2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

yeni resim çizmeye başladıı kalem tutmaya oda beni çizmek istemişş kardeşiyle ilk denemesi ve bu kağıdı tam atacağım sırada elime geçti ben görmemiştim ve çok duygulandımmafoldumben

:roflol::roflol: değil hayatım gelçi tavukta denilebilirr bu kızımın ilk resmi ve beni çizmiş anladığı kadarıylaa karnındakide kardeşii bu kağıdı saklıcamm 1 haftadırr saklıyorumm büyüğünce ona göstericemm:kedi::asigim:

:roflol:ay cok pardon dılos:tomato:
ayy demek ılk resmı annesı ve kardesı cnım benım yaaa:asigim:

:roflol::roflol: değil hayatım gelçi tavukta denilebilirr bu kızımın ilk resmi ve beni çizmiş anladığı kadarıylaa karnındakide kardeşii bu kağıdı saklıcamm 1 haftadırr saklıyorumm büyüğünce ona göstericemm:kedi::asigim:

ay canim ya cok seker!!! demek ilk resmi, cok anlamli...
Bencede sakla sen bunu dilos...

kızlarr bu resme dikkatlice bakın ne görüyosunuzz:asigim:

çok güzel çizmiş canım ilk denemesi olmasına ramen süper bir resim ve kızın çok bilinçli bakarmısın kardeşinin göbek kordonunu bile çizmiş...ve halinden memnun kardeşinin yüzünü güleryüz çizmiş...bu çok güzel bir durum...ama bişey var evde boya mı yoktu yoksa varda kendisimi boyamadı...bu durum biraz ne yapacağını bilmediğini ,kardeşi gelince bir boşluk yaşayabileceğini gösteriyor olablir....birazda boyalarla yapsın ....ama çok süper ya sakla bu resmi...çok hoşuma gittii....

:roflol:ay cok pardon dılos:tomato:
ayy demek ılk resmı annesı ve kardesı cnım benım yaaa:asigim:

ay canim ya cok seker!!! demek ilk resmi, cok anlamli...
Bencede sakla sen bunu dilos...

çok güzel çizmiş canım ilk denemesi olmasına ramen süper bir resim ve kızın çok bilinçli bakarmısın kardeşinin göbek kordonunu bile çizmiş...ve halinden memnun kardeşinin yüzünü güleryüz çizmiş...bu çok güzel bir durum...ama bişey var evde boya mı yoktu yoksa varda kendisimi boyamadı...bu durum biraz ne yapacağını bilmediğini ,kardeşi gelince bir boşluk yaşayabileceğini gösteriyor olablir....birazda boyalarla yapsın ....ama çok süper ya sakla bu resmi...çok hoşuma gittii....

saklıcam kızlarr hurişcim boyaları var olmaz olurmu boya kitapları felann ama benim kızın bi huyu varr tükenmez kalemle çizmek istiyo bu aralarr boyamayı akıl edemedii zaten banada vermedii bir sürü dosyayı karalamış buda içinden çıktı tam atıcaktım baktım arada şekillli bişey gördümm dedim bune kızım kafasını önüne eğdi çizemedim dedi neyi dedii senle kardeşimi dedi beceremedim vermedim dedi bende ağlsammı gülsemmi şaştımm ben dedim çok beyendim bunu atmıcam dedim oda çok sevindi:asigim:

huri kiz bu nasi bi yorumdu bole, cocuk psikolojisinden iyi anliyosun sen kiz....

huri kiz bu nasi bi yorumdu bole, cocuk psikolojisinden iyi anliyosun sen kiz....

ne diyim ki şimdi birileri yine imalı konuşma var diyecek ama eğitim kültür olarak beni 2 4 6 8 e katlayanlar var söylemesem iyi olur du ama ...az buçuk çocuk gelişimi ve psikolojisi okudum da ...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ne diyim ki şimdi birileri yine imalı konuşma var diyecek ama eğitim kültür olarak beni 2 4 6 8 e katlayanlar var söylemesem iyi olur du ama ...az buçuk çocuk gelişimi ve psikolojisi okudum da ...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:

selam kızlar topik neden kapalı anlayamadım sanırım bi tartışma oldu yine...............

biz rahatsızlandık yine kızımla
şimdi geldik doktordan
karnım çok ağrıyor ve belim
nst ye bağlandık çok şükür bebek iyi pek kayde alıncak kasılmam da çıkmadı kalp atışları da iyi
usg de baktık kızım iyi suyu normal
yalnız ben kilo vermişim..........şaşırdık
bebek te pek kilo almamış
35+2 de 2475 gram olmuş kızım az sayılır haftasına göre
3 haftamız kaldı zaten bebeyin plesentasında bir miktar kireçlenme çıktı
yani bebeyi besleyen damarlarda gibi bişey
o yüzden çok sık kontrole gelceksin artık dedi doktor teyzemiz...
haftada 2 kez kontrole gitçez bakalım
karın ağrım için idrar testi yaptırdık
idrarda proteyin,şeker,eritrosit ve lokosit görüldü malesefffffffffffffffffffff
antibiyotik tedavisine başladık doğuma kadar kullancakmışım
şimdilik bi aksilik olmazsa doğum tarihimiz 07.07.2009 olacak
gergin ve üzgünüm...........

Son düzenleme:
hepiniz kendinize çok dikkat edin kızlar ben biraz uzanayımmmmmmmm
sizi ve bebişleri öpüyorum kocamannnn

X