2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlarr ben kaçtım bugün doktora gitmem gerek biliyosunuz hem tahlillerim var gösterilcem bide geçn günkü olaydan bi görüneyim gelişmeler nasıl diyee:eek:

oo maşallah buşuşma ayaralnmış
bu pazar cevahir.
kısmet olursa gelrim ama kesin bir şey diyemiyorum.
ararım ben sizi:)=))))) gelirisem
gelemzesem size bol eğlenceler

oo maşallah buşuşma ayaralnmış
bu pazar cevahir.
kısmet olursa gelrim ama kesin bir şey diyemiyorum.
ararım ben sizi:)=))))) gelirisem
gelemzesem size bol eğlenceler

tamam tatlımm inşallah gelirsin beklerizz özelden telefon numaranı at kaydedelim bulunsum dimikaydirigubbakcemile2

hadiyin ben kaçtım fazla çene yapmayın gelince geçmişi okumak zor oluyodelikafadulden şaka hee iyi muhabbetler size öptüm hepinizialkisalkisalkis

Tünaydınnnnnn , beni sizi öslediiiiiiiiiiiiiiimm senağlama.
Çooookkk stresli bir haftadan sonra nihayet artık rahatım, yani öyle umuyorum :).Oğluşumda iyi sanırımki 2 gündür gece gündüz demeden tepiniyo içerde anlamadım gitti gecede vuruyo uykudan uyanıyorum o derece.Havalar iyice ısındı artık bunalıyorumm :KK43: .
Eşimin kardeşinin düğünü var.perşembe günü adanaya gidiyolar annem falan herkes benimde arkadaşlarım gelcek yanıma kızlar partisii sositososito
Sizler nasılsınız hepiniz özledim valla bebişlerde iyidir umarım :1hug:

hoşgeldın cıcegım:1hug:

swethome beklıyoruz canım:1hug:

benı hemen tanırsınız kokoşlugumdankaydirigubbakcemile3

zuzumu bılıyosunuz zati koca göbusuyle gözlerını bebek magazalarından alamaz:roflol:

hoşgeldın cıcegım:1hug:

swethome beklıyoruz canım:1hug:

benı hemen tanırsınız kokoşlugumdankaydirigubbakcemile3

zuzumu bılıyosunuz zati koca göbusuyle gözlerını bebek magazalarından alamaz:roflol:

Sağol canımmm
ooooooooo buluşma mı var bakiiim,biz napıcaz pekiii senağlama.Foto çekinin madem bol bol bissürü göbüşlü hamiş kaydirigubbakcemile3.Orda olmayı çok isterdim ya

Valla hüzünümmm artık alısveris sezonunu mecbur kapadım baktım cok kaptırdım abuk subuk seyler almaya basladımmm kaydirigubbakcemile3 Görüşürüs diloşummmm, ya simdi yanyana gelcesss ama nicknamelerle mi konuscas, nbr hüzün yılı, iyidir diloş nolsunnnn eee nur_84 senden nbr diye delikafadulden

DEMEK BULUŞUYORSUNUZZZ :dilcikar:

ıYı EĞLENCELER VALLA FOTOLARI ÇOK MERAK EDıYORUM ŞıMDıDEN AYNI KAREYE KAÇ HAMıŞ SIĞACAK BAKALIM YADA SIĞABıLECEK Mıı kaydirigubbakcemile3

X