2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hoşbuldum tatlım iyiyim çok şükür ama yorgunum güya temizlikçi aldık kaç gündür bitmedi işler...yarın bitirecem inşaallah...ben katılayım partiye...nasılsa pek uykum yok..kaydirigubbakcemile5

ececim bana temizlikçi deme tatlım saçlarım diken diken oluyoooo:kızgın:

bitmez canım ben kaç gündür yapıyorum bitiremedim:umursamaz:

ee hoşgeldin partimize şekercimmm:lepi::sm_cool:

ben de geceleri aynen böyleyim:roflol:

gerçekten de öyle oynaya oynaya mahvediyor bizi tuvalete gitmekten bıktım artıkın...

bendeeeeeeeeee:roflol:

ececim bana temizlikçi deme tatlım saçlarım diken diken oluyoooo:kızgın:

bitmez canım ben kaç gündür yapıyorum bitiremedim:umursamaz:

ee hoşgeldin partimize şekercimmm:lepi::sm_cool:

bendeeeeeeeeee:roflol:
tamam tatlım demiyorum..tıppp.delikafaduldenhoşbuldum partiye canııımmmopuyorumnanaktan

benim kız da aldı oyuncağını eline ben de wc yi ziyaret edip geleyimkaydirigubbakcemile3...ayrıca bu nasıl parti çooooooook durgun neşelenin hareket gelsin azıcık dimii...:teytey:

bi ikimiz varız partide tatlişkommm:teytey::teytey:

ipeğimu kapsama alanının dışında başkada kismeler yokkk:sm_confused:

az sonra gececiler uyanmaya başlar bizim uykumuz gelirkafamçokkarıştı

sabah erkenden kalkıcam ben 8 de:sinifsinif:

seninkide mi oynuyo oyuncağıylaaa yaramaz :roflol:

Bugün ablam geldi. Onla çene çaldık. Foruma giremedim. Çok şükür sonunda açılmış topiğimiz.

Arkadaşlar yarın meleklerimin kardeşleri benimle olucak..2 embriyo yerleştiriliyor,yine co-cultur yaptırıyorum..Benim için dua edin :Saruboceq:a.s.

İnşallah yeniden hamile olacaksın desene. Bu sefer full dikkat edeceksin demek ki. Allah kolaylık versin canım. Dualarımız yarın ve herzaman seninle.

hoşbulduk :) valla zaman nasıl geçiyor çözemedim. her mamadan sonra kucağımdan bırakmak istemiyorum kokusu çok güzel mest ediyor

Annelere bebeklerinin kokusu gerçekten cennet kokusu olarak gelirmiş. Ben de merak ediyorum açıkçası.

ipeğimuuuuu gördüm seniiiiiiiidelikafadulden

ebeeeeeee ebeeeeeeeeeeeeee:lepi:

Kız zaten geçmişi okuyorsum. Seni deli etmişler.
Aman be kardeşim boşver. Temizlikçi çok. Senin paran varsa sorun yok. Benimki de ara ara kaşınıyor. Bazen değiştireceğim diyorum, sonra idare ediyorum. Ama inan hepsi aynı.

Bugün ablam geldi. Onla çene çaldık. Foruma giremedim. Çok şükür sonunda açılmış topiğimiz.

İnşallah yeniden hamile olacaksın desene. Bu sefer full dikkat edeceksin demek ki. Allah kolaylık versin canım. Dualarımız yarın ve herzaman seninle.

Annelere bebeklerinin kokusu gerçekten cennet kokusu olarak gelirmiş. Ben de merak ediyorum açıkçası.

Kız zaten geçmişi okuyorsum. Seni deli etmişler.
Aman be kardeşim boşver. Temizlikçi çok. Senin paran varsa sorun yok. Benimki de ara ara kaşınıyor. Bazen değiştireceğim diyorum, sonra idare ediyorum. Ama inan hepsi aynı.

hem ne deli:umursamaz:
sinirimden ishal oldum valla hala geçmedi:roflol:
ama artık boşverdim o üzülsün:umursamaz:

kızçen nasıl sen nasılsın işaretler gönderiyormu gelmek istediğine dairdelikafadulden

bi ikimiz varız partide tatlişkommm:teytey::teytey:

ipeğimu kapsama alanının dışında başkada kismeler yokkk:sm_confused:

az sonra gececiler uyanmaya başlar bizim uykumuz gelirkafamçokkarıştı

sabah erkenden kalkıcam ben 8 de:sinifsinif:

seninkide mi oynuyo oyuncağıylaaa yaramaz :roflol:
olsun canım ikimiz yeteriz partiye bi de kızlarımız var yaaayerimsenibenhaklısın biz birazdan uykuya yenik düşeriz galiba...uykun gelince yat canım yarın 8 de o kişi gelecek dimikaydirigubbakcemile3evet tatlım aldı benim miniğim oyuncağını eline...sırnaşık şey

Tık yok. Cumartesi eşimin kardeşi evleniyor. Bir gece kıyafeti almıştım ama tadilat yaptırmamıştım. Belki memişler büyür demiştim. Bugün onu götürdüm. Ayakkabı aldım. Bir dünya yol yürüdüm hiiiiçç. Gerçi sokakta ya suyum gelirse diye de vesvese yaptım. Neyse eve attım kendimi.
Düğüne kadar durmasını tembihledim. Kız o kadar para verdim kıyafet boşa gitmesin bari.

Tık yok. Cumartesi eşimin kardeşi evleniyor. Bir gece kıyafeti almıştım ama tadilat yaptırmamıştım. Belki memişler büyür demiştim. Bugün onu götürdüm. Ayakkabı aldım. Bir dünya yol yürüdüm hiiiiçç. Gerçi sokakta ya suyum gelirse diye de vesvese yaptım. Neyse eve attım kendimi.
Düğüne kadar durmasını tembihledim. Kız o kadar para verdim kıyafet boşa gitmesin bari.
sözünü dinler mi bakalım senin kızzkaydirigubbakcemile3...kıyafetin boşa gitmesin..eğer acele edip gelirse öcünü alırsın poposunu ısırarak

Oooooo. O poposuna 2 şaplak yiyecek. ılk 3 aydan alacağım var. Beni parmağında oynattı.
Düğünde gelirse birsürü kişiden ısırık hak eder. Ama 21 haziran babalar gününde gelirse babasının sevgilisi olur artık.

olsun canım ikimiz yeteriz partiye bi de kızlarımız var yaaayerimsenibenhaklısın biz birazdan uykuya yenik düşeriz galiba...uykun gelince yat canım yarın 8 de o kişi gelecek dimikaydirigubbakcemile3evet tatlım aldı benim miniğim oyuncağını eline...sırnaşık şey

6 kişi olduk ipek ve annesi de katıldııı:sm_cool:
yatarım az sonra tatlım halsizim malum wc seyahatinden zati:roflol:
evet o adı lazım olmayan kişi gelcek:1closedeyes:

kız güldürdün beni allah iyiliğini versin emi:roflol:
ee bari az daha sabretsin ipekcik:lepi:
annesi heves etmiş düğüne katılsın bitirsin sonra da sağlıkla gelsin inşallahhhh:hooray:

Demet temizlik sabah 8'de mi başlıyor?

evet canım 8 de geliyor

çıktım canımmmmmzemuszemusal sıranı:roflol:

teşekkürler gerek kalmadı dermişimmmmmm:roflol:

Ay bunca ay onlara yaptığımız kıyaklara karşılık bişey istemişim çok mu?
Bu arada senin kadınları akşamdan yatıya alsaydın.

X