2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

stardust senin için kemeraltında bebek şekeri için o söylediğim yerdeki beşiği sordum 30.ytl dediler. benim hatuna daha sormadım soracağım onuda haber veririm

saol gaydındım sende git bir bak oraya

oo Karen senin eşin epeyce aşmış ne bilgili bu konularda:)))

:) tesadüfe bak bende aynılarını aldım özellikle Dr.brownun biberonunu çok methetti satıcı kız hava yutmasını önleyici falan filan diye gaz yapmıyormuş

Hadi cnmmmm delikafadulden Waowww o kadar marka arasında aynılarını almamız cidden ilginc yalnızzz :lepi: Ben birini 150 ml, diğerini 250 ml. aldım.

Nurcumm minişinnnn cok tatlı ya yirim ben onun tshirtünü de kendisini de kaydirigubbakcemile3

bu arada geç geldim ama yine gidiyorum kendinize iyi bakım yarın bebişimi görüp öle geleceğim. hasta olanlara geçmiş olsun. hepinize maşallah

saol gaydındım sende git bir bak oraya

oo Karen senin eşin epeyce aşmış ne bilgili bu konularda:)))

ah ilsu b bilsen..kayınvalidem arkadasım gibidir ama eşim bilmişlik konusunda kayınvalide gibi walla..sölemesi ayıp becerikli b kız olmama ragmen mutakta, evliliğimizin ilk aylarında üşenmeyip a4 lere hangi sebzeyi meyveyi buzdolabında nasıl ne kadar muhafaza etmeliyim die yazmış magnetle yapıştrmış buzdolabına okuyim die..temizlik konusunda tavsieleri kaf dagını aştı..sağolsun bilmiş ama bana da yardımı çok dokunuo walla...ondan pratik b kaç şey ögrendim yane..alkisalkisalkis

mesela dondurma aldıgımız zaman kiloyla, hemen dondurma tabaklarınıda dondurma ile buzluga atıoruz..nası ama:roflol:

nurr kızın çok tatlı maşallahhh canım

nurcum çok tatlı inş kızında buna benzer

teşekkür ederim kızlar inş ilsucum evin her yeri çingenemin resimleriyle dolu ona benzesin kuzucum diye

amanın ben eşinin yaninda sıfır kalırım desene
bir yandan sanslısın bir yandan işin zor tatlım
hamişlikte sana çok faydası dokunur özellikle

star dust maşallah canım çok güzel yakışmış hamilelik göbeğinde tam erkek göbeği yani sivri

Görüşürüs Selsincimmm baktım cicilne çağınnn cidden inanılmaz şanslı cok zevkli bi annesi varrrr kaydirigubbakcemile5 Bende istiyorum ama banada al banadaaaaa -tatlicadiarzu-

Nurcuğum yeğenin sanırım çok tatlı maasallah Allahım uzun sağlıklı ömür versin ona. Kızanda ona benzesin insallah...

Benim de kızım esime benziyor dr da aynı seyi söyledi . Kavun kafalı, tombik yanaklı çizgi gibi çekik gözleri var esim tatar çünkü. Tam bir pokemon olacak bizimki sanırım

stardust çok tatlı çıkmışsınız ya maşallah size göbişin çok tatlı canımcım 41 kere

ya ben bugün çok koptum adapte olamadım bir türlü neyse idare edelim yarın ful sizleyim inş.
nurcum yeğenin çok tatlı kız ne çingenesi fıstık bu fıstıkkk

Benim bebişimde eşime benzicekkk gibi gorunuyo, koca kafalı, minik murunlu ve agızlı alkisalkisalkis Kocaman ceylan gözlüüüü yirim ben onu yirimmmm :asigim: Ama huyu bana benzicek sanırım ele avuca sıgmaz süper yaramaz, cep herkülüüü kaydirigubbakcemile3 Halbuki bis tam tersi olsun istemiştik ama ismarlama olmuyomus onu gördükkkk :teytey:

canım benim o korku maalesef bende uzun zamandır var . üstelik bunu yüzüme telafuz eden dr.um ...
keşke 30a bi gelsem hayrılsıyla diyorum ..

maşallah canım ya valla çok tatlı çıkmışsınız ana oğul,allah nazarlardan saklasın

stardust maşallah tatlım yaa..ne guzel b hamiş olmuşsun ..göbişde buyumus tabi..maşallah..

star dust göbüşle bebişi büyümüşsün:)) çok tatlısın

star dust çok sevimli olmussun ya:lepi:

Stardustcım süpersin ya cok sık ve güselll cıkmıssınnn, seni de oglusunu da cok begendimmm delikafadulden Ama ufacık göbişiiinnnn ne güselll hamişşşsin kıs sennnn :lepi:

maşallah tatlım allah nazarlardan korusun çok tatlı çıkmışsınız oğluşunlaaaŞeniz

stardust maşlalh çok şekersin.çoxuk gibisin.
hiç göbek d büüyük değil.
maşallah nazqr olmasın sen yine pijamalr ile gez canım.maşallah

teşekkürler kıslar :1hug:
göbüşü bir de beyaz tişörtle görmelisiniz :))))zuzucum , swetcim benim gebeşlik haftam sizden 1-5 hafta geri olduğundan şimdi size küçük gelmiş olabilir , ama sivri ve karnımın önünde top gibi duruyor diyebilirimkaydirigubbakcemile3

hoşbulduk nar, temmuzun ilk haftası olur diyye konuştuk doktorla ama bakalım, sezeryanla olucak benim ve ıkınmamam gerekiyor gözümden rahatsızım. net bi tarih vermedi ama ilk hafta heralde:CüvCüv:

hoşgeldin madgirl
keyifli paylaşımlar , bol katılımlar a.s.

canım ben sakallı ipten lif ördüm en yumuşağından aldım

haaaaaarika fikir kaydirigubbakcemile5
ben de yosun ipten öreyim ya da örüldüğünde polar battaniye gibi duran pofidik ip var , o da olabilir hihoyyyt

ilsuuuuuuuuu süper bi hastane çıkışıymış buuuu
güle güle kullansın kızın :asigim:

ben de aventi düşünüyorum .. bir de anne meme anotomisine ve o yumuşak doku hissine en yakın bir biberon markası vardı , bulursam dergiden resmini çeker eklerim , ben de ondan almayı düşünüyorum .. bulamazsam avent alıcamşu son kullanma tarhi olayını bilmiyordum saol bilgilendirme için canım Şeniz[/COLOR]

ticaret kafası mı dehası mı demeli eşin için :roflol:

kızlar bu benim çingenem

maşallah canım , ne tatlı bi çingaaneymiş bu Şeniz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…