2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

nurcum çok güzelmiş canım güle güle giy

ooo nurcum güle güle kullan
çok kokoşuz yani

ayyyyy nurcum bayıldımmmmmmm tam benlıkkkkalkisalkisalkis
nerden ve kaca aldın acabaaaa bende ıstıyorummmmmdelikafadulden

teşekkür ederim kızlar

hüüzncüm eminönü havuzlu handan kısmet çeyizden aldım. sabahlıklı olan 73 pijama olan 50 ytl ydi . 123 yapıyodu 110 a bıraktı cnm iki takımı. çokda ucuz değil ama içime sindi en azından

teşekkür ederim kızlar

hüüzncüm eminönü havuzlu handan kısmet çeyizden aldım. sabahlıklı olan 73 pijama olan 50 ytl ydi . 123 yapıyodu 110 a bıraktı cnm iki takımı. çokda ucuz değil ama içime sindi en azından

bence ıkı takım ıcın fıyatı cok uygun nurcum ben cok begendım
bıde gecelık ve sabahlık uzunmu yoksa dızlereme gelıyo?

krem olan resimde belli olmamış fırfırlı yerleri tülden daha şık yani normalde .

kızlar hangisini hastanede giysem

nurcum ben göremiyorum modellerini yaa oraya bende bakmıştım merak ettim hangisi olduğunu resim olarak albümüne koysan ordan bakmaya çalışsam :eek:
Bende eklicem pijamamı ve geceliğimi ama daha vakit bulamadım yaaa

ipekçim ne hbr nasılsın
mobilyanız ne zaman geliyodu biz ırmak bebeden aldık çok beğendik bi daha gitmedik indirim için emreler mobilyaya ama senin modeli gördüm canım tam kız odası çok güsel olucak eminim
ben haftasonu nişamtaşına gidicem şair nigar sokağada uğramak istiyorum hangi mağaza en uygundu canım sen gezmiştin sanırım birde kendime kapri felan bulabilirmiyim orda hamiş için bebek yan yatırma yastığı felanda almak istiyorum emzik saç fırçası gibi şeylerde bakıcam uygun zıbında alabilirim güsel bulursam

ipekçim ne hbr nasılsın
mobilyanız ne zaman geliyodu biz ırmak bebeden aldık çok beğendik bi daha gitmedik indirim için emreler mobilyaya ama senin modeli gördüm canım tam kız odası çok güsel olucak eminim
ben haftasonu nişamtaşına gidicem şair nigar sokağada uğramak istiyorum hangi mağaza en uygundu canım sen gezmiştin sanırım birde kendime kapri felan bulabilirmiyim orda hamiş için bebek yan yatırma yastığı felanda almak istiyorum emzik saç fırçası gibi şeylerde bakıcam uygun zıbında alabilirim güsel bulursam

Merhaba canım. Kızımla iyiyiz de hazırlıklardan ve iş yoğunluğundan foruma giremiyorum. Sizler nasılsınız takip edemedim. Umarım bir yaramazlık yoktur.
Mobilya 10.Mayıs'ta gelecek herhalde. Senin aldığın takımın resimleri varsa gönder ben de bakayın. Bu arada kaça aldın merak ettim.
Şair nigar sokağın sonunda bir han var ismini tam hatırlamıyorum. Bebek eşyaları satıyorlar. Havuzlu Han'ın küçüğü yani. Fiyatları da iyidir. Alt katta bebefox var. Orada yan yatma yastığını bulabilirsin. Galiba 10 TL'ydı. Ama hamile kıyafeti satanmağza yok canım. Osmanbey'de bir mağazada kapri kot gördüm. Çok güzeldi. Sen nasıl birşey düşünüyorsun?

Kızlar var mı bir değişiklik göbişlerin büyümesinden bebeişlerin kilolanmasından başka?
Herkes odasını çantasını yaptı mı?

Kızlar var mı bir değişiklik göbişlerin büyümesinden bebeişlerin kilolanmasından başka?
Herkes odasını çantasını yaptı mı?

yok cnm daha yapmadım taşınıcam ondan sonra artık , ama ne olur ne olmaz çantamı hazırlamayı düşünüyorum bir an önce

ay ay ay son 9 sayfayı atlamak zorunda kaldım çünkü ben geçmişi okudukça sayfalar ilerliyor delikafadulden yazmaya vaktim kalmayacak az sonra annem gelecek sevgili anneciğimbenneyaptımki yemeğe geliyorcokacimcoook ve kaynanama elbise diktirmeye geliyor kafamçokkarıştıyazın tatilde giyecekmiş:sm_confused: sinirden çıldırıcam siteye zaten 2 gündür giremiyorum bugün kendimi temizliğe verdim ev misin de misi oldu .a.s.:dance:..

benim bebbeğimi görmeme 20 gün var daha..:ecrin_bebek:..doğum pozisyonunu aldı demiştim ya artık hep kafası aşağıdamı oluyor..CADIARZU. yaaa kocamı çok özledim lohusalığım bitene kadar kardeş kardeşmi olucazz:,:eek::eek:senağlama

X