2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın fıstık anneler ve onların minik kuzucuklarııııŞeniz

biz dün doktor amcamıza gittikkk ve muayne oldukk..

prensesim 30. hafta bitiminde 42 cm 1580 gr olmuş:nazar::asigim::nazar:

heryerine baktı çok şükür hiçbir yaramaz durum yok herşey çok güzel gidiyor dedi:Saruboceq::nazar:

böyle giderse 3 500 den aşağı doğmaz dediiii:teytey:

oğlumda 3 750 gr 54 cm doğmuştu..

amannn sağlıklı olsun da çok kilolu olmasada olur :sm_cool:

o aldığım minnacık ciciler olmaz sonra demi amaaaaa:lepi:

evet dün de son kalan eksiklerimizi tamamladık çok şükür şimdi geriye sadece hasta bezi ve yenidoğan bezimiz kaldıkaydirigubbakcemile5

ben bi geçmişe bakayım ne var ne yokkkkhihoyyyt

oyy oyy yerim ben o minnoşu çok güzel maşallah canım bence tam yerinde olacak kilosu iyi maşallahhh:nazar::1hug:

demettim de burdaymış canım benim çok özledim ben seni....
cicilerimiz bizim de tamam satılır yarın ablamla kapı süsü,şeker sepeti ve altın yastığı gibi cicilere bakmaya çıkçaz bakalım bi odasının süsü kaldı

günaydın
anneler ve yaramaz küçük insanlar
ben dün katılamadım.önce çok işim vardır.
sorna bir ara doktoru arayıp haftaya randevu almak siedim.
o sıraa doktorum 15 de 10 günlük bir konferansa gideceğini ve hemen gelmemi söylediler.
tabi bende hemen fırladım.
küçükl defnemize baktık.
maşallah dedi. doktorumuz.2,220 gr.olmuş minik kuşum.
herşey normal dedi.
beni rengimi solgun görnce kan tahlili isedi .
bıgün sonuca göre iğne verecek.
ve sonraki randevu 3 haziran.o gün nts için de fiş yazdı.
nts ye gir,sonuç.la yanıma gel dedi.
sorna da hafta da bir gideceğiz .
doktorumuz görmeye .inşallah.
işte böyleeee
sornasıonda haftada bir gideceğiz

aman da amannnn maşallah defnemizeeee kocaman olmuşşş:nazar:Şeniz:nazar:

swet canım şanslıymıssın valla iyiki aramıssın:lepi:

bizim doktorumuzda 1 haftalığına gidiyor ama günü bize ona göre verdi ben rutin 15 günde bir gidiyorum kontrole:içelim:

günaydın birbirinden tatlı annişler nasılsınız bakalım bu gün

ooo kimleri görüyoruz efendimmmm:lepi:

hoşgeldin tatlım günaydınŞeniz

izne ayrıldın unuttun bizi:dilcikar:

nasılsın canım öykümüz nasıl anlat bakalımkaydirigubbakcemile2

küçük prensesin büyümüş annesi masallah ona..
abisi gibi tosuncuk doğacak desene:))
evet ya minik minik şeyler aldık inş giyebilirler
bizim temmuz anneleri hep zeyna ve herkül doğuracak galibakaydirigubbakcemile3

herkese günaydınn kızlarrr:1hug:

maşallah canım kızın 2 kiloyu aşmış 41 kere herşey yolunda ne güzel :nazar:Şenizayy benim görmeme daha var kuzucuğumuu:1rolleyes:

günaydınn hüzünnnmnŞeniz

günaydın sibel4:1hug: sen buralara gelirmiydinn kısssnaniknanik

günaydın canım.vallahi sayfamızı bulamıyordum.:))))

Günaydın kızlarr :)
demetcim maşallah uzun bi kız olacak çileğin ALLAH nazarlardan saklasın :nazar:

hoşgeldin tatlım günaydın teşekkür ederiz teyzoşuŞeniz

oyy oyy yerim ben o minnoşu çok güzel maşallah canım bence tam yerinde olacak kilosu iyi maşallahhh:nazar::1hug:

yi teyzesi gel beraber kahvaltı niyetine yiyelim hatta uyutmadı sıpa beni tekmeleye tekmeleye kaldırdı acıkmışşşşcokacimcoook:dance:

gunaydın demetcım hoşgeldın masallah kocaman olmuş bebısın:1hug::nazar:

teşekkürler hüzüncüm büyümüş çok şükür teyzesi ama anneside büyümüşşşşşş:mymeka:-tatlicadiarzu-

demettim de burdaymış canım benim çok özledim ben seni....
cicilerimiz bizim de tamam satılır yarın ablamla kapı süsü,şeker sepeti ve altın yastığı gibi cicilere bakmaya çıkçaz bakalım bi odasının süsü kaldı

demetçim maşallah gayet sağlıklı kızçemiz yirim ben onu

oyy meleğim valla bende seni çok özledim canım çok ihmal ediyorsun bizi aa bak abla oklavası geliyo amaaa:eek:klava:
gerçi şimdi kıyamam öyküm için:dilcikar:
canım valla dün kapı süsünü aldım aldım bıraktım elimden 33 TL idi bana çok pahalı geldi gereksiz olduğuna karar verdim sonrada:mymeka:

teşekkürler teyzesi büyüdü prensesim çok şükürrr:nazar::asigim:

günaydınnnnn hihoyyyt
bi gelip bakiiim dedim , hem de fitil ihtiyacımın ( böyle günde 1 tane kullanmaya devam edersem ) büyük kısmını bulduğumun sevinçli haberini paylaşayım istedim kaydirigubbakcemile5

kk'den 1-2 arkadaş ulaştı bana sağolSun , birinin elinde kalan 8 adet fitil ankaradan geldi pazar günü .. diğerininse sadece 3 tane kalmış , yani 3 günlük , ama olsun h.sonu öyle zor durumdaydık ki 1 tanesi bile müthiş önemliydi bizim için ..

dün de eşimin 1 arkadaşı bulmuş ist.dan , hata aynı kişi emin olamamakla birlikte 1-2 kutunun da sözünü almış bir yerden ..

bir arkadaşım 1 kutu ist.dan 2 kutu manisadan bulmuş ve bugün gönderecek ..
Allahın izniyle 34. haftanın sonunu getirecek kadar fitilimizi bulduk :Saruboceq: alkisalkisalkis

yattığım yerden ara ara giriyorum ..
burdaki muhabbetleri , sizi özlemişim yawfs a.s

*** bu arada COMEBABY Allaha şükür 30. haftaya girdi .. kızlardan biri 1050 diğeri 980 gr.dı yanlış hatırlamıyorsam salı günkü kontrollerinde .. 32-33 gibi doğum görünüyormuş , ki ikzler genelde 32den sora gelmeye bayılırlar :mymeka: rahim ağzı 2 cme düşmüş , o yüzde sanırım 32 gibi doğum olur muhabbeti olmuş...

Son düzenleme:
hoşgeldin Stardustcım , Allaha sükür ilacını temin edebilmişsin.Senin rahim azğı açıklığı gibi bir sorunun yok ama yine de sakın kalkma yerinden önemli şeyler dışında

Comebaby nin ikiz olduğu için zayıf kalmış kızları sanirim ,32 haftaya kadar kilo alıp sağlıkla doğarlar inş .

küçük prensesin büyümüş annesi masallah ona..
abisi gibi tosuncuk doğacak desene:))
evet ya minik minik şeyler aldık inş giyebilirler
bizim temmuz anneleri hep zeyna ve herkül doğuracak galibakaydirigubbakcemile3

teşekkürler canım valla abisi de uzundu 54 cm di o yüzden çokda tombiş doğmadı normal bebekti, kızım da 3 doğsun valla yeter bana yeterki sağlıklı olsun 40 ı çıkmadan tosalak oluyo benim bebişler süt yarıyor çok şükürrrrr:Saruboceq::teytey::nazar:

DemetÇİm maŞallah canım kızımızac

teşekkürler canımmŞeniz

günaydınnnnn hihoyyyt
bi gelip bakiiim hem de fitil ihtiyacımın ( böyle günde 1 tane kullanmaya devam edersem ) byük kısmını bulduğumun sevinçli haberini paylaşmak için geldim kaydirigubbakcemile5

kk'den 1-2 arkadaş ulaştı bana sağolun , birinin elinde kalan 8 adet fitil ankaradan geldi pazar günü .. diğerininse sadece 3 tane kalmış , yani 3 günlük , ama olsun h.sonu öyle zor durumdaydık ki 1 tanesi bile müthiş önemliydi bizim için ..

dün de eşimin 1 arkadaşı bulmuş ist.dan , hata aynı kişi emin olamamakla birlikte 1-2 kutunun da sözünü almış bir yerden ..

Allahın izniyle 34. haftanın sonunu getirecek kadar fitilimizi bulduk :Saruboceq: alkisalkisalkis

*** bu arada COMEBABY Allaha şükür 30. haftaya girdi .. kızlardan biri 1050 diğeri 980 gr.dı yanlış hatırlamıyorsam salı günkü kontrollerinde .. 32-33 gibi doğum görünüyormuş , ki ikzler genelde 32den sora gelmeye bayılırlar :mymeka: rahim ağzı 2 cme düşmüş , o yüzde sanırım 32 gibi doğum olur muhabbeti olmuş...

hoşgeldin canım valla böyle arada gel iyi olduğunuzu söyle yeter bizim için bebişler sağlıkla doğsunlar ondan sonra hep görüşürüz yaramazlar müsade ettikçeeee:teytey:

iyi olmana ve fitilleri bulabilmene çok sevindim canım gönderenlerden Allah razı olsun..

Dualarımız comebaby ve seninle tatlım:Saruboceq:Şeniz

star_dust canım senı burda görmek cok guzel cok gecmıs olsun merak etme tatlım zamanında gelecek melegın:1hug:

comebabynın ıyı olmasına sevındım bebısler cok kucuk ama yavas yavas buyuyolar 33 haftaya kadar dayanıcaklar ınsallah zamanında gelsın tum bebışler:nazar::Saruboceq:

valla ordan oraya koşturuyorum sizleri ihmal ettim farkındayım ve bunun eksikliğini hissediyorumm.

öykü hanım maşallahı var keyfi yerinde sanırım...içimde zıplayıp duruyor yaramazım ona süper ciciler aldımmm toka da aldım çok şeker hepsi

günaydınnnnn hihoyyyt
bi gelip bakiiim dedim , hem de fitil ihtiyacımın ( böyle günde 1 tane kullanmaya devam edersem ) büyük kısmını bulduğumun sevinçli haberini paylaşayım istedim kaydirigubbakcemile5

kk'den 1-2 arkadaş ulaştı bana sağolSun , birinin elinde kalan 8 adet fitil ankaradan geldi pazar günü .. diğerininse sadece 3 tane kalmış , yani 3 günlük , ama olsun h.sonu öyle zor durumdaydık ki 1 tanesi bile müthiş önemliydi bizim için ..

hoşgeldin canım senin ve comebaby adına sevindim inşallah kuzucuklar zamanında gelceklerrrŞeniz:nazar:

X