2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm kızlar nasılsınız bakalım
pek kimse yok anlaşılan bugün

madgirl hoşgeldin canım senin ilk gebeliğinmi:CüvCüv:

hoşbulduk gamzecim:) evet ilk gebeliğim :CüvCüv: heyecanlı, şaşkın bi şekilde gidiyo bakalım az kaldı alıcaz hepimiz inşallah kucağımıza sağlıkla

selam kislar... bis geldikk..
biraz ev isi biraz da yuruyusten soraa.. nasilsiniz bakalim??

madgirl hosgeldin canim aramizaa...

aramıza hoş geldin inşallah sağlıklı bi şekilde bebişine kavuşursun canım keyifli paylaşımlara.s.

kıslarrrr karpuzlu patigin tekını yapabıldım.hihoyyytalkisalkisalkis
ilk denememde ancak bu kadar oldu.gercekten yapması cok kolaymıs..:hooray:

rosem masallah cok guzel olmus ellerıne saglıkalkisalkisalkis

bu arada benım yaramaz bebıs sureklı asagıya vuruyo baya sıddetlı ustelık sızede aynısı oluyomu korkmaya basladım ben yaaasenağlama

bu arada benım yaramaz bebıs sureklı asagıya vuruyo baya sıddetlı ustelık sızede aynısı oluyomu korkmaya basladım ben yaaasenağlama
tesekkurler canım yapmaya calıstım ıste..ıkıncıye daha guzel yaparım.
senın bebıs acaba döndümü ki o yuzden belkı asagıda vuruyordur.
aklına kötü bırsey getırme canım.Şeniz

kızlar biz geldik ama çok yorgunuz temizlik yaptık akşamda misafirimiz vardı sizler nasılsınız

rosemcim eline sağlık canım çok güzel olmuş...
hüzüncüm normaldir canım meraklanma

herkese günaydın kızlar güzel bi hafta olsun hepimiz için:1hug:
kıslarrrr karpuzlu patigin tekını
yapabıldım.hihoyyytalkisalkisalkis
ilk denememde ancak bu kadar oldu.gercekten yapması cok kolaymıs..:hooray:

maşallah tatlım bune hamaratlıkalkisalkisalkis çok şeker olmuş ellerine sağlık güle güle giysin bebişinŞeniz

benimde bazen öyle oluyo canım merak etme sık sık pozizyon değiştiriyo dün akşam okadar hareketliydiki bugün hiç oynamıyo:1closedeyes: herhalde dinleniyo :1ninca:
kızlar biz geldik ama çok yorgunuz temizlik yaptık akşamda misafirimiz vardı sizler nasılsınız

ohh maşallah temizlik yapılmış misafir ağırlanmış 41 kere maşallah tatlımm :1hug:

kızlarr bizde dün gezmeye çıktık edirne kapıda indik taki saraçhaneye kadar vitrinlere bakına bakına yürüdük arada dinlenerek tabiki fatih çok kalabalıktı adım atılmıyodu havada okadar güzeldiki iyi oldu sözde hiç bişey almıcaktık dün için sadece fiyat edinmek için öylesine çıkmıştık:) saraçhaneye vardık bir sürü maağazaya girdik çıktık hemde karşı cebhesinede baktım en sonunda kızımın park yatağını indirimli ve pazarlıklı bi şekilde aldım nettende araştırık tabiki hiç bir yerde daha ucuz değildi her yer aynı fiya verdi 310 ytl diyolardı bizde pazarlık sonucu 240 ylt aldık bunada şükür ve eve gelir gelemzde kurduk çok şeker bişey oldu ve sağlam şimdi rahatım bide gecelik işini halledeyim bu hafta herşey hazırdıralkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…