2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Arkadaşlar yarın meleklerimin kardeşleri benimle olucak..2 embriyo yerleştiriliyor,yine co-cultur yaptırıyorum..Benim için dua edin :Saruboceq:a.s.

badem inşallah canım allah kucağınada almayı nasip eder dualarımız seninle

herkes iyimi kızlar geçmişi okuyamıyorum

canım biz iyiyiz sen nasılsın oğluşun nasıl annesi

şimdi o cennet kokuyodur bizim içinde kokla kuzucuğu

ilk denemede hamile kalmışsın ne güzel inşaallah bu da öyle olur...yengemin ablasına iki emriyo transfer edildi pazartesi öğrendiki tutmamış çok üzüldümafoldumbenher şey kısmet canım...
Canım çok üzüldüm ,kaçıncı denemeydi ?mafoldumben
badem gelmiş hadi inşallah bu sefer her şey yolunda gider dualarım seninle
Canım bebişin hoşgelmiş..
badem inşallah canım allah kucağınada almayı nasip eder dualarımız seninle

Çok sağol bitanem:CüvCüv:

evet canım doğumdan hemen sonra verdim 10 kiloyu koşuşturmaca işte gitti ama gerisi gitmiyo:)

hoşbulduk :) valla zaman nasıl geçiyor çözemedim. her mamadan sonra kucağımdan bırakmak istemiyorum kokusu çok güzel mest ediyor
ayy ne güzel canım günleriniz hep böyle güzel geçsin...bebek kokusu dünyadaki en güzel kokulardan biri hayırlısıyla hepimiz bebişlerimizi koklarız inşaallah...
Canım çok üzüldüm ,kaçıncı denemeydi ?
canım ilk denemesiydi 39 yaşında ve bi daha tutmayacağından korkuyor kısmet tabi her şey...

:)))) çok mutluyuz tabi epidural anestisiyle sezaryan oldu canım. bebişin resmi tabiki var eşim yükleme kablosunu bulunca koyacağım arkadaşlar.

amastis dogumdan sonra kac kılo verdın. 10 kılo falan gıdıyor mu dedıklerı gıbı

valla bende bir değişiklik olmadı sanırım vucudum ödemli bir kilo bile eksik çıkmıyorum. belkide tartu bozuldu bilmiyorum i mantıken saçma tabii bebiş 3100 gr eşi 2000 gr civarında en kötü 5 kilo eksik olması gerekiyor. benim bildiğimde oydu 5 ila 10 klo arasında gidiyor. bizzat yaşadım neredeyse su sadec 2 lt aktı bir saat içinde ben yemek yemeğe gidiyorum şekerler dönünce nurada olun tamam mı :)

topiğimiz açılmış hayırlı olsun arkadaşlar :teytey:
bugun giremedim geçmişin hepsini okuyamadım..bi yerden başladım..iinş hepiniz çokk iyisinizdir kaydirigubbakcemile5

Allah bağışlasın canımm..
güzel duaların için çook teşekkürler..Rabbim inş bizlerede o günleri gösterir :Saruboceq:

Allah yardımcısı olsun..inş en kısa zamanda bulurlar..:Saruboceq:

:asigim: :asigim: :gitme: :gitme:
Arkadaşlar yarın meleklerimin kardeşleri benimle olucak..2 embriyo yerleştiriliyor,yine co-cultur yaptırıyorum..Benim için dua edin :Saruboceq:a.s.

2 embriyo yerleştirilecek..Umarım yine ikiz olur...:1rolleyes::Saruboceq:
canımm çok sevindimm..Rabbim gönlüne göre versin,gönlündekide hayırlı olan olur inş...dualarımız hep seninle zaten canımm..çok heycanlandım..güzel haberlerini bekliyoruz canımm a.s.
slm kızlar açılmış topic hemen geliyorum oğlum alıyor bi bakayım

hoşbulduk :) valla zaman nasıl geçiyor çözemedim. her mamadan sonra kucağımdan bırakmak istemiyorum kokusu çok güzel mest ediyor
amanda aman bebek sesleride konuşulmaya başlanmış delikafadulden
Rabbim bizlerede inş en hayırlı zamanda göstersinnn :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…