2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

HEPİMİZE HAYIRLI CUMALARRRRRR :Saruboceq:
kızlar kızısımın ismi belli olduu!!!kaydirigubbakcemile3 artık onada ismiyle hitap ediyorummmm kızısım benim ipeğim İPEK:CüvCüv:

hayırlı olsun isminiz canım .. ipek güzel bir isim , çok kibar hem de

canım sağlıklı ve güzel haberlerle dönersin inşallah dr.dan
şekerden uzak drduğunu düşünüp bir taviyede bulunucam sana çayına malum şeker atmıyorsundr da 1 çubuk tarçınla tatlandır ve o çubuğu 2-3 kere daha kullanabiliyormuşsun.. yediğin meyvelere de toz tarçın serp .. bu meyvedeki şeker değerini düşürüyormuş , comebaby arkadaşımızın 237 çıkmıştı şekeri bu sayede 90-80lere düşmüş 1 haftada .. tam tahıllı ekmek tüketmeliymişsin ve sadece günde 1 kaşık keçiboynuzu pekmez yemelisin .. bunları comebabye diyetisyeni söylemiş ve o da uyguluyor , hamleliğin sonuna kadar öyle gidecek ..

ütü bitti mutfağa giriyorum bide oraya bi el atayımmm

kısss ne hamarat çıktınız bugün hepiniz .. kolay gelsin son ütücülerrrrrr kaydirigubbakcemile3

kızlar benım çınarın cıcılerıne askı almam lazım nerden bulabılırım?

canım ben 5li aldım Jokerde 3.99tlye rengarenk yerimseniben

zuzum merhaba tatlım
seninde işler yoğun galiba görüşemiyoruz

Yogun cnmmm valla SPK, İMKB ugrasıyorus, ama bi yandan da bilerek girmiyorum cok gergin seyler okudum ve artık sanırım girmicem sadece ozelden mesaj atabilirimmmm o kadarrr, pazar günü insallah konusurus uzun uzunnnnn alkisalkisalkis

Waowww 1 trilyon dolandırıcılıkkk bende olsam bne anında tasımıstım işi gücüüü... Canım sen sakin ol bi sürü yolu yordamı var bunun kimi legal kimi cok diil...

Kızlar ben bebegı gogsumun altlarında hıssedıyorum sızın de hıc o kadar yukarda hıssettıgınız oluyormu

nadir ama tabiki orasıda onun sınırları içinde :) oralarda dolanması çok normal ama benim geenelde sol tarafımda aşağılarda duruyor yukarda daha iyi otururken aşağıda ezdiğimi düşünüyorum bazen üzüzlüyorum :)

harıkaaa supersın str_dust canım benımŞeniz
bana en yakın yer bahcelı evler magazası sanırım oradan gıdıp alabılırım:CüvCüv:
zaten yarın alısverıse cıkıcam ıyı oldu benım ıcınkaydirigubbakcemile5

[

ay ne güzel , mardindesin demek .. çok merak ettiğim ve fırsatım olduğunda Türkiyede görmeyi stediğim illerin başında geliyor mardin ..

iyiyim lavantacımmmmmmmmmmm Şeniz
sen ve miniğin nasıl ..
Allaha şükür bugün-yarın ilaçlar elime gelecek ve böyle kullanmaya devam edersem 35.haftayı örecek kadar fitilimiz var Allah dua eden , bulup gönderen herkesten razı olsun :Saruboceq
:

:lepi:çok sevindim güzelim allh razı olsun herkesten yaşamazsın umarım birdaha mucizelerimiz allaha emanet merak ediyosan gel güzelim konuk ederim seni biz burada şark görevindeyiz eşim emniyet mensubu 3 yıldır burdayız mardini seviyorum bende öylee geri kalmış bi şehir felan deil gelişmiş bi yer sayılır tabii büyük şehirlerdeki olanakları burda bulmak çok zor ama şirin antik bir kent
tek sorunumuz izmire çok uzakk annemleri çok özlüyorum tam 24 saatsenağlama

tabi acayip ve yasal olarak hiçbirşey yapılamıyor.verilen avukat paralarıda cabası

canım biz de zorunlu hizmetten urfa dayız. ve annemler İZMİR DE. NASIL ÖZLEDİM İZMİRİ BİR BİLSEN....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…