2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

[/COLOR]
kıslar ben sımdı cıkıyorum.
hepıınıze ıyı sohbetler.
aksam gelınce bakarım artık gecmıse.
öpüyorum hepınızı.Şeniz

güle güle canım görusuruz:1hug:

Tünaydın bayanlar nasılsınız bakim :1hug: . Ben anca gelebildim sinir oldum işteyim iş sorunları bitmek bilmiyo offffffff şu 1 ay geçsede bi dinlensem.
Sizin muhabbet koyu sanırım kayınvalidelerden bahsedilmişşş :jeyyar: hiç yarama basmayın derin mevzular demekki herkesinki aynı :)

hosgeldın cıcıcegım:1hug:

hatta çok basit bi olay anlatym dün onlarda kaldık sabah saat 9 ve ben hastayım halsizim gribim falan öküz gibi yatak odasının kapısını çalıyo ve ödüm koptu uyku sersemi efendim dedim kalk dedi hadi kalkamıcam dedm hastayım dedim dönmüş diyoki iyi ozaman kalk bize kahvaltı hazırla ya bu kadar olur ya eşim işe gidince geliyo yanıma kadın onun yanında yapamıyo böyle densizlik kalktım hazırladım geri yattım sonra uyandım kendi ewime geççem diye işte sonrada dalga geçiyo günaydın efendim günaydın diyo sinirimden akşama kadar ağladım kocam yokken bana hep kötü davranıyo ya

tatlım sennkide betermiş.benmki o kadarına cesaret edemez.konuşmaya çok ii arkdaş ama ondan bişi isteme yeter ki..:eek:klava:

tatlım moralini bozma yaa benim bebişimde son 2 haftadır bay bi azaldı hareketleri belki terleri daraldı ondan hemen kendini salmaayerimseniben
inşallah dediğin gibidir canım doktorada ta 9mayısta gitcez wakitte geçmez şimdi:1no2:

hatta çok basit bi olay anlatym dün onlarda kaldık sabah saat 9 ve ben hastayım halsizim gribim falan öküz gibi yatak odasının kapısını çalıyo ve ödüm koptu uyku sersemi efendim dedim kalk dedi hadi kalkamıcam dedm hastayım dedim dönmüş diyoki iyi ozaman kalk bize kahvaltı hazırla ya bu kadar olur ya eşim işe gidince geliyo yanıma kadın onun yanında yapamıyo böyle densizlik kalktım hazırladım geri yattım sonra uyandım kendi ewime geççem diye işte sonrada dalga geçiyo günaydın efendim günaydın diyo sinirimden akşama kadar ağladım kocam yokken bana hep kötü davranıyo ya

Bak nasıl sinir oldum şimdi.İnsan niye böyle davranır anlamam.Sende kalma güzelim onda hem kal hem laf işit iyi valla:eek:klava:

offf bu kaynanalar nıye böle yaaasenağlama
üzülme tatlım duzelır ınsallah:teselli:

yserez ben hafta sonu çok ayakta durdum bebiş çok az hareket etti bende telaşlandım çarşamba dra gittim sordum ayakta çok durursan çok üzülür stres yaparsan bebişin hareketleri azalır dedi

selam kızlar ya moralim çok bozuk bebeğim dünden beri çok zayıf hareket ediyo 1 gün öncesi çok şiddetli tekmeler atıyodu şimdi çok zor hissediyorum senağlama

inşallah dediğin gibidir canım doktorada ta 9mayısta gitcez wakitte geçmez şimdi:1no2:

canım ılık şekerli yada ballı süt iç yat soluna benimki o zamn azda olsa oynuyo dene sende bazen oynamayınca bende sağdan soldan hafifi dürtüyom hemen mıyışık şekilde bir iki kıvranıyo sonra tekrar uyuyo zillikaydirigubbakcemile3

offf bu kaynanalar nıye böle yaaasenağlama
üzülme tatlım duzelır ınsallah:teselli:
benim kaynanam kocamı 40 yaşında doğurmuş kaynanam 68 yaşında ama bi görsen warya kadın benden genç hiç yaşlı değil oglunu sewgilisi zannediyo yazık kocamda onun yanında beni öpemiyo bile kıskanıyo diye

Ben çıkıyorum kızlar yarında tatilim.Evde de internet gelip gidiyor açamazsam p.tesi görüşürük öptüm hepinizikaydirigubbakcemile3

Bak nasıl sinir oldum şimdi.İnsan niye böyle davranır anlamam.Sende kalma güzelim onda hem kal hem laf işit iyi valla:eek:klava:
canım kalmak istemiyorum zatende işte bi ewin bi oğlu olunca gözlerinin önünde olsun istiyolar hep çok zor benim işim ya

[/COLOR]

hosgeldın cıcıcegım:1hug:

:1hug: sağol canım benim
Bence kaynanaları düşünüp canını sıkmayın kızlar ya,bazen bende çok takıyorum kafama :KK43: neyseki uzaktalar senede 1 kere görüşüyoruz ama uzakta olsada telefonla yetiyolar.Bizimki biraz dengesiz konuşuyo ne dediğini bilmiyo yadabiliyo bilmiyorum :1closedeyes:.Zaten oğluşumun olacağını duyunca bi garip tepki verdi sinir etti beni kız bekliyomuş meğersem 3 oğlu var kendisinin,öyle bile olsa denir mi hiç,geçenlerdede canım meyve çekmişti rüyamda yiyodum hatta :eek: eşimde sabahın köründe aldı sağolsun kahvaltı yaparken aradık konuşuyoruz o sevinçle dedim kocacımda bana şunu aldı diye aaaa pahalıdır daha o oğlumu yormasaydın dedi :eek:klava:.Bende o günden sonra aramadım,aramıcamda eşime de söyledim haklısın diyo sesini çıkaramıyo onunda arada kalmasına üzülüyorum ama haklıyım yani :kızgın:

benim kayınvaldemle önceden ynai ilk evledniğimizde çok yüz gözdük aynı evdede oturunca bütün herşeyine eyvvallah katlanıyodum sinir krizleri geçiriyodum eşimede söyleyemiyodum ama oda anlıyoduki tabiki çoğu zamn sinirden işyerinde hep bayılır düşer dim ama 1,5 yılın sonunda öyle bi patlama olmuşki bende içime atmaktan eşimde kaynanamda neye uğradıklarını şaşırdılar kayınvaldem benden çok çekinir yapmadığımı bırakmadım almıştım hırsımı o yüzden korkar şimdi benden fazla üstüme gelmez bişeyde söylese ben hazır crvap yapıştırıyorum susuyo ne kötüyüm dimi kikikikki:kaydirigubbakcemile3

Bence kaynanaları düşünüp canını sıkmayın kızlar ya,bazen bende çok takıyorum kafama :KK43: neyseki uzaktalar senede 1 kere görüşüyoruz ama uzakta olsada telefonla yetiyolar.Bizimki biraz dengesiz konuşuyo ne dediğini bilmiyo yadabiliyo bilmiyorum :1closedeyes:.Zaten oğluşumun olacağını duyunca bi garip tepki verdi sinir etti beni kız bekliyomuş meğersem 3 oğlu var kendisinin,öyle bile olsa denir mi hiç,geçenlerdede canım meyve çekmişti rüyamda yiyodum hatta :eek: eşimde sabahın köründe aldı sağolsun kahvaltı yaparken aradık konuşuyoruz o sevinçle dedim kocacımda bana şunu aldı diye aaaa pahalıdır daha o oğlumu yormasaydın dedi :eek:klava:.Bende o günden sonra aramadım,aramıcamda eşime de söyledim haklısın diyo sesini çıkaramıyo onunda arada kalmasına üzülüyorum ama haklıyım yani :kızgın:

bnmknn de 3 oglu var inş kızıın olur deyip durdu, kız oldu tam onun gönlüne göre.ama zaten kızıma olan sevgm ayrı..
.bnmkde yılda bir gelri yada bis gideriz..öff dogumda napçam yaa..annemde kalcma 40 ı çıkarıncaya kadar onu cagrmak istemiorum ben iste döndüğümde gelsin diorum ama bilmiorum canım sıkkın..

ay nedır bızım bu kadınlardan cektıgımız benım annem kocamı el ustunde tutuyo oyuzden cok ıyı anlasıyolar masallah :asigim::nazar:

canım olaylar hep aynı ya bende eşime söylüyorum haklısın diyo başka bişey yok ne yapalım ben kaderimin böyle oldugunu düşünüyorum yani benim iyi huyluluguma karşılık onlar az kalıyolar hatta hiç yetemiyolar bile

X