

merhabaa... benim de 17 haziran .. ama sanırım yok listeye baktımm..

maşalalah oğluşuna canımm...onlar geçen sene temmuzda doğuracak annelerin listesi erken doğuranlar hazirana kaydı dabi haziran annelerinede haber vermiştimama ses seda yok şimdilikk..

haklısın canımdaaa valla şans işte genelde girmeyen bölümdekilere denk gelmişsinizz.mafoldumben

bizzzz varız teyzesi:teytey: kızım selin 13 temmuz gecesi saat 23,05 de dünyaya geldi manevi annesi manevi teyzesini bulduk sonundakaydirigubbakcemile5

AYYY NE GÜZEL YAA...CANSIN GÖRDÜNMÜ ARKADAŞIM KIZIN GELDİ MANEVİ PERENSESİNN..ÇINARA KIZ KARDEŞŞ OLEYYYA ÇOK SEVİNDİMMM:lepi::sm_cool:delikafadulden:1rolleyes:a.s.a.s.

13 temmuz ne kadar uğurluymuşş iki bebek oldu cansın canım hadi iki manevi bebeiş valla hayırlı olsunnopuyorumnanaktan

bizzzz varız teyzesi:teytey: kızım selin 13 temmuz gecesi saat 23,05 de dünyaya geldi manevi annesi manevi teyzesini bulduk sonundakaydirigubbakcemile5

benim kızım da Selin ama 16 Temmuz... 3 gün daha bekleseymiş minik Selin çok süper olacakmış :)))

benim kızım da Selin ama 16 Temmuz... 3 gün daha bekleseymiş minik Selin çok süper olacakmış :)))

evet 13 temmuz da kızımın 2 tane kardeşi oldu benimde 2 tane manevi evladım ikiside erkek ne güzel:sm_cool:

sorma tatlım benim kız keşke bekleseydi ama sabırsız davrandı çünkü 11 ağustosdu tam 40. hafta bitimi benim selinim 3-4 hafta erken geldi ama şükürler olsun sağlığı yerinde...ama olsun ne farkeder 3 gün önce yada 3 gün sonra senin selinde bizim manevi kardeşimiz olsun kızıma arkadaş çıkar oda diğer manevi kardeşleri erkek.....

benim oğluşumda 15 temmuz 2008 varmı 15 temmuzda doğum ypannn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…