2009 temmuz anneleri bu duyuru sizin için...

amatıst bebegını saglıkla kucagına almıs.
masallah.
darısı bızlere ıns.

günaydın kızlar nasılsınız bakalım..............
geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim
bütün gece uyuyamadım ya
içim çok sıkılıyor

günaydın güzel anneler...

bende çok uyuyorum yaa sinir oluyorum kendime

neyse eşim yarın izne ayrılıyor uyumam artık

selam hanımlar.
halen topıgımız acılmamıs.kaydirigubbakcemile
gecmıse bakıp hemen gelem.:eek:

hoş geldiniz kızlarrrkaydirigubbakcemile5

saol cnm ya bızımkıler yakın ya bana her haftasonu gelıp temızlığımı yapıyorlar saolsunlar kızkardesım ablam gelır haftasonu yıne :KK66: ama artık ne yalan solım doğsun ıstıyorum bır an once normal olcak ya benımkı ınsallah sanırım 40+ları bulur kıızmda da 6gun gecmıstı bakalım
ben pazara cıkıyorum kızlar varmı bı ıstegınız :KK66:lazım bıseyler
ama once bı dusa gıreyım dıyorum

canının sağlığını istiyorum opuyorumnanaktan hadi git bakalım:)

kıslar cogumuzun dogum tarıhlerı ve dogum seklı bellı oldu.
lıste yapsak keske oyle daha kolay takıp ederızz birbirimizi dıye düşündüm.ne dersınız?

neslicim şu an kilosu normal gibi ama plesenta kireçlendiği için işlevini yitirmek üzere bundan sonra pek kilo almaz yavrum ona üzülüyorum ama napalım ya

gunaydın temmuz anneleriiii....:)

neyse kısaca şeker olduğu için doktor korktu ve beni 21.30 da epidural anestesi yaparak sezaryanla bebişimi aldı. 22.14 de bebişim dünyaya merhaba dedi arkadaşlar 3150 gr b0yuda 50 cm 35+2 de geldi

Allah analı babalı buyutsun canım..masallah oglusumuza:nazar:

maşallah bebişine canım doğum tarihinizde belli olmuş hayırlı olsun

tesekkurler kikolecim:)

kızlar merhabalar sabah katılamadım dershanem vardı...
dün dra gittik bu arada çatı kontrolümüz yapıldı çatım iyiymiş fakat biraz basıkmış ama bebek çok iri olmadığı için normal doğurabilirmişim...
prensesim daha aşağı inmemiş yukardaymış...
teyzeleri bahar kokulu 50.5 cm 3125 gram olmuş maşallah

masallah prensesimize nurcum..herseyi supermis..:nazar:

merhabalar.

karen ve nur 84 maşallah kızlarınıza

beyaz melekcim çok geçmiş olsun

amatist maşallah kuzuna.ay çok duygulandım

Karen, Nur, Beyaz Melekcimmm hepinis doktora gitmişsinizzz süper haberler getirmişsiniz yavrulardannn masallahh bebişlerimize :nazar: Melekcim kireçlenme bende de cıktı 4 hafta once cıktı üstelik bol su iç cnm, gebeligimizin son zamanları oldugu icin o kadar onemli bi mevzuda diil bence sen güzel moralini bozma sakın, bak dogum tarihleri de belli olmus 15-20 güne listemiz uzayıp gidicek insallah zemuszemus

tesekkurler selsin ve zuzuuumm:)

teşekkürler canlarımmmm :1hug: dediğim gibi daraldım çok ama yine de şükrediyorum , yoksa işin içinden çıkamıyorum mafoldumben

oyyyyyyy maşşallah serra'maaaaaa :nazar:
annesi ne güzel bakmışsın sana da :nazar:

tesekkur ederiz star teyzemiz..opuyorumnanaktan

hoısbulduk dilosss....walla seni bnurda gorunce icim rahat oluyo daha bana var diorum:)) ama b yandan da hadi dilosss dogur sıra bana gelsin diorum :)

neslicim şu an kilosu normal gibi ama plesenta kireçlendiği için işlevini yitirmek üzere bundan sonra pek kilo almaz yavrum ona üzülüyorum ama napalım ya

canım 200 250 gr alsa canım 3 e yaklaşır
sütünle büyütürsün annesi canını sıkma
ben tam 9 ay 10 günde 2 kilo doğmuşum
şükür sağlıklı büyümüşüm annem hiç sorun çekmemiş

Günaydınlarrrr güzel temmuz anneleri,
Ooo 3.annemizde kavuşmuş bebeğine,Amatist tebrikler canım oğluşunla sağlıklı uzun bir ömür geçirmen dileğiyle,
Beyazmelek geçmiş olsun canım kilosu kötü değil takma kafana iyi olacaktır öykümüz.

hoısbulduk dilosss....walla seni bnurda gorunce icim rahat oluyo daha bana var diorum:)) ama b yandan da hadi dilosss dogur sıra bana gelsin diorum :)

yok anacaım ben doğurmucamm benim kızz erken gelcek diyee korkarken şimdi vazgeçti galibaaa ses soluk kesildiidelikafadulden

X