2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hoş geldin canım görmedim kız geldiğini nasılsın bakalım öyküyede maşallah bu zamnlar böyle yerinde durmuyolarr yaramazlarr ben toka almadım hele bi doğsun saçımıza göre toka alırızdelikafadulden

eee haniiii bize neden göstermiyosunnnnnnnkaydirigubbakcemile

evet melekcim bugün o cicileri tekk tekk resimliyorsun ve teyzoşlarına da gösteriyosunnnnnkaydirigubbakcemileklava:

bekliyoruzzzzzzzzzzz:lepi:

tamam kızlar eklerim resimlerini çekip
bende saçlı doğmasını çok istiyorum ama bakalım prenses kel mi olacak saçlı mı

ay maşallah
işte alıdğım en güzel habe bugün
allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etisn inşallah hepimizede

hoş buldum canım Şeniz... wc hariç ve yemek yemek için oturma odaındaki kanepeye geçmek için ayağa kalkıyorum sadece onun dışında yatıyorum yada sırtımı azıcık yukarı yaslayıp , popomun altına da hamile yastığımı koyup azcık dizlerimi kırıp uzanıyorum ..
evet canım benim şimdilik rahim ağzı kısalığı-açıklığı gibi bir sorunum yok .. karından bakılınca 36 , alttan bakılınca 28 mm çıkmıştı , henüz iyi gidiyor .. sadece keseden sızan su dışında ...
ama ilginçtir ve iyi bir şey olmalı ki çamaşırımda ıslaklık hissetmiyorum bununla ilgili .. özellikle günlük ped kullanmıyorum bu durum başıam geldiğinden beri han, ped çeker de ben farketmezsem belki diye ..

comebaby nin kızlar iyi beslenmelerine karşın annenin hep idrar yolu enfeksiyonu çekmesi ve biraz da kansızlıktan sanırım zayıf kaldılar .. 30dan sonra daha hızlı ve çok kilo alırlarmış bebekler ya , inşallah onun prensesleri de açığı kapatırlar ...

Allahım saĞlıkla getİrsİn dÜnyaya

amin canım :Saruboceq:

demetimmmm , hoşbuldum canımcımm Şeniz
oğluşum iyi hatta yazık bana yaranamıyo sanırım kaydirigubbakcemile3
hareket etse bi deeeerrrrt , etmese bi dert : ))))
hareket ettiğide " oğluşmçok debelenip suyundan kaçırcan şimdi az uslu dur " diyorum ..
hareket etmese " ay kesin bi şey oldu , o kadar laç-ftil-antbiyotik-iğne mahvett çocuuumu " deyip kuruntulanıyorum ..
evet büyük oranla bulduk , hatta ilacı üreten firmanın eski üretim nüdürü de bir arkadaşımın kuzeni çıktı , belki o kanattan da bi şeyler yaparız yine ihtiyaç hali doğarsa
Allah razı olsun canım dua eden tüm arkadaşlardan ..
saolsun eşim laptopı televizyona bağladı , 82 ekran monitörüm var ahahahahaha
kablosuz klavye mousela da yattığım yerden rahatça yazıyorum .. popiş kalkmıyor yerden bu sayede yerimseniben
bu arada ne zaman o buzlu sütlü şeyi yesem seninle onun üzerine yaptığımız muhabbet ve senin eşinle aranızda geçen diyalog geliyor aklıma , gülümsüyorum :)

saol tatlımmmm , nşallah hepimizin bebekleri Şeniz
33e kadar dayansalar süper olacak , inşallah dayanırlar :Saruboceq:

Star Dustcım onun amniyon sıvısı olduğuna nasıl karar verdiler test mi yaptılar
cünkü kesede kaçak varsa enfeksiyon riskide oluyor

stardust canım iyi olmanıza ve ilaçları bulmanıza sevindim çok dikkat et kendine
canım yanında kim var eşin çalışıyodur kim kalıyo yanında

bak yaaa napsın çocuk hee napsınnn:mymeka:

üzme oğlumuzu annesi sen yat dinlen çocuğu özgür bırak istediğini yapsınkaydirigubbakcemile

bu arada bu demektir ki yattığın yerden de bize katılabileceksin mazeretin kalmadı:jeyyar:

sağol canım iyiyimm bende ayy anneme gidecektim kadın evde yok kimbilir nereye gitti ne güzel gezmiş olacaktım bende

diloşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş bugünde evde otur bizimle kal klava:

hiçbiyere gidemezsin izin yok bizden:dilcikar::lepi:

star dust geçmiş olsun allah nasip eder merak etme sen bebeğini kucağına sağ sağlim alacaksın kucağına...
kızlar merak etmeyin sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alıcaz o cennet kokularını içimize çekicez ağustosun eylülün güzel havalarında gezmelere gitcez kötü şeyleri hastalıkları telaşları evhamları içimizden atalım bu güzel günlerde güzel havalarda bebeklerimizin keyfine bakalım.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…