2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

wc sırası oyunu şekerim zor değill:roflol:

şincik şöyle oluyorrr:dance:

kızlarımız ellerine oyuncaklarını alıyorlar biz de normal olarak sıkışıyoruzzzz:roflol:

sonrada wc kavgası :lepi:

2 dk önce anladım. Jeton bu saatte hızlı gitmiyor.
Benim kızın o oyuncakla işi yok. Hala hamile olmayanlardan daha az tuvalete gidiyorum.
Ben de anlamış değilim bu hal nedendir. Bende bir mesane var derya deniz herhalde.

Oooooo. O poposuna 2 şaplak yiyecek. İlk 3 aydan alacağım var. Beni parmağında oynattı.
Düğünde gelirse birsürü kişiden ısırık hak eder. Ama 21 haziran babalar gününde gelirse babasının sevgilisi olur artık.
ayy acıdım senin ipeğine neler bekliyor onu...hayırlı zamanda gelir inşaallah prensesin...
6 kişi olduk ipek ve annesi de katıldııı:sm_cool:
yatarım az sonra tatlım halsizim malum wc seyahatinden zati:roflol:
evet o adı lazım olmayan kişi gelcek:1closedeyes:

teşekkürler gerek kalmadı dermişimmmmmm:roflol:
ayyy ne güzell 6 kişiyiz 3 annecik 3 tanede melek...canım ben de yatacam yorulmuşum....
wc sırası oyunu şekerim zor değill:roflol:

şincik şöyle oluyorrr:dance:

kızlarımız ellerine oyuncaklarını alıyorlar biz de normal olarak sıkışıyoruzzzz:roflol:

sonrada wc kavgası :lepi:
:roflol::roflol:

Benim kızın o oyuncakla işi yok. Hala hamile olmayanlardan daha az tuvalete gidiyorum.
Ben de anlamış değilim bu hal nedendir. Bende bir mesane var derya deniz herhalde.
ne güzel işte canım senin minik pek oynamıyor oyuncağıyla herhalde...

bi kişi gelcek canım anca yetiştirir -tatlicadiarzu-

Kasma kendini. Genel hatları ile temizlesin yeter. Haftaya pazartesi gibi yeniden alırsın.
Ben her hafta yarım gün alıyorum. Evim hep temiz kalıyor. Hem de iş yapmıyorum. Tam gün alınca lak lak, sigara, kahve, mola, yemek derken günü geçiştiriyorlar. Valla yarım günde tam gün temizliği yapıyor neredeyse.

çok şanslısın o zamannnnn :lepi:

ayy acıdım senin ipeğine neler bekliyor onu...hayırlı zamanda gelir inşaallah prensesin...

ayyy ne güzell 6 kişiyiz 3 annecik 3 tanede melek...canım ben de yatacam yorulmuşum....

tamam canım benimde gözler gidiyor hadi iyi uykular inşallah az wc e çıkar güzel uyuruzzzz:lepi::roflol:

Kasma kendini. Genel hatları ile temizlesin yeter. Haftaya pazartesi gibi yeniden alırsın.
Ben her hafta yarım gün alıyorum. Evim hep temiz kalıyor. Hem de iş yapmıyorum. Tam gün alınca lak lak, sigara, kahve, mola, yemek derken günü geçiştiriyorlar. Valla yarım günde tam gün temizliği yapıyor neredeyse.

haklısın aslında

ama sinir yaptım işte

öyle aman amanda iş yok gerçi

tüllerimi bile yıkadım ütüledim taktırttım aşkıma.

yani cam kapı koltuklar o kaaa

amannnnn olduğu kadar napiim:1closedeyes:

uyku bastı bana izin canım hadi iyi geceler:gitme:

topik sana emanet :teytey:

Valla kız o yüzden gelmiyor galiba. 40'ta bekliyorum kendisini.
Yat canım dinlen. Sabaha inşallah görüşürüz. Ablam bu hafta bende olduğu için ara ara gelebileceğim. Artık sizin yazdıklarınızı okurum.

ne güzel işte canım senin minik pek oynamıyor oyuncağıyla herhalde...

Onun başka hobileri var. Sürekli sol kasığımdaki kemiğe basıp duruyor. Bir de poposunu sallıyor.

Geçmişi toparladım geldim işte. Dilara birazdan uyanır. Kikoleyim de kalkar.
geldim ama kalkmadım ben gece uyuyamayanlardanım sabah ezandan önce tık yok
üstelik bu gece uyurum diye öğlende uyumadım sabah 8 den beri ayaktayım ama galiba şimdi şimdi uykum geliyomirmirmirmir

selam kızlarrrr annecım geldı cok mutluyum beraber vakıt gecırıyoruz arada bır gelır bakarım artık sımdı cıkıyorum hepınızı öptumopuyorumnanaktan

Canim annenin yoklugunda ne kadar sikinti cektigini teyzenlerin vs yaptigini anlatmistin. simdi de tadini cikar. istedigin yemeklerden ye bol bol. yapsin sana. lafini da esirgeme. ballandira ballandira da anlat.

o hamile halinle sana bunu yaptilar, annen biraz sahip ciksin versin agizlarinin payini.

slm kızlar şükür topiğimiz açılmış bugün ben doğumda misafirlere ikram etmek için telaşlı bir yemekle uğraştım kayınvalidelerle beraber oturduğum terden yapmama rağmen yorulmuşum gerçi çok iyi oldu hazır elimin altında difrizime yerleştirdim.
demetim üzüldüm yaa bende sen girmeyince işleri bitti ne güzel ondan girmiyordur diye düşünmüştüm sıkma canını tatlım
kızlar ben artık sütten dondurmadan cevizden muzdan tiksinir oldum yaaa 15 gün önce gittiğimde kızım 1900 dü drum önemli olan hareketli olması dedi ama ben çok üzülüyorum heralde 2.5 anca doğacak o yüzden saydığım şeyleri abarttım biraz geçen günde dra gidince teyzem büyümüşmü kızın çok küçük diye eleştirmeye kalkıyor sinirlerim bozuldu sanki benim elimden gelen birşey ben kilolu olduğum için dalga geçiyolar bebeğim küçükmüş insan allah sana verdiya sonunda kızımm küçük olsun varsın der ama nerde cahil insanlar

Derincim sende o teyze varken sen daha cok uzulursun. kadina bak ya, resmen her hareketinde seni uzmeye calisiyor.

canim hic uzulme. bir topik vardi bebeilseriniz ne kadar kac haftalik vs vs diye. orada bazi haftalarda bazilarinin bebisleri cok kucuktu ama hemen kilo aldilar. yani hic uzulme. ayrica da onemli olan saglikli olmasi. benim arkadasim dogum yapti aralikta 2700 dogru. hastaneden 2500 gr olarak ayrildi. simdi 6 aylik. solladi tum akranlarini. hic uzulme.

ecetuba inş canım bazen benimde aklıma geliyor acaba yalnışmı diye

canim bir topikte okudum. arkadaslardan biri normal dogum istiyormus. ama bebek donmedigi icin de mecburen sezeryan olmus. iyiki olmusum diyor cunku ultrasonda 3500 demisler kilosuna bir dogmus bebek. 4700.

yani nasil doguracakti neredeyse 5 kg bebegi dusunseene.

ultrason da yanlis cikarabiliyor.

günaydın
bugün tükkanı ben açtım :teytey:
gece nasıl olduysa iyi uyudum 1-5,30 arası , şimdiyse 1 saattir tık yok :umursamaz:
keşke 1 saat daha uyuyabilsem benneyaptımki

herkese günaydınn bende gece 1 de uyudumm arada uyandım uykum kaçmasın diye gelmedim foruma zorla yatakta debelendim durdum ve biraz dönmeden sonra tekrar uykuya dalabilmişimmkaydirigubbakcemile2

günaydın kızlarrrrrmirmirmirmir

temizlik başladı 8 de geldi kadıncağız

inşallah memnun kalırım:gitme:

Arkadaşlar yarın meleklerimin kardeşleri benimle olucak..2 embriyo yerleştiriliyor,yine co-cultur yaptırıyorum..Benim için dua edin :Saruboceq:a.s.

canım inşallah allah gönlüne göre verir inş tekrar ikiz olurlar sen çok istiyordun çünkü ikiz annesi olmayı dualarım seninle canım :Saruboceq:

X