2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

amatıst bebegını saglıkla kucagına almıs.
masallah.
darısı bızlere ıns.

günaydın kızlar nasılsınız bakalım..............
geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim
bütün gece uyuyamadım ya
içim çok sıkılıyor

günaydın güzel anneler...

bende çok uyuyorum yaa sinir oluyorum kendime

neyse eşim yarın izne ayrılıyor uyumam artık

selam hanımlar.
halen topıgımız acılmamıs.kaydirigubbakcemile
gecmıse bakıp hemen gelem.

hoş geldiniz kızlarrrkaydirigubbakcemile5

canının sağlığını istiyorum opuyorumnanaktan hadi git bakalım:)

kıslar cogumuzun dogum tarıhlerı ve dogum seklı bellı oldu.
lıste yapsak keske oyle daha kolay takıp ederızz birbirimizi dıye düşündüm.ne dersınız?

neslicim şu an kilosu normal gibi ama plesenta kireçlendiği için işlevini yitirmek üzere bundan sonra pek kilo almaz yavrum ona üzülüyorum ama napalım ya

gunaydın temmuz anneleriiii....:)

neyse kısaca şeker olduğu için doktor korktu ve beni 21.30 da epidural anestesi yaparak sezaryanla bebişimi aldı. 22.14 de bebişim dünyaya merhaba dedi arkadaşlar 3150 gr b0yuda 50 cm 35+2 de geldi

Allah analı babalı buyutsun canım..masallah oglusumuza

hoısbulduk dilosss....walla seni bnurda gorunce icim rahat oluyo daha bana var diorum:)) ama b yandan da hadi dilosss dogur sıra bana gelsin diorum :)

neslicim şu an kilosu normal gibi ama plesenta kireçlendiği için işlevini yitirmek üzere bundan sonra pek kilo almaz yavrum ona üzülüyorum ama napalım ya

canım 200 250 gr alsa canım 3 e yaklaşır
sütünle büyütürsün annesi canını sıkma
ben tam 9 ay 10 günde 2 kilo doğmuşum
şükür sağlıklı büyümüşüm annem hiç sorun çekmemiş

Günaydınlarrrr güzel temmuz anneleri,
Ooo 3.annemizde kavuşmuş bebeğine,Amatist tebrikler canım oğluşunla sağlıklı uzun bir ömür geçirmen dileğiyle,
Beyazmelek geçmiş olsun canım kilosu kötü değil takma kafana iyi olacaktır öykümüz.

hoısbulduk dilosss....walla seni bnurda gorunce icim rahat oluyo daha bana var diorum:)) ama b yandan da hadi dilosss dogur sıra bana gelsin diorum :)

yok anacaım ben doğurmucamm benim kızz erken gelcek diyee korkarken şimdi vazgeçti galibaaa ses soluk kesildiidelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…