2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

......

hoş geldin canımm bende bugün gidicem bakalım öyle bi tehlikemiz varmı soracağım öyleyse ciğer geliştirice verir belkideCADIARZU sağol tatlımm viks var evde akşam yatarken derim inşallah iyi gelir ilaçta kullanmak istemiyorum ama mecbur kalırsam artık alırım ilaçbenneyaptımki

kızlar kaynanalarda en kötüsü eşinin ve bi başkasının yanında seni çok düşünüyormuş gibi davranmasıklava:klava:

bnmkide çok konuştu başta sunu alıcam bambu yatak yapıcam vs vs..sonra cıt cıkmadı ..annem yatagını kıyafetlerini ve uyku setini aldı şükür..sırf laf olsun diye konuştu yani..dürüst olmaayan insanlara hiç tahammülüm yok..

sonradan bana msn de ördüğü 2-3 parca seyi gösterdi bende örmeyin dedim annemler baya örmüşler dedim.valla dogumdan sonra ne yapar bilmiorum..deger verdiğini düşünmüorum çünkü kayınvalidem sadece lafta var..üf sinir oldum..

ya kızlar bişiy sorcam benim kız hiç kıpırdamıyor .yani hep öyleydi doktorlar hep diyolardı tembel ,nazlı ilk başlarda oynuyordu ulltrasondan görüyordum hissetmiyordum ama şimdi oynadığında hissediyorum bayağı güçlü oynuyor karnım yukarı kalkıyor ama günde en fazla 2 kez.doktorlr her gittiğimde normal diyolar sağlıklı bi sorun yok tüm testleri iyi falan diyolar.ama bu çocuk acaba gerçekten doktorun dediği gibi tembel ve nazlı olduğu içinmi az oynar ((((29 haftalığım türlkiye hastanesine gidiyorum ...

kıslar son haftalara yaklastıkca sanırım hepımızı erken dogum telası aldı.
ınsallah butun bebısler zamanında gelır.
hepımız 32.haftayı bulalımda hayırlısıyla gerısı gelır ınsallah.

bende sevmiyorum ama ne yaparsınn insan eşinin hatrına katlanıyo-tatlicadiarzu- bide görümcem akçayda oturuyodu burdan ev aldı avcılardan haftaya taşıncak 4 gün orda kaldı bana oraları met ede ede bir oldu bende gidicem ordan ev alıcam diyo sizde gelin hem havası güzel işte şöyledir böyledir dedi bende dedim benim orda kimseciğim yok 1 kişiylede olmuyo dedim benim ailem teyzelerim dayımlarım annem baban bu tarafta 2 çocuk olacak başıma bişey gelse hangisi yetişebilir dedim hiç sesini çıkarmadı dedim giden giden ben kimse için yerimden kıpırdamam evde alacaksam yine bu semtten alırım dedim:1closedeyes:

Son düzenleme:

oooo canım sözlere bakarsan yandın biz kimseye bişey yaptırmıyoruz herşeyimizi kendimiz yapıyoruz

bende anneme yakın arastırıyorum daıreyı anneme yakın olsun ıstıyorum
kayınvalıdemler zaten memlekette senede 1 kere gelıyolar ıste allahtan bu yaz gelmıceklermıs
bende dedım zaten annem olucak yanımda kımsenın gelmesıne gerek yok

kızlar kaynanalarda en kötüsü eşinin ve bi başkasının yanında seni çok düşünüyormuş gibi davranmasıklava:klava:
haklısın canım ogullarının yanında bırden degısıverıyorlar ya insan neye ugradıgını sasırıyor.kaydirigubbakcemile

demek kı genelımız bu konuda sıkayetcı coguda aynı seylerı yapıyormus maalesef.naniknaniken ıyısı takmamak sanırım.kaydirigubbakcemile

canım benım oglanda sabahları pek hareket etmıyor bıraz tembek gıbı.
ama aksamları daha hareketlı.
sen gun ıcınde cok ayakta kalıyorsan yada yoruluyorsan belkı ondan hareket etmıyordur.
dinlendıgın zamanlardakı hareketlerını takıp et bakalım yıne aynı sekıldemı olucak.yerimseniben

nurcum biz zaten herseyi kendimiz yaptık..anneme bile yaptırmasdım ama o asla buna izin vermez ve vermedide..e geri kalan herseyi eşimle biz yaptık.

kesınlıkle katılıyorum sana nurcum offff sınır oldum yıne yaaakaydirigubbakcemile

canım hiç sinirlenme ben artık sinirlenmiyorum aramıyorum çünkü görümcem bebişimi kıskanıyor bide görüşünce sinirleniyorum ama eşimin hatırına 15 günde bi en azından gitmek zorunda kalıyorum

hürremcim geçmiş olsun canım

sağol nurcum eşim iş yerindeki doktora sormuş hiç bişey olmaz demiş inşallah olmamıştır ya suçluluk duygusu berbat bişey iş yerinde rahat rahat ağlayamıyorum da sinirlerim iyice bozuldu :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…