2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

3.000 in üstünde cnm, pek güvenmiyorum ultrason sonuclarına onun icin telafuz etmiyorum tam olarakkk :eek:lmaz:

Konferansta Amsterdam da valla ohhhh dedimmm, bende gelirim valla bisi olursa allah korusunnn kaydirigubbakcemile3

Valla zaten sezaryen cıkalı mertlik bozuldu, acaba 4 temmuzda saat 10 damı alsakki, 5 inde 12 sinde mi alsakki diye bizim bebişlerinnn yıldız haritaları ile oynuyolarrr kaydirigubbakcemile3

maşallah Alya maaaaaaa:nazar::asigim::nazar:
bakalım bizim çitlrmbik ne kaa olmuşşş
15 gün önce 2 400 dü
sağlıklı olsunda kilosu önemli değillllopuyorumnanaktan

kız zuzummm senden korkulur valla adam demiştir şimdi bu tombalak benim peşime takılır diyeeee:roflol:
nası korkmuştur yazıkkk:roflol:
gelmeye kalmıycak benim akıllı yeğenim Alyammmm gününü beklicek uslu uslu ve büyüycek inşallahhhsositososito

ya benim dr da 39+1 e verdigi icin ben erken diye dusunuyorum. keske beklese de normal dogum tarihinde dogum olsa. belki bebek doner de normal dogum olur diye umutlaniyorum.

kibelecim hep aklımdasın hep dua ediyorum kuzu dönsün de normal doğur diyeee:Saruboceq:
oralarda yalnızsın 15 günde de yollara düşüceksin canım benim inşallah son anda da olsa döner prensesssssss:Saruboceq:

biri bana kasılma nasıl oluyo anlatsın yav,sözde 2 hafta önce bende kasılma çıktı ama ben onu bebeeeem popoyu dayadı yine diyodum

canım kasılmayı ben en başta kızım dönüyor sanıyordum
karnın kaskatı kesiliyo taş gibi oluyo bir yerde de toplanabiliyo bebiş böylee içine bi fenalık hissi geliyo nefesin kesilir gibi oluyorr yani bende böyle oluyor canım :eek:

geldim kızlar haberler hayırlı nöbetçi doktor çok şekerdi aynı mahallede oturuyormuşuz hastane doğumhane bom boştu önce beni normal odaya aldılar bebek beşiği falan vardı çok güzeldi odada nst ye bağladılar ilk 5 dakkası bebek uyuyduğu için pek olmadı yarım saat falan nst de kaldım sonra nöbetçi doktor beni doğumhaneye aldı kendi elleriyle soydu çok şeker bi kızdı genç çatı muaynesimi yaptı yine dedi açılman az olmuş,çok fazla bir ilerleme olmamış sabahkiyle arada ilk gebeliklerde açılmalar çok hızlı ilerlemeyebilir 3 cm açılmayla 7-8- gün gezen hastam oldu dedi...bu gece rahat bir uyku uyu nst de ve muaynenede bi değişiklik ilerleme doğum belirtisi yok....suyun gelirse fazlaca kanam olursa hemen gel ama dedi...neticede bir açılma var dikkat et ama sancı yok dedi...iyi dedim bende tuttu elimden doğum masasından kaldırdı çamaşırlarımı tuttu nerdeyse giydirecekti yane kaydirigubbakcemile3

doğumhaneye gelince süper bi yer bayıldım kocaman bir oda,havada kocaman havalandırıcılar üflüyo soğuk soğuk oh dedim girince kocaman odanın ortasında kocaman doğum masası ama 3 tane huri sığıyor yane zemuszemusyanlarda tutunmak için demirler var bacakları açtım keyifle bir kuruldum şöyylleeee birde yastık koymuşlar sırt bölgesine kocaman beyaz kuş tüyü gibi uyurum ben orda beah...laelaelaelaelae güzel güzel beğendim doğumhanesini hayal ettim kendimi çatır çatır doğururum burda hemde dedim kendi kendime ama bu gece deel ....

netice şimdi ayran içiyorum birazdan tumpp yatacam,eğer suyum kanama olursa doğru doğumhaneme gidicem(yanlız doğumhanem o kadar benimsedim hah) olmazsa yarın ki duruma göre nst ye gidicem yarında tık olmazsa sonraki gün elbet doğacak bu kız bakalım...

ha çatı muaynesinde eccük acıttı emme sesimi çıkarmadım sadece suyum patlamasın dedim mazbut bi şekilde :eek: hani kadın bakarsın oda boş doğumhane boş ortalık sessiz patlatıveriyim demiş olabilir diye laelaelaelaelae yok dedi bebek aşağıya çok baskı yaparsa,rahim gerilmişse,kesesi çok gerginse en ufak muaynede patlar ama onu patlatmak öyle istekle olan bişey değil dedi....öyle iştek kocam diyo destan yazdın destan bari tatlı dille anlatta korkutma milleti delikafaduldennaniknanik

valla ben hastanemi beğendim doğumhanemi odalarını gezmiştim ama bilakis yatmak daha başkaymış......doğurmadan doğumhanede yatıp kendimi ellettim ya artık nolursa olsun -tatlicadiarzu- hadi kızlar sabah okursunuz bunları ben yine sabahın köründe kalkar bakarım öpüldünüz vallahi anacığım bu sefer bayağı uzattım yane....

kız hurişşşşşşş:roflol:
valla senin doğum hikayeni çokkkk merakla bekliyorum heee artık kaç sayfa sürer kimbilir bende heyecanla ve zevkle okurum inşallahhhh:lepi:
hadi hayırlısı tatlım bakalım kaç gün sürecek bu mücadeleeee
bu kaa git gelden sonra inşallah birrr nefeste pırtt diye doğuruverirsinnnnn:lepi:

Ben transferin 2. gününden beri acaip grip oldum..Verilen ilaçlarla vücudun bağışıklık sistemi çökertiliyormuş...:bbo: bebeğin tutunması için bu şartmış..:bbo:
öksürük,nezle,hapşuruk hepsi felaket durumda yani..Bu şekilde nasıl tutacak bebek bilmem..hiç umudum yok aslında...yani hiç bişey hissetmiyorum..hiç hamileymişim hissim yok..sadece göğüslerimde gerginlik var...Aman Allahın gücüne gitmesin,hayırlısı ile olsun diyeyim..Benim çok uykum geldi..Gözümden yaşlar akıyor..Herkese iyi geceler..mirmirmirmira.s.

bademcim hayırlı olsun inşallah müjdeyi alırız senden haftaya:Saruboceq:
dualarımdasın:Saruboceq:

demetçim 40 hafta çok nerden baksana 1 ay var senin kızz bence durmaz çıkıverri o zamana kadakaydirigubbakcemile3r:)

karnım acıktı bişeyler atıştırayım geliyorum:ecrin_bebek:

diloşum valla ben de çileğimde o kaa bekleyemeyiz:umursamaz:
çok sıkı pazarlık var bugünnn açılışı 1 temmuzdan yapcemm:roflol:

bende acıktım bakayım bi mutfağacokacimcoook
canımda hiçbişey istemiyor kaç gündür zorla yiyorum yemek:sinifsinif:

yarın bu saatlerdee yatağımda olucammm 11 gibide bende fındık kurdumaa kavuşurum herhaldee:asigim:

ayyyyy diloşummmmmdelikafadulden

hayırlısıyla kurtulursun inşallahhh:Saruboceq:

hürremde girmiştir şimdi Allah yardımcısı olsunnnnnnn:Saruboceq:

girlfish.gif

ayyyyy diloşummmmmdelikafadulden

hayırlısıyla kurtulursun inşallahhh:Saruboceq:

hürremde girmiştir şimdi Allah yardımcısı olsunnnnnnn:Saruboceq:

canım hayırlı olsun şimdiden. bebeğine kavuşacaksın yani. çok heyecanlısındır.

inşallah canlarım allah hepimizin yüzüne gülsün sağlıkla almayı nasip etsinnn:nazar::Saruboceq:

gnydn kızlr
gozumu acar acmz laptobu yatağa aldım sızlerı okudum
nasılsınız?
dokuluyoruz yawas yawas artık Rabbım hepımıze sağlıklı kolay doğumlar nasıp etsın
dılaracım kız bende heyecan bastı son gun desene hayırlısıyla ınsallah....

gunaydin kizlar. ipegimu ve huri yakinda bebislerine kavusacak insallah. hurreme de allah yardim etsin. dilaracim senin de son gunun allah kurtarsin canim saglikla. yaa ben simdi normal dogum vdiyorum onu beklemek de cok heyecanli ama galiba sezos olsa daha cok heyecanlanirim gibi geliyor. gunu belli saati belli. aayy cok heyecanli yaa.

bunu nerden buldunnkaydirigubbakcemile3

can sıkıntısı işteeee-tatlicadiarzu-

gnydn kızlr
gozumu acar acmz laptobu yatağa aldım sızlerı okudum
nasılsınız?
dokuluyoruz yawas yawas artık Rabbım hepımıze sağlıklı kolay doğumlar nasıp etsın
dılaracım kız bende heyecan bastı son gun desene hayırlısıyla ınsallah....

nazlıcım hoşgeldin sende vuslata yaklaştın canım delikafadulden
claphands.gif

gunaydin kizlar. ipegimu ve huri yakinda bebislerine kavusacak insallah. hurreme de allah yardim etsin. dilaracim senin de son gunun allah kurtarsin canim saglikla. yaa ben simdi normal dogum vdiyorum onu beklemek de cok heyecanli ama galiba sezos olsa daha cok heyecanlanirim gibi geliyor. gunu belli saati belli. aayy cok heyecanli yaa.

günaydın hoşgeldin canım

bacağın nasıl oldu

dün yazdım ama görmedin canım hamilelik siyatiği olabilir

X