2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

selam kızlar nasılsınız ben geçmişe bakamıyorum maalesef çok işim var çokdelikafadulden ve canım yapmak istemiyır umarım herkes iyidir..

slm herkese. bıraz gecmıse baktım kayınvalıdeler cekıstırılmıs :))) benımn kayınvalıdem cok ıyı masallah tahtaya vuruyorum. bazen canımı sıkan seyler oluyo ama genelde cok ıyı allahdan.

Hoşgeldin annecik evet herkes dertli valla ne güzel şanslıymışsın sen :nazar:.benimkiler uzakta allahtannn

hepimizin ortak derdi sanırım kayınvalideler...
eşlerimiz yanımızda olsun bebeğimiz sağlıklı olsun da gerisi hikaye.. ister sevsin ister sevmesin ... ister düşünsün alsın isterse bişeycik almasın.. huzur versin yeterr....

ben deyarın doktora gıdıcem. umarım hersey yolundadır. bır sey sorucam boy hesabı nasıl yapılıyordu neyle neyı carpıyorduk

güzell haberlerle gel cnm...
boy hesabı FL uzunluğu ile 7 yi çarpınca çıkıyordu cnm...

cok tesekkurler kızlar cevaplarınız ıcın. sız besik yerine park yatak almıs sanırım cogunuz. park yatak buyuk olmaz mı yenıdogan bı bebek ıcın. bır de cok sevımsız gelıyo bana. hapıshane gıbı

canım ben park yatak alıcaktım ama son anda bambu aldık
ama yınede park yatak almayı dusunuyorum yazlıkta kullanmak ıcın bana rahat gelıyolar nedense...

merhaba kıslar
iyice kaynatmışsınız yahu
kaynanalardan bahsetmişsiniz .epeyce kişi dertliymiş bu konuda .benim sorunum yok çok şükür.
Karencim VE Diloş dr a gidecekmişsinz güzel haberlerinizi bekliyoruz .

hüzün yılı teyzenin bebeğini kaybettiğinde söylediği sözü okudum da tüylerim diken diken oldu .ne biçim kadın ya yiğenine dediği lafa bak:KK43:((

bende bazen bebek assagıya dogru vuruyormus bastırıyormus gıbı oluyo. bırsey patlıcakmıs gıbı assagıya dogru basınc oluyo. sızde dede oluyo mu. korkuyorum erken dogum yapıcam dıye sankı bebek gelcekmıs gıbı gelıyo. sızde de oldu mu buna benzer seyler

hoşbulduk canımcım
ya birde bunu diyen öz teyzen yani
birde normal düşük değil seninki kocaman bebek içinde ölmüş

annecik valla bu bebeleri bende anlayamadım
benimkide 2 gündür çok sakin az vuruyor
doğunca rahatlıcaz sainirm
ayakları aşağıda ise alttan vuruyodur seninki
bişi olmas merak etme

bende bazen bebek assagıya dogru vuruyormus bastırıyormus gıbı oluyo. bırsey patlıcakmıs gıbı assagıya dogru basınc oluyo. sızde dede oluyo mu. korkuyorum erken dogum yapıcam dıye sankı bebek gelcekmıs gıbı gelıyo. sızde de oldu mu buna benzer seyler

canım aynıları bende var korkma bısey olmas bebış dönmus oyuzden öle:CüvCüv:

X