2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben ismimi söylemeyı dusunuyodumkaydirigubbakcemile3

merabalar ....
buluşma ayarlanmış süpersiniz...
bol bol foto çekin burada paylaşırsınız
ben bile heyecanlandımdelikafadulden
bana ne oluyorsa-tatlicadiarzu-

Oooo bi sürü resim olur heralde hep beraber sıgamıcaımız icinnnn teker teker ikişer ikişer bi sürü kombinasyon olurrr, ben kafayla giremedigim resimlere göbegimi mutlaka monte etmeyi düşünüyorummmm kaydirigubbakcemile3

Keske herkes gelebilseydi ya ne güsel olurduuu, ama o zaman acık alan bi yere gitmemiz gerekirdi piknik gibi mesela, cünkü o kadar şişkoyu bi arada görünce polisler kesinnn şüphelenirdiii, şüphe çekerdikkkk kaydirigubbakcemile3

aslında ıyı fıkır bebışler doğduktan sonrada pıknıge gıderız:lepi:

kız benim adım nur asıl sana zuzuuuuu mu diyecez

kızlar cidden düşününce çok komik geliyor aynı mekanda iki hamile bile olsak çok komiğime gidiyordu şimdi aynı masada:roflol::roflol:

ay uyumaktan şişmşim uykuya doyamıyorum ben bu sıra gözlerimi açamıyorum akşam 9 oldumu başlıyorum esnemeye ne güzel buluşuyorsunuz heee bizide imrendiriyorsunuz valla resimlerinizi görürüz bizde artık ne yapalım

ooh ne güzel buluşmalar ayarlanmışş imrendim vallaa senağlamabizde resimlere bakarın ozaman

derin meraba hosgeldın. sana bısey sorabılırmıyım sen bılırsın. altınoluk-ayvalık ve akçay-ayvalık arası mesafeler ne kadar km ya da dakıka olarak

annecik hoşbulduk akçayla altınoluk arası5 10 dakika ayvalık ile ikisininde arası özel araba ile 1 saat canım

Valla Derin bende 9 gibi uyuyorum 2 gündür anlamadım bi de aksamlrı iyice agırlık oluyo cok gergin oluyo karnımmm, agrım sancım derken uyuyakalıyorummmm, bilas daha gücüm olsa su 4 haftayı daha atlatsam işyerindeki :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…