2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

ahahhaah, haklısın valla .. hatta iyi ki benin dr.un düşünmesyle olmuyor bazı şeyler .. ona kalsa 17. haftadan beri ben erken doğurcam kafamçokkarıştı

maşallah hurişşş göbiş büyümüş :nazar:, aşağı mı düşmüş biraz ne :uhm:

Ben diyorum sanaaaaa.
37-38'den önce doğurmayacaksın. Rahat ol canimu.

bende yengeç olsun istiyorum annesine düşkün bi bebek olsunn benim kızım hiç bana düşkün değil beni hiç aramaz babası oluncaa hatta hafta sonlarıı babas annem gelmesin biz senel gezelim der ister istemez üzülüyorumm:gitme:

kızlarr bu resme dikkatlice bakın ne görüyosunuzz:asigim:

Kıyamam sana. Evet otorite kimse çocuk ondan kaçıyor. Ben eşime soruyorum her istediğini yapacak mısın diye yapacağım diyor. Maymun da olacak mısın diyorum olacağım diyor. Kötü polis ben olacakmışım. Sonumuz aynı sanırım. Bu arada resmine çok güldüm, çok duygulandım. Mutlaka sakla. İleride çok hoş bir anı olacak.

selam kızlar topik neden kapalı anlayamadım sanırım bi tartışma oldu yine...............

biz rahatsızlandık yine kızımla
şimdi geldik doktordan
karnım çok ağrıyor ve belim
nst ye bağlandık çok şükür bebek iyi pek kayde alıncak kasılmam da çıkmadı kalp atışları da iyi
usg de baktık kızım iyi suyu normal
yalnız ben kilo vermişim..........şaşırdık
bebek te pek kilo almamış
35+2 de 2475 gram olmuş kızım az sayılır haftasına göre
3 haftamız kaldı zaten bebeyin plesentasında bir miktar kireçlenme çıktı
yani bebeyi besleyen damarlarda gibi bişey
o yüzden çok sık kontrole gelceksin artık dedi doktor teyzemiz...
haftada 2 kez kontrole gitçez bakalım
karın ağrım için idrar testi yaptırdık
idrarda proteyin,şeker,eritrosit ve lokosit görüldü malesefffffffffffffffffffff
antibiyotik tedavisine başladık doğuma kadar kullancakmışım
şimdilik bi aksilik olmazsa doğum tarihimiz 07.07.2009 olacak
gergin ve üzgünüm...........

Geçmiş olsun Melek. Artık yediğine içtiğine daha fazla dikkat etmen gerekiyor. Plasenta kireçlenmesi, plasentanın miyadını doldurmaya başladığını gösteriyor bildiğim kadarıyla. Biraz daha protein ağırlıklı beslnemeye çalışmanı ve ne yiyorsan daha fazla yemeni tavsiye ederim.

ya bişi dicem 2 gündür vajinama tuhaf bişiler oluyo
böle cızırt ediyo sanki jilet değdirilmiş gibi ufak bi yanma
yada nasıl diyeyim kum dökmek gibi
acaba açılmayamı başlıyorum ki ne dersiniz

Bende de 2 haftadır ara ara oluyor. Nedenini kim bilir? Ama bebekle çok alakalı değilmiş gibi.

selam kızlar...topge yine b haller olmus..

bizde dun dr daydık..bebisim 2833 gr ve 49 cm olmus teyzeleri..veee dogum tarihimizi belirledik 2 temmuz ins.nst de de kayda deger b sancı cıkmadı sukur..yani safagım 15..:)

melekcim bebegin ic in en dogrusu ne ise onu yap antibiotik kullanman gerekiosa kullan ve bol sıvı tuket..ayrıca bol yemeye bak artık..

Maşallah bebişine Karen. 15 güne kadar 3200 olur kilosu. Buyu da 50'yi geçer. Çok güzel maşallah.

selam canim,
neguzel iyi haberlerle donmussun cok sevindim,
masallah bebisine buyumus:nazar::nazar:
iki hafta sonra doguruyosun ha?? hadi bakalim hayirlisi canim...

cok tesekkurler ebushcum :)

cok az kaldı teyzesi..ben beklerken dr u, hamisleri doguma alıolardı, ayy babaları da b heyecan lı inanamazsınız..bende onlar kadar heyecanlandım..b oglusları oldu yarım saatte..super b duygu oldugu babasının gozlernden belliydi ..Allah bizlerede saglıkla kavusmak nasib etsin kızlar:)

tesekkurler ipegimu..evet ins bakalım 3 u bulsak da ok benm icin yoksa aldıgım minik elbiseler elimde patlıcak:))

slm kızlar

ne kavgası bu yine yaa.ayıp ama doğum yapacaksınız stres yok hehe ben oğlumla beraberim artık hem mutluyum hemde endişeli.

slm kızlar

ne kavgası bu yine yaa.ayıp ama doğum yapacaksınız stres yok hehe ben oğlumla beraberim artık hem mutluyum hemde endişeli.

canım allah analı babalı büyütsünn
canım kaç haftalık doğdu ve nasıl oldu anlat kıss heyecanlandırdın beniiopuyorumnanaktan

Ben diyorum sanaaaaa.
37-38'den önce doğurmayacaksın. Rahat ol canimu.

Kıyamam sana. Evet otorite kimse çocuk ondan kaçıyor. Ben eşime soruyorum her istediğini yapacak mısın diye yapacağım diyor. Maymun da olacak mısın diyorum olacağım diyor. Kötü polis ben olacakmışım. Sonumuz aynı sanırım. Bu arada resmine çok güldüm, çok duygulandım. Mutlaka sakla. İleride çok hoş bir anı olacak.

Geçmiş olsun Melek. Artık yediğine içtiğine daha fazla dikkat etmen gerekiyor. Plasenta kireçlenmesi, plasentanın miyadını doldurmaya başladığını gösteriyor bildiğim kadarıyla. Biraz daha protein ağırlıklı beslnemeye çalışmanı ve ne yiyorsan daha fazla yemeni tavsiye ederim.

Bende de 2 haftadır ara ara oluyor. Nedenini kim bilir? Ama bebekle çok alakalı değilmiş gibi.

Maşallah bebişine Karen. 15 güne kadar 3200 olur kilosu. Buyu da 50'yi geçer. Çok güzel maşallah.

kaderimiz aynıı canım:))))

amatist sen dogum mu yaptınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn..neler kacırdım ben yaaa..hadi anlat anlat..

bizde dun dr daydık..bebisim 2833 gr ve 49 cm olmus teyzeleri..veee dogum tarihimizi belirledik 2 temmuz ins.nst de de kayda deger b sancı cıkmadı sukur..yani safagım 15..:)

melekcim bebegin ic in en dogrusu ne ise onu yap antibiotik kullanman gerekiosa kullan ve bol sıvı tuket..ayrıca bol yemeye bak artık..

karencim maşallahh sanda bebişinedeee sağlıkla gelsin kuzucuklarropuyorumnanaktan:nazar:

karencim maşallahh sanda bebişinedeee sağlıkla gelsin kuzucuklarropuyorumnanaktan:nazar:

tesekkurler dilosumm.:).opuyorumnanaktansenn safak da cok az kaldı 24 u idi degil mi?..:eek:

dilos aman oynama gogsunle canım.tetikliomus ya dogumu...bolece sutunn gelmeme sorunu olmıcak ins.:)

X