2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Bende iyiyim canım keyfim yerinde haftasonu geldi çattı pazarda kızlarla bir araya gelicez inş. takip edin bizi anacım ne resimler çekilcez ne resimlerhihoyyyt inş. bi aksilik çıkmaz sende gelseydin keşke ama işlerin varmış olurda iptal olursa işlerin gel mutlaka kafan dağılmış olur canımcım yaaa

aslında pek iyi değilim.yoğunum canım.arada okuyorum ama katılamıyorum.bizim şirket kapanıyor.aksiliğe bak yani.o yüzden üzgünüm

arkadaşım çok üzüldüm umarım bebeğin bereketiyle gelirde doğumdan sonra daha ii bir işe girersin malesef kriz dönemi çogu kişiyi etkiledi Allah kolaylık versin üzme kendini bebişinde üzülmesin

benımde yatak odam sabahlarrı acayıp gunes alıyo öglene kadar gıtmıyo bazen dıyorum oturma odamı orayamı tasısam kararsızım

aynı sıkıntıyı ben de yaşadım 6 sene kadar :1no2:
ist.dayken kendi evimde oturuyordum , dediğiniz gibi sabah güneşiyle uyanırdık ..sonra öğlen 2ye kadar sorun yok , 2de güneş bir gerilirdi oturma odasının penceresine ve salona .. balkona çıkılmıyor zaten 10-11den sonra akşam 7-8e kadar .. ev köşede 5. katta ve 3 cepheden de güneşi hiç kaçırmıyor . çıldırırdım bazen .. yaprak kımıldamazdı evin her yerini açmam rağmen .. sonra klima aldık mecburen ve ben istemeyerek . çünkü klima havayı kurutyor vs. bi şeyler yapıyor ve benim alerjik faranjitimi azdırıyordu , artık alerji hapları vs. atlatım öyle bi süre ..
İzmire taşınacağımızda evi netten bldum ve emlakçıyla geldik bakmaya öğleden sonra güneşli bir günde .. tamamdır dedim burası olsu .. kardeşim arkadaşım ille güneş gören bir ev olsn ak rahar edersin izmirde dediler .. ben yok ille de güneş görmesin istedim .. zaten kışın çok soğk olmuyor iamirde ve merkezi ısınma var , benim için önemli olan yazın serin olması deyip sadece öğleden sonra güneşi yatak odası ve salonu şöyle bir yalayıp geçtiği evi tuttum ..
amma uzatmışım -tatlicadiarzu-
ama inanın havanın sıcaklıktan ötürü ağırlığını hissediyorum .. yada hamilelikten mi acaba ??

tuzlu yemeye devam ediyorsanız daha çok sıkıntısını çekersiniz kızlar .. bir şekilde bırakın , en azından direkt tuz dmkmeyin yediğinz yemek-salata vs.lere ..yemekler de sadece salçayla pişirdiğiniz tuzlulukta kalsın .. zeytin-peyniri iyice yıkayıp suda bekletin ve mümkünse onları da az tuzllardan almaya çalışın .. bol su tüketiğinizde de zaten tuzun tuttuğu ödem vüsuttan atılacak ve yine ödemin sinrlere yaptığı baskı da kalkacağı için daha rahat edersiniz .. bana bunları 3. ayımdayken dr.um söylemişti , yazın rahat etmek , hamileliğinin son aylarında sıkıntı çekmek istemiyorsan tuzu kesmelisin demişti ...

kızlar ıstanbulda güzel manikür yapan bıldıgınız bı yer varmı guvenılır ama temız ıs yapıcak

avcılarda bakırköyde ve çapada var canım , uzak demezsen tabi , nerde oturduğunu bilmiyorum çünkü .
avcılardaki hemen meydanda nilüfer turizm yazıhanesinin yanında Epilla ; bakırköydekiyse meydandan aşağı doğru yürüken hemen ilk solda garanti bankasının olduğu sokağa döndüğünde Metta diye bir yer var , bu ikisini tavsiye edebilrim .çapada Trend diye bir yer var şehremini lisesine çok yakın , yol üstü .. hepsi de gidilip denenmiştir yerimseniben

huriş ( anneme seslenir gibi oldum onun adı huriye , biz huriş diyoruz genelde kaydirigubbakcemile3 ) kıss maşallah göüşüneee , hiç de 19 kilo almış gibi değilsn " yakın çekime rağmen " yerimseniben

kızlar ben kalkar kalmaz hen bişeyler atıştırıyorum
aslında hayatta yiyemem midem bulanır
zaten 9 10 gibi kalkıyorum yemeyince vivdan azabı çrkiyorum
sizdede oluyormu

neslicim yaaa , o saaate kadar aç kalınır mı :1no2:
dr.um beni daha ilk gttiğim gün uyarmıştı kahvaltı saati konusunda .. kahvaltı ennnnnnnnn geç 9a kadar yapılmalymış , hatta alışayım diye bana hep 9-9.30 verirdi randevuyu kahvaltımı mecburen erken yapıp öyle geleyim diye ..
zaten uyuyamıyoruz erken kalkıyorsan geçiştirme ve yap kahvaltını .. o sen yersen yiyor ve akşam yemeklerin de erkenden yiyorsan sabaha kadar kaç saat aç kalıyor yavrucak ..

k.valide k.peder kısmı zaten hep bir karın ağrısı olmuştur .. ne kadar amaaan takma boşver desek de insan sinir oluyor ve bi süre o sinir geçmeden , zihnin iyice yorulmadan bırakmıyorsun içten içe didişmeyi onlarla ..
ama şu süreçte olabildiğince stresten uzak olmalısın .. bunlar , b modeller böyle naapıcan , bendeki de sendeki de diğeri de aynı ve biz sinirlendğimizle kalıyoruz .. bzimkiler patavatsız mesela ..
son bombaları ist.daki dr.uma son kontrole gitmiştik , gidince onlarda kalıyoruz MECBUREN .. kapıdan adımımızı attık , kadın " ayy kimler gelmişşşşş , aaa bu kız kilo almışşşş " oldu ... 16. haftamdayım o zaman " HOŞŞŞŞBULLLDUKKK ANNE .. senin hoşgeldin deme şeklin değişmiş galiba .. ee bi zahmet alayım dimi 6,5 aylık olduk ne bekliyordun .. hem bu kilo değil BEBEK dedim " sarılıp öperken ve ayakkabılarımızı felan çıkartırken . aynı kadın tedaviden sonra hamile kalıp 3. ayımda ist.a lk gelişimizde de eltimle aynı anda beni görür görmez " AAAAAA hiç kilo almamış " dedi yine hoş geldin diyeceği yerde .. çünkü tedaviden sonra 4 kilo + 2 kilo da hamilelik+istirahat+homon laçvs.leri yüzünden aldığımı söylemiştim de beni artık nasıl beklyor ve nasıl bir hayal kırıklığına uğradılarsa şaşkınlıktan hoşgeldin diyemediler zavallılar :)))))))))))))))
ay ben de yazdım rahatladım oh beeee kaydirigubbakcemile2

mardinede bahar geldi oleyyyyydelikafadulden yeşillik hiç yok ama olsun :jeyyar:

ay ne güzel , mardindesin demek .. çok merak ettiğim ve fırsatım olduğunda Türkiyede görmeyi stediğim illerin başında geliyor mardin ..

stardust güzelim günaydın çok sevidim problemin çözülmesine umarım iyisindir şimdi :teselli:
günaydın güzelim biz iyiiiz sen nasılsın :1hug:

iyiyim lavantacımmmmmmmmmmm Şeniz
sen ve miniğin nasıl ..
Allaha şükür bugün-yarın ilaçlar elime gelecek ve böyle kullanmaya devam edersem 35.haftayı örecek kadar fitilimiz var Allah dua eden , bulup gönderen herkesten razı olsun :Saruboceq
:

hoşgeldin canım..güzel bir gün burda öyle sıcak yok serin hava..sen ve bebişin iyi değil mi?

ececiimmmm teşekkür ederim canım Şeniz
oğluşumla ben iyiyiz teyzemissss .. acil ihtiyacımızı karşılayacak kadar ilaçlarımız bulundu çok şükür :Saruboceq: öyle olunca moralimiz de düzeldi ve babamız biz rahatlıkla sizinle görüşelim diye bilgisayarı felan ona göre ayarladı , dinlenerek , uzanarak
yine burda olmak iyi geliyor bize yerimseniben
senin mnik nasıl , günler azaldı , hazırlıklar nasıl gidiyor yerimseniben

Selsincimmmm cnm lütfen üzme kendini ekonomik kriz etkisi malesefff elden pek birşey gelmiyo, üstelik ikinci yarıda ekonomide iyileşme yaşancakmısss bu hepimiz icin cok güzelll bi haberr, bakarsınnn cok daha güzelll ve rahat bir işe başlayabilirizz, cagını da üzmemek ve etkilememek icinnnn üzülme nolurrrr a.s.

günaydın kızlar.....

nasılsınız? kızlar ayaklarım çok şişiyor ya . evde hiçbir ayakkabım terliğim olmuyor. dün terkik aldım normalde 39 giyiyorum 40 aldım. ayağım şişince topuğum çok az dışarı çıkıyor.zaten 2 model arasında kalmıştım ama doğumdan sonra da giyeyim diye terlik aldım. millet diyecek küçücük terliğe girmek için uğraşmış:))acaba diğer modeli alsam mı ki
aldığım model bu.

[/URL][/IMG]

bu da diğer model ama rahat
[/URL][/IMG]

SELSıNCıM , işyerinizin durumuna çok üzüldüm (((
tamda senin izne ayrılacağın zamana denk gelmiş
Allah baska bir kapı açar inş size .

canım ıkısıde cok hos gule gule kullan ben ıkıncı modelı begendımyerimseniben
bende alıcam kendıme hastanede gıymek ıcın hem sık hem rahat olsun ıstıyorum polarısten baktım bı kaç model onlardan bırını almayı dusunuyorumkaydirigubbakcemile5

kızlar geçmişi daha okuyamadım. anca okuyorum döktürmüşsünüz yine dün baya:))ayakkabı konusuna pat diye daldım ama fikrinze ihtiyacım var kocişden sağlam öneri alamıyorum da....

SELSİNCİM üzülme canım yaaaa. ekonomik krizin vurmadığı yer yok ki..

valla gidip 2. ile değiştircem sanırım.bunlar da POLARİS canım

bende bu modellerı begenıyorum akdas

bunu hastanede gıymek ısın dusunuyorum
bunuda hastane ıcın dusunuyorum
bunu dısarıda rahat olur dıye dusunuyorum

hadi ya çokmu kötü durumlar ee ne olucak şimdi hay allah ya bu kötü olmuş hakikaten:teselli:

arkadaşım çok üzüldüm umarım bebeğin bereketiyle gelirde doğumdan sonra daha ii bir işe girersin malesef kriz dönemi çogu kişiyi etkiledi allah kolaylık versin üzme kendini bebişinde üzülmesin

selsincim , işyerinizin durumuna çok üzüldüm (((
tamda senin izne ayrılacağın zamana denk gelmiş
allah baska bir kapı açar inş size .

çok sağolun kızlar.ama bizimki pek ekonomik krizden değil.bizimki alman firması.türkiyede adamlar iş yapmak istemiyor artık.satışları kestirdiler.aslında çok uzun hikaye.1 trilyon kadar dolandırıldılar.adamlar nefret ettiler.ve daha fazla devam etmek istemiyorlar.hamileliğime denk gelmesi kötü oldu.ben sigortadan paramı alırım diye düşünürken işsiz kaldım.sadece kıdem tzminatımızı veriyorlar.buraya geçelide sadece 1 sene oldu.ihbar ve izin ücretlerimizi vermiyorlar.onları kullandırılyorlar.benimde çok karışık şimdi.11 haziranda ayrılmam lazım.bana daha yazılı olarak bildirilmedi.muhasebe olarak 2 kişiyiz biz.ikimizede bildirilmedi.ama haziran sonu bütün işlemler bitmiş olucak.müdürde gelmedi bugün gelse konuşucam.şu ihbar izin olayını

Artık ocak Şuıbat gıbı ıŞ arıcaz.ınŞallah ortamda dÜzelırde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…