2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

ben de izne ayrıldım işleri bir türlü bitiremiyorum:sinifsinif:kızımın cicilerini yıkadım astım ayy ne güzel bir duyguymuş ya...artık hastane çantamı da hazırlayacam az kaldı...siz erkenden her şeyi hazırladınız..güya kadın aldım iki gün ama benim işler bitmedi yine...hemen bitirmeliyim 1_2 hafta rahat edeyim bari...yerimseniben

melekcim masallah canim gobusune hala ayni duruyosun...
bakalim bende sekerlerimin fotolariini cekmisken, gobusumun de bi fotosunu cekeyim...

evet aynı sayılır çok fazla büğümedi benim göbüş
9 aylık deyince şaşkın şaşkın bakıyo herkez

siz de ekleyin bakalım göbüşleriiiiii

bu arada takvimimi değiştirdim doğuma
2 hafta 6 gün varrrr

Hazırla canım çantanı artık bak zaman az kalmış.

Evdeki makine ile resim ekleyemiyorum. Benim göbek çok aşağıda. Gerçi hiç yukarı çıkmamıştı. 25. haftadan beri aşağıda diyip duruyorlar. Aşağıda olunca doğum daha kolay olurmuş. Çıkışa yakın yakaydirigubbakcemile3

Acele etme canım daha vaktin var. Yavaş yavaş kendini yormadan yap. Yoksa annesi ne yapıyor diye merak ederek erkenden çıkıp geliverir.

neyse kısaca şeker olduğu için doktor korktu ve beni 21.30 da epidural anestesi yaparak sezaryanla bebişimi aldı. 22.14 de bebişim dünyaya merhaba dedi arkadaşlar 3150 gr b0yuda 50 cm 35+2 de geldi

delikafadulden OYYY hayırlı olsun canım çok sevindimm yaa bekliyodum ben zaten belki başka doğuranlarda vardır kimse uğramıyo artık alırız güzel haberlerr

kızlar menekşe cumaya kaldı benim doğum demişti ben öyle hatırlıyorumm 3 günüm var diyordu pazartesi

Kızlar bu kendı yaptıgım sekerlerım
ama daha suslemesı felan bıtmedı;;

Eklentiler

• $Afbeelding 444.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 38
  • $Afbeelding 448.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 41
  • $Afbeelding 449.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 32
  • $Afbeelding 450.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 27
  • $Afbeelding 445.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 32
Sekerlerın devamı

Eklentiler

• $Afbeelding 446.jpg
    30,7 KB · Görüntüleme: 26
  • $Afbeelding 447.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 30
Buda gobusuuum

Eklentiler

• $Afbeelding 451.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 34
  • $Afbeelding 452.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 38
hoş geldin canımzemuszemus
hoşbuldum tatlımŞeniz
Hazırla canım çantanı artık bak zaman az kalmış.
evet canım az kaldı o yüzden briaz sters yaptım ama bitiririm bir iki güne işleri...
Acele etme canım daha vaktin var. Yavaş yavaş kendini yormadan yap. Yoksa annesi ne yapıyor diye merak ederek erkenden çıkıp geliverir.
haklısın canım ama hazır olmam lazım bazen sancılanıyorum hemen aklıma hastane çantası bebeğin kıyafetleri geliyor daha hazır değiller diye..yorulursam bebişim erkenden gelir mi acabafisfisfis?ayy gelmesin daha odası gelmedi...kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…