2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar merhabalar sabahtan beri doktordayız meleğim çok iyi teyzeleri 44 cm 2135 gram olmuş kuzucum maşallah diyin....
sancılarım vardı drum erken doğum mu yoksa diye nstye kattı allaha şükür öyle bişey yok ama feci halde idrar yolu enfeksiyonumuz varmış birde bel ağrılarım için başka bi dra yolladı ona gidilecek geçmişe bakamadım bi yaramazlık yok değil mi?

Sizden tecrübe edinmeye çalışıyorumyerimsenibenBir ay kadar sonra başıma ne geleceğini öğreniyorum böylece. Ama stardustı çok merak ediyorum gerçekten. İçim acıdı yaşadıklarınasenağlamaUmarım aradığı ilacı bulmuştur:Saruboceq:

sıkma canını çok yüksek değil öenmli olan 2.saat sonundaki değer. doğum doktorları 140-150 arası normal diyorlar. biraz karbonhidratı ve yağı azaltsan indirirsin valla bak . aa birde benimyiyemeğim dondurmayı tabiki :icecream: diyetisyenlerin her dediğinede uyarsan benim gibi kilo verirsin sonra doğum doktorundan azar işitirsin. adam dün beni bi güzel payladı. benim suçum ne halen anlamadım ama ? bebek gelişmeyecek diyor benim yüzümden kilo verdiğim için ee diyet yapacaksınız diye diyetisyene gönderdiniz ugulayınca böle oldu diyorum. ay karışık benim meseleler. tek bildiğim bebeğim iyi suyu iyi kilo almış bu sevindirici

sanırım seninle aynı hastanede doğum yapacağız. doktorun kim. benim ki nevra hanım.

ayva çekirdeğini suya koyuyorlarmış bir gün sonra jel gibi oluyormuş.çok iyi geliyormuş. bunu duydum ayva çekirdeği biriktirdim doğumdan sonra lazım olur diye. istersen bir dene daha var ayva nasıl olsa
canım ben bunu duymustum hatta yaptım.gül suyuna koyuyorsun cekırdeklerı.
senın gıbı bende biriktirdim.kaydirigubbakcemile3
fakat damarları actı sanırım bırkac gun yapınca gögsümden beyazımsı süt gibi bırseyler gelmeye basladı bende bıraktım canım artık dogumdan sonra yaparım.
nede olsa elımızde cekırdeklerımız var.kaydirigubbakcemile3
bu arada amatıstcım senınle hep aynı seylerı yapıyoruz..:1hug:

masallah canım
,seninkide tosuncuklar sınıfında nurcum:)))
nst temiz çıktığına göre idrar yolların yapmış olabilir o sancıyı geçmiş olsun

maşşalh size. kzuucuğun tosuncuk olmuş. senden dikkat et be gülüm

maşallahh canım güzel gelişmiş annesi herşey yolunda idrar yolu enfeksiyonuda bol suyla atlatırsın inşallah:1hug:

nur masallah tosuncuk dogurcaksın . masallah masallah nazar degmesın. darısı basımıza benımkı zayıf bebegı sısman olanlar dua etsıbn lutfen :)))

kızlarr ayvaa yok ben görmüyorum hiç sanırım bitti ayvalarrr keşke zamanıdna bende ayva koysaydımm üff yaaa

maşallah kuzuna canım
geçmiş olsun sancı enfeksiyondanda olabilir mi
inşallah belindede bişey yoktur

masallah canım
,seninkide tosuncuklar sınıfında nurcum:)))
nst temiz çıktığına göre idrar yolların yapmış olabilir o sancıyı geçmiş olsun

maşşalh size. kzuucuğun tosuncuk olmuş. senden dikkat et be gülüm

maşallahh canım güzel gelişmiş annesi herşey yolunda idrar yolu enfeksiyonuda bol suyla atlatırsın inşallah:1hug:

nur masallah tosuncuk dogurcaksın . masallah masallah nazar degmesın. darısı basımıza benımkı zayıf bebegı sısman olanlar dua etsıbn lutfen :)))

maşallah kuzuna canım
geçmiş olsun sancı enfeksiyondanda olabilir mi
inşallah belindede bişey yoktur

teşekkür ederiz teyzeleri sancım idrar yollarından dolayıymış bide sinirimizi bozan antibiyotiği bıraktığımız anda çok artıyor ve sebebini bulamadık...
neslicim galiba bel fıtığı var bende:çok üzgünüm:

ikimizde aynı şeylere dikkat ediyoruz demkki :1hug: ruh ikizi gibi

canım maşallah kuzuna darısı bizim başımıza artık benim ki biraz minyon bi bebekmişbenneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…