2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Hoşaf yapmasakta kayısı yesek aynı işi görmez mi?

canım eğer sezeryan olacaksan tabikide kayısıyı yiyemezsin yasak:umursamaz:

ameliyattan3-4 saat sonra sadece açık çay ve bisküi veriyorlar sonrasında da hoşaf içebiliyorsun gaz problemini ortadan kaldırmak içinn:lepi:
gaz çıkışı olmadan hastaneden bırakmıyolar çünkikaydirigubbakcemile3
gelen giden gaz çıkardınızmı diye soruyorrr yahuuuu:roflol:

taze kayısıı aldımm( neyse artık işimi görür yinee sanırımm ellerine sağlık canım yapıcam bugünnkaydirigubbakcemile2

sorma demetçim saat başına gelip gazın varmı oldu bir iki defa pırtlattım deyincede ohh ohh maşallah diyolar bidee:roflol::roflol:

taze kayısıı aldımm( neyse artık işimi görür yinee sanırımm ellerine sağlık canım yapıcam bugünnkaydirigubbakcemile2

yarasınnnnnnn diloşuma inşallahhhhhhhhhopuyorumnanaktan

diloşumun gazına çareeeee
eylülümüzede süt olsunnnnnnnnnnnn:asigim:

diloş bana telefonunu at kuzum ya ben çatlarım kızlar haber verene kadar:gitme:

günaydın hoşgeldin canım

bacağın nasıl oldu

dün yazdım ama görmedin canım hamilelik siyatiği olabilir

hosbulduk canim. ayni durum yatiyorum kalcamin icindeki sanci gecmedi. ozellikle aksamlari bacagim agriyor idare ediyoruz iste. dun mesajinı gordum cevap yazamadim canim cok sagol.

dilaracim yap da abartip kendini yorma. bebisini uzme. birak tozlu kalsin.

ooooo efennimm kimler gelmişşşşşşş

ecemm gelmişşşşşşş

derinim gelmişşşşşş

hoşgeldiniz canlarımmmmm

hosbulduk canim. ayni durum yatiyorum kalcamin icindeki sanci gecmedi. ozellikle aksamlari bacagim agriyor idare ediyoruz iste. dun mesajinı gordum cevap yazamadim canim cok sagol.

yok tatlım cevap sorun değilde aynı sorun bende var korkma geçici bişeymiş sende bil diye hatırlattımmmkaydirigubbakcemile5

tatlım özel attımm noyuuopuyorumnanaktan

diloşum çaldırıp kapatan telefon sapığın benim itiraf ediyorummmmmlaelaelaelaelae:lepi:

kaydetttttŞeniz

günaydın
biz geldik
gece o akdar sanı sanki bizde değilmiş giib hiç bir şey yok şimid.
hastanedeki annelerimziden haber avr mı?
diloş canım yarın kavuşuyorsun kuzucuğuna maşallah

yok tatlım fazla bi işimm akşam üstüde komşularımı gezicem helallik isticem ne olur ne olmazzz göreyim onlarıı:çok üzgünüm:

bu ne şimdi yaaaaa:mymeka:

töbe töbee bak şincik neşeli çatlak çizgimden kayıp çok kötü biri olcem heeeeklava:

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnzemuszemuszemuszemuscanlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nasılsınızzzzzzzzz biz yeni uyandık ne uyumuşum yahuuuuuuuuuuuuu kuzuyla süt içiyoruz şimdi siz naptınız bakalım opuyorumnanaktan

canım bu uyku sorunu hepimizde var galiba...kanın çok düştü demek kan ilacı içmiyor musun canım niye o kadar düştü ki acaba...
tatlım ben buralardayım ama saatlerimiz uyuşmuyor ondan karşılaşamıyoruz herhalde..40 haftan dolmadan alınsın mı istiyorsun bebişin biraz beklesin canım daha iyi olmaz mı?
yarın bu saatlerdee yatağımda olucammm 11 gibide bende fındık kurdumaa kavuşurum herhaldee:asigim:
ayyy ben de heycaladımdelikafaduldensağlıkla kavuşursun inşaallah meleğine canımm..

oy oyy senin gibi telefon sapığına can kurbannkaydirigubbakcemile3 kaydettim canımm

günaydın
biz geldik

hoş geldin canım sağol hayırlısıylaa sende tık yok senin kızda eli kulağında heran gelebilirr artıkopuyorumnanaktan
bu ne şimdi yaaaaa:mymeka:

töbe töbee bak şincik neşeli çatlak çizgimden kayıp çok kötü biri olcem heeeeklava:

ne yapayım içimden geldii bi görem ne olur ne olmazz herşey bizim içinn:kedi:

günaydın
biz geldik

hoşgeldin güzel defnemizin annesiiii

yok tatlım bizde bekliyoruz haberrrrrr ama kesin ipeğimu doğurmuştur yaaaa starcım uyansada arasaaadelikafadulden

ee hürremde çıkmıştır ameliyattan sanırımmm:lepi:

Allahım sağlıkla kucakjlarındadır inşallah kuzucuklarrrrr:Saruboceq:

star uyanabilirse tebe kızz hepiniz gece nöbetteymiştiniz bilseydim gelirdim sabahladım bende dön durrrr:gitme:

bu arada herkese kocaman günaydınopuyorumnanaktan...hepimize sağlıklı,mutlu,huzurlu ve bereketli bir gün nasip olur inşaallah canlarımmkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…