2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ay ay beşikleriniz çok güzel nurr sabahlık takımında harika 3 tane almasaydım valla koşa koşa gideer alırdım gereksiz şu an benim için....
bende bu beşiği aldım odama bebek odası haricinde

pazar yada pazartesi eşimle eminönüne gidicez kapı süsü,altın yastığı,bebek şekeri v.s. bebekle ilgili şeyler almaya önerdiğiniz bi yer bir han varmı çünkü bilmiyoruz eminönünde dolaşa dolaşa sora sora bulucaz...sizin önerdiğiniz eminönünde neresi???
birşey daha bu benim ticker mi ney yapıyorum ama buraya koyamıyorum bana özelden biri açıklamalı anlatırsa yada sitede anlatılar bi bölüm varsa linkini verirseniz bende koyayım bir sıkıntımı anlattığımda haftamı belirtmeği unutuyorum :)

nurcum pijamaların hayırlı olsun canım -geceliğinde..çok guzeller maşallah:)

teşekkürler kızlar Şeniz

selam kislar... nasilsiniz? bi suredir giremedim. hem kk daki sorun hemde kendi misafirlerim nedeniyle. bir kac gundur ust uste yemege caya misafir aldim. gecmisi biraz okudum. kotu bi haber yoktu sanirim.
biz iyiyiz cok sukur.. turkiyeye gitmemize cok az vakit kaldi. hediye telasimi ancak bitirebildimm. simdi nasip olursa turkiyeye gidip kizima ve kendime alisveris yapmakta siraalkisalkisalkis

huri 37 cnm eminönünde havuzlu han var bebek eşyaları orda fazlada yorulmuyosun içiçe hepsi bi pasajda. kapı süsü ordan aldım bende eklerim onuda fikir olur sanada cnm .
beşiğinizide güle güle kullanın tatlım

nur 34 pijamaların ve geceliğin çok güzelmiş güle güle kullan.çok ciciler ya..Şeniz

huri 37 demek eşini çk özledin hıı seni seni.biraz sabır lohusalık bitene kadar kardeş kardeş..:1rolleyes:

sımdı haberlerı ızlıyorum mardınde yasanan katlıamı cok uzuldum gercekren allah hepsıne rahmet etsınsenağlama
bende onu izliyorum muhabir bile bıraktı haberi ağlıyor çok acı bişey ya....senağlama

teşekkür ederim tatlım not aldım gidicem bakıcam bende neler varmış...

nur 34 pijamaların ve geceliğin çok güzelmiş güle güle kullan.çok ciciler ya..Şeniz

huri 37 demek eşini çk özledin hıı seni seni.biraz sabır lohusalık bitene kadar kardeş kardeş..:1rolleyes:
çok özledim bildiğiniz gibi değil ya artık bakıcam bi çaresine kaydirigubbakcemile3:jeyyar:sırnaşık şey:dance::1hug:

yok cnm daha yapmadım taşınıcam ondan sonra artık , ama ne olur ne olmaz çantamı hazırlamayı düşünüyorum bir an önce

Taşınmak mı? benim için tam kabus olurdu herhalde. Bebek odasını boyattım nihayet. Boyacı bir daha gelmez herhalde. Neden mi? Duvarı üst köşeden alt köşeye 2 baklava dilimine ayırtıp birini pembe birini beyaza boyattım. Karşı duvara da yine aynı renkleri tesr kombine ettim. Sonra tutturdum simlendirelim diye. Adamcağız fön makinesi ile simleri duvara attı. Pembe taraflar çok güzel oldu da beyazlarda grilikler oluştu. Kir gibi göründü. Adama tekrar zımpara yaptırdım tekrar boyattım. 1 haftada 1 oda boyandı. Nihayet bitti.
Şimdi çanta yapma işine geldi. Haftaya onu da hazır edeceğim.

bisi sorcam. bu kardes kardes olma durumuyla alakali. doktor mu yasakladi?? yada bi sakincasi varda ben mi bilmiyorum???:tomato:

canim gozunaydin:) eminim cok gusel olmustur. odasi bitince fotolarini da koyarsin da gorurus artik. rabbim saglikla buyutmeyi de nasip etsin ins:Saruboceq:

ya bu mardin olayında asılsınlar ya,valla gerekli yerler ilgilensin sallandırsınlar bu herifleri ya :1shok::1shok::1shok:senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

sımdı haberlerı ızlıyorum mardınde yasanan katlıamı cok uzuldum gercekren allah hepsıne rahmet etsınsenağlama[/CeOLOR]

beter bişi bu kızlar ya burada herkes alarmda çok üzüldük çok siren sesleri hiç bitmiyo allah rahmet eylesin hepsine hastane dolup taşıyodu yazık çok yazık

bisi sorcam. bu kardes kardes olma durumuyla alakali. doktor mu yasakladi?? yada bi sakincasi varda ben mi bilmiyorum???:tomato:

doktor falan bişey demedi ben 27 nisanda gittim doktora kanamam vardı rahatsızlandım bebek doğum pozisyonunu almıştı, kanama sebebimde kum dökmem di, bebekle bir alakası yoktu.kum olayım düzeldi herşeyim düzeldi.kaydirigubbakcemile2ama biz psikolojik olarak kardeş kardeşiz:1hug: ama çok özledik,alkisalkisalkisbebeğin başının aşağıda olmasının bir porblem yaratmadığını bilsek özlemimizi gidericez doktora sormayıda unuttum şimdi telefondada soramam mayıs 25 de gidicem doktora o zamana kadar beklersek artık olmaz da diyebilirdelikafadulden ay ne zormuş ya :a015:bunun için böyle özlem çekeceğimi sanmazdım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3ama her hamilede aynı olmuyor duygular demekki kaydirigubbakcemile

Benim bildiğim 8-9. aya arasaında yasak var. Dİğer zamanlarda eğer aksi bir durum yoksa serbest. Tabi abartmamak kaydıyla.

canim gozunaydin:) eminim cok gusel olmustur. odasi bitince fotolarini da koyarsin da gorurus artik. rabbim saglikla buyutmeyi de nasip etsin ins:Saruboceq:

Teşekkür ederim. Resim konusunu bir türlü aşamadım. Aşar aşmaz ekleyeceğim inşallah.

Sanmıyorum bir sorun olacağını ama doktoruna da sor istersen. Hatta normal doğum isteyenlere 8. ayda ilişki veriyorlarmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…