2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

zuzummmmmmmmmmm yirim ben seninnnnnn göbüşünü naber tatlım

Yime Melek teyzesi içi dolu şuannnnn delikafadulden İyiyim tatlım nolsunnn bomba gibiyimmmm valla masallah, cidden merak etmiştimmm seniii simdi sevindimmm, asıl Öykücükkk nasıl sen ondan haber ver, gördünmü son zamanlarda hic alkisalkisalkis

öykücükkkkk tosun ibi içerde halayy çekiyor kanumca.....
ama erken gelecek kanumca kısmet arıtkkkkkkkkkkk
normal doğumum 19 temmuz ama haziran sonu temmuz başına kadar doğarrr kuşum öyle dedi doktorum

Dimetttt rencide etmiyim dedimmm ama cok ısrar ettin napıyımmm -tatlicadiarzu- Merak etme birgün sende benim gib arzulanan bi yapıya sahip olcaksınnn, su balonu altından gözüken kara parçasıııı kaydirigubbakcemile3

normal doğumum 19 temmuz ama haziran sonu temmuz başına kadar doğarrr kuşum öyle dedi doktorum

Ne diyosunnnnnn :1shok: Waowwww süperrrrr kaydirigubbakcemile5 Yirim ben bu tosncukları amma meraklılarmısss gelsinlerde görsünler anyayı konyayıııı naniknanik O kadar güsel seyler aldıkki bebişlere bende olsam bende cıkmaya calısırımmm, analarına bak bebişleriii alll :sm_cool:

Benim doktorumda 35-36 da gelişimini tmamlayınca artık ipler bebege geciyo dedi, ne zman isterse o zaman geliyo kimi zaman durdurabiliyorus ama kimi zaman bis bil bisi yapamıyorus dedi, senin eger boyle risksiz ve güsel giderseki benim topitopta önden gidiyo 20 hazirandan sora her an bekliyorum diyo delikafadulden

ayyyy vaktinde gelsin tatlım önce gelmesinnnnnnnn sağlıkla gelsinnnnnnnnn:Saruboceq:

benim oğlum 16 gün önce olmuştu erken doğan bebişler illaki sarılığa yakalanıyo fizyolojik sarılığa ve inanın çok zor oluyooo:1no2:
kuzucum 1 haftalıktı 1 gece hastanede yattı alana kadar hüngür hüngür ağlamıştımmmmmmmmsenağlama

anne karnında ne kadar çok dururlarsa o kadar sağlıklı oluyorlar doğduklarında ve o kadar da bakımı kolay oluyo inşallah hepsi sağlıkla zamanlarında gelsinlerrrrr:Saruboceq:

Dimetttt rencide etmiyim dedimmm ama cok ısrar ettin napıyımmm -tatlicadiarzu- Merak etme birgün sende benim gib arzulanan bi yapıya sahip olcaksınnn, su balonu altından gözüken kara parçasıııı kaydirigubbakcemile3

kızımmmmmm ben zati bomba gibiyimmm ne kıskancam seniiiiiiidelikafadulden benim göbüşüm seninkini döver bikeremmmmm:dilcikar::roflol:

melekcim benim tosbamm olucak erkek yaniii ,
kızlarr hepinizi öpüyorumm ben kaçarr ,
görüşürüz sonra tekrarr çok öptüm hepinizii

demetcim benim kızda 40 haftasını doldurduda öle geldi ama nafile 2.günde sarılık oldu 3 gün bende ne çektiğimi anlatamam
ay ondan kurtulduk eve geldik 1 gece sonra yüksek ateşten tekrar hastaneye yattık enfeksiyon geçirmiş bi 3 günde öle yattık ama 10 gün bebişimin damardan antibiyotik verildi sabah akşam öldüm valla halen o günleri düşündükçe deli oluyom inşallah bu kızımda öle şeyler yaşamam

ayyyy vaktinde gelsin tatlım önce gelmesinnnnnnnn sağlıkla gelsinnnnnnnnn:Saruboceq:

benim oğlum 16 gün önce olmuştu erken doğan bebişler illaki sarılığa yakalanıyo fizyolojik sarılığa ve inanın çok zor oluyooo:1no2:
kuzucum 1 haftalıktı 1 gece hastanede yattı alana kadar hüngür hüngür ağlamıştımmmmmmmmsenağlama

anne karnında ne kadar çok dururlarsa o kadar sağlıklı oluyorlar doğduklarında ve o kadar da bakımı kolay oluyo inşallah hepsi sağlıkla zamanlarında gelsinlerrrrr:Saruboceq:

kızımmmmmm ben zati bomba gibiyimmm ne kıskancam seniiiiiiidelikafadulden benim göbüşüm seninkini döver bikeremmmmm:dilcikar::roflol:

Bak gelmiyimmm oraya aldıgım toplam kiloyla bile döverimmm seni, salon hamilesi çizgimi bozma lütfennnn :eek:klava: naniknanik

demetcim benim kızda 40 haftasını doldurduda öle geldi ama nafile 2.günde sarılık oldu 3 gün bende ne çektiğimi anlatamam
ay ondan kurtulduk eve geldik 1 gece sonra yüksek ateşten tekrar hastaneye yattık enfeksiyon geçirmiş bi 3 günde öle yattık ama 10 gün bebişimin damardan antibiyotik verildi sabah akşam öldüm valla halen o günleri düşündükçe deli oluyom inşallah bu kızımda öle şeyler yaşamam

allah allah canım ben erken doğumlarda oluyor biliyodum sarılığıfisfisfis

ayy çok zor oluyor İnşallah sağlıkla gelirler sağlıkla büyürlerrrrr:Saruboceq:

slm kizlar biss geldik,
nasilsiniz, umarim hersey yolundadir,
kizlar benim oglusumda bobrek buyumesi varmis senağlama , ayin 26 inda yine ayrintiliya gircem ins bisey cikmaz,
hepinizden dua bekliyorum...

slm kizlar biss geldik,
kizlar benim oglusumda bobrek buyumesi varmis senağlama , ayin 26 inda yine ayrintiliya gircem ins bisey cikmaz,

canım geçmiş olsun inşallah bişey çıkmaz

slm kizlar biss geldik,

geçmiş olsun cnm içini ferah tut iyi düşün dualarımız seninle tatlım

X