2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızımda uyanık hemde nasıl,süt içtim uykum gelsin diye dahada kudurdu sıpa.bazen düşünüyorum da karnımda tepişmesini,ikimizin tek vücut olduğu şu günleri,bu hisleri çok arıycam

süt içince benimkide öyle oluyo yayık gibi gidip geliyoo sonraa düzeliyoo birazdan uykuya geçerrsositososito

geçmiş olsun.bu akşam banada oldu ben yemeği ağır kaçırdım ondan oldu.sakız çiğnemek bana iyi geliyo.ne kadar doğru bilmiyorum ama ben rahatlıyorum

kızlar selam gece kanamam olmamış ama tuvalete kalktım şimdi bu sefer kanam oldu sümüksü pütürlü geldi azıcık hastaneyi aradım doktor 9 da gelecek gelin nst ye bağlayalım bakalım dedi .suyun geldimi dedi yok dedim...neyse eşim evde şimdi bişiyler atıştırmayı düşünüyorum bide duş alsam mı acaba..?
duş alırsam ve suyum gelirse hissetmezsem ya bilemedim size sorayım dedim bana yine bişey olmayacak gibi geliyo bişey yok diyip geri gönderecekler gibi geliyo ama...bişiyler atıştırıp banyo yapmakta yinede kararsızım?????

bence banyo yapmadan gitme canım ne olur ne olmaz suyun gelmiş olsa bile hastanede farkedilir zaten doktora söylersin şu saate kadar suyum gelmedi ama duş aldım duş sırasında geldiyse bilemem diye

eşinle gideceksen doktora ne olur ne olmaz hastane çantanıda koy arabaya,herşeye hazırlıklı ol.bu sümüksü şey nişan olabilir mi acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…