2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kizlar ben cikiyorum yoksa aksama kadar yazisiriz. hepinizi opuyorum.

bugun ben de yuzmeye baslamayi dusunuyorum. bebegin donmesinde cok faydaliymis. insallah.

selam kızlarr biz geldikkkk

kızım kocaman olmuş teyzeleri

46 cm 2400 gr:asigim:

veee kızım doğum şeklini almış çok şaşırdım tamamen ters yöndeydi dönmez diyordum artık

şu an kafası aşağıda poposu solumda ayakları sağımda nası oluyorsakaydirigubbakcemile3

ütü yapıyorum bende oturduğum yerden sıcak bastı
size bi bakayım dedim
pek kimsecik olmuyo gerçi bu saatte

maşallah öyküme maşallah çok iyi canım hadi bakalım hayırlısı
onların tek bi iyi haberini almak dünyalara bedel
maşallah kuzuma

kizlar ben cikiyorum yoksa aksama kadar yazisiriz. hepinizi opuyorum.

bugun ben de yuzmeye baslamayi dusunuyorum. bebegin donmesinde cok faydaliymis. insallah.

kibelecim bak benimki dönmüş benimde suyu azdı bir ara o günden beri 2-3 lt içiyorum hele şimdilerde iyice çok içiyorum sıcaklardan valla suyuda gayet iyi ve kızımda dönmüş tatlımmm:lepi:

bol suyunu iç ihmal etmevereliniortak

ütü yapıyorum bende oturduğum yerden sıcak bastı
size bi bakayım dedim
pek kimsecik olmuyo gerçi bu saatte

maşallah öyküme maşallah çok iyi canım hadi bakalım hayırlısı
onların tek bi iyi haberini almak dünyalara bedel
maşallah kuzuma

teşekkürler teyzoşuuuuŞeniz

sanada kolay gelsin canımmm

bu arada ben acaip kilo almışım kızlar 15 gündür hareketsizdim çok bu hemen yansıdı kiloma 21 kilo oldu aldığım toplamda:lepi: bakalım doğumda kaç olacamdelikafadulden:hooray:

ay demetim bende bu ara baya hareketsizim ama
bakalım kiloma nasıl yansıyacak
şimdilik toplamda 8,5 kilo aldım bakalım kaçla gircem doğuma

ay demetim bende bu ara baya hareketsizim ama
bakalım kiloma nasıl yansıyacak
şimdilik toplamda 8,5 kilo aldım bakalım kaçla gircem doğuma

kızz suss benim yanımda söyleme aldığın kiloyu bak kovalarım seniiiiiiiiiiiiiklava::roflol:

utanmıyon demi :dilcikar:

ben kaçtım ütüye devammmmmmmmm
öptüm sizi

kolay gelsin meleğim bende dizi izlicem bide doktordan sonra çay içmeye gittik çok oturamadım ordada ayaklarım balon gibi oldu korktum döndük:sinifsinif:
halbuki şehir yanıyor orası nası serindiiiiiiii:gitme:

geçmi,ş olsun canım kanın baya düşmüş bence sabah akşam alki yükselsin çünkü sen sezeryan olacaksın
ay inşallah durdururlar sancılarını yaa
ama allahtan bebişin kilosu boyu posu iyiydi ama genede durabildiği kadar dursun işte bizimde iyi dileklerimizi iletirsen seviniriz canım
diyenede bak heleeee ev taşıcakklava:
arkadaslar kansizlik hapi alanlar, demir ilaci icenler bu yaziyi okuyun lutfen. konu sahibi ozelden mesaj atinca yanitliyor da sagolsun.

http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...259425-gebelikte-demir-tedavisinin-onemi.html
saol paylaşımın için
kafam çok karıştı vallaa
ya bencede saçmalık bebeği kontrol etmeden göndermesi ve gayesiz cevapları
sen neolur ne olmaz bi doktor daha bul doğumda kafanız karışmasın
maşallah canım analı kızlı baya kilo almışsınızkaydirigubbakcemile2

oy oy maşallah demetcim öykümüze ne kadarda büyümüş canım kiloyu dert etme nasıl olsa sonra koştururken vericez kilolarıopuyorumnanaktan

ay zuzuuuum canım allah yardımcın olsun inşallah vaktinde gelir kızçen inş gerçi kilosu yerindeydi doğsa bile sorun olmaz heralde:Saruboceq:

demetçim maşallah çileğinee gayet güzel canım boyu kilosu yerinde tam pıtırcık ısırmalık bi çilek olacakkkk kocaman maşallah ikinizedee herşey yolundaa şükürropuyorumnanaktan

demet maşallah çileğine

allah sağlıkla kucaklarımıza almyı nasip etsin imşallah

canim masallah,cok sevindim. bana umut oldu bebeginin donmesi. darisi benim kizima.

canim supersin inan cok cok cok mutlu oldum. kendi bebegim donmus gibi sevindim desem. ben de suyu abarttim. cok iciyorum.

tekrar masallah kizina. senden bir hafta gerideyim. insallah benimd e bu aralar doner.

caqnim en son ne zaman tersti?

ay canım benim dikkat et kendinee:gitme:
o kanının düşmesinin de suçlusu kim biliyorsun biz sana hep söyledik ama dinleyen kimmmlmaz:kaydirigubbakcemile
hapını 2 ye çıkar tatlım hatta doktorunla konus serum yada iğne al çünki çok vaktimiz yok ve de sen sezeryan olacaksınnn:sinifsinif:

inanamıyorum yaaaaaa:1shok:
Rabbim yardım etsin ve de minik tosbamız en az 2 hafta daha sabretsinnnn:Saruboceq:
gamzecim özelden zuzumun telefonunu atarsan sevinirim yarın bi sesini duyayım.
dualarım zuzumlaaaa:Saruboceq:

bayıldım bayıldımmmmmm o kadar yakışmışki tül odayaaopuyorumnanaktan

öykümüz sağlıkla uyusun büyüsün bu güzel odasında inşallahhhŞeniz

zevkli meleğim

sinir oluyorum böyle doktorlarakötükedihüso
neyseki nst de herşeyin yolunda gitmesi güzel canım
ama doktoruna sinir oldum seni yarı yolda bırakır bu kadınnnklava:

bunlar da bebek şekerlerimizzzzzzzzzz

şekerlerinizi yerizzzzzzzcokacimcoookopuyorumnanaktan
çok şekerler şekerlerinizzzzzzzŞeniz

geçenlerde ağrı pompasını sordum ama kimse cevap vermedi devlet hastanelerinde varmı ?

ağrı pompası ne canım acabaa:uhm:

demetçim maşallah çileğinee gayet güzel canım boyu kilosu yerinde tam pıtırcık ısırmalık bi çilek olacakkkk kocaman maşallah ikinizedee herşey yolundaa şükürropuyorumnanaktan

demet maşallah çileğine

allah sağlıkla kucaklarımıza almyı nasip etsin imşallah

oyyy teyzoşlarımızzzzzzzzzzzzzzopuyorumnanaktan

çok teşekkür ederizzzzŞeniz

bizde çok şaşırdık 15 günde 550 gr almış minik çileğimmmmm:asigim:

ee annesi dünya kilo alıyor oda alsın demi ama tesellim olsunnnndelikafadulden

aminn hepimizz sağlıkla kucaklar koklarız inşallahhhhh kuzularımızıııııııı:Saruboceq:

dizi başladı galiba reklam arasında gelerimmm:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…