2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ayıp etmişler ama sende sinirlenme boş yere..takarsan senden gidio sinir hastası oluyosun..boşver hüzüncüm..

kız banada buyur gel yakınız sonuçta

hüzün takma tatlım insanın kötü gününde kimse yanında yoksa iyi gününde ne yapayım dimi boş ver hiç aldırış etme iyi yapıyosun uzak dur kendini kasma sakın aklıan getiripte bebişini düşünŞeniz

cnm helal olsun içine atmıyorsun yada susmuyorsun ama herkes senin gibi değil bende değilim keşke olabilsem hazır cevap gelinlere bayılıyorum valla allahtan kaynanamlarla aynı şehirde değiliz :lepi: yoksa bu dönemimde beni çok üzerlerdi

ayıp etmişler ama sende sinirlenme boş yere..takarsan senden gidio sinir hastası oluyosun..boşver hüzüncüm..

anneme kızıyorum cok herzamankı gıbı benı suçluyo yalnız kalırsın dıyo
benım kötu gunumde bana böyle söyleyen teyzem ıyı gunumde de yanımda olmasın zaten dedım
tamam sen haklısın ama olsun yınede görus dıye ısrar edıyo sıır oluyorum
senelerce annemı ve babamı kullandılar sımdı aynı seyı bana ve esıme yapmaya calısıyolar
kımse kusura bakmasın ben aptal degılım kımse ıcın huzurumu bozaman bundan sonra böyle
ınanın öyle rahatımkı sımdı kımsenın ne yaptıgı benı ılgılendırmıyo oyuzden sınırlenmıyorum:1closedeyes:

canım bu hamılelık bana cok sey ögrettı ınankı cok ucuk bı ınsandım ama cok olgunlastım kısa zamanda...
önceden bende söyleyemezdım ınsanlarla hep samımı olurrdum mesafemı koyamazdım
ama sımdı bebegımı dusunmek zorundayım onların yuzunden kendımı sınır edıp sınırlı bı cocuk yetıstırmek ıstemıyorum kımse kusura bakmasın....

kızlar ben çıkıyorum eşim camiye gidecekti birazdan çıkar bende hazırlanayım pazarım var bugün camiden çıkınca çaldırım pazarın başına buluşuruz bişeyler alıp eve gelicez sonrada doktora gidicem direk belki giremeye bilirim akşam yatarken bakarım duaa edin bana bebişim iyi olsunn:1hug::Saruboceq:

hadı guzel haberlerını beklıyoruz dılos ınsallah kızın kocaman olmusturrrrŞeniz

hadi canım hayırlı haberlerlerle gel inşallah

Güle güle diloşş, güzel haberlerini bekliyoruz :1hug:

kızlar en cok korktugum sey oğlumu dogurduktan kısa sure sonra 2.bebege hemen hamıle kalmak ayyy ınanılmaz korkuyorummmmmmm:1no2:

kızlar en cok korktugum sey oğlumu dogurduktan kısa sure sonra 2.bebege hemen hamıle kalmak ayyy ınanılmaz korkuyorummmmmmm:1no2:

Valla bende öyle hüzüncüm olursa kafayı yerim heraldee delikafadulden

hadi bende kaçar..dr a gidices ..öpüorum sizii..muhabbet güzeldi bugün..

Güle güle karencim, yine bekleriz efem :1hug:

Topic çok sessiz bugün ya,çoğu kişi tatil sanırım havada güzel tabi geziyo bizim hatunlar :dilcikar:

slm herkese. bıraz gecmıse baktım kayınvalıdeler cekıstırılmıs :))) benımn kayınvalıdem cok ıyı masallah tahtaya vuruyorum. bazen canımı sıkan seyler oluyo ama genelde cok ıyı allahdan.

ben deyarın doktora gıdıcem. umarım hersey yolundadır. bır sey sorucam boy hesabı nasıl yapılıyordu neyle neyı carpıyorduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…