2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

süpermiş ayrıntılarıyla anlatılmış bi de... çok beğendimm... ben de oğluma yapsam mıı mavili beyazlı ya da beyazlı fıstık yeşiliyle...

süpermiş ayrıntılarıyla anlatılmış bi de... çok beğendimm... ben de oğluma yapsam mıı mavili beyazlı ya da beyazlı fıstık yeşiliyle...
yap tabıkıde eyetkınercım.
bende mavılı beyazlı yapıcam bırde yesıl beyaz..hemde yapımıda cok kolay.:sm_cool:

günaydın güzel anneler

demet cim geçmiş olsun aman dikkat et inşallah vaktinde doğum yaparsın

patik çok güzel gerçekten güle güle giysin kuzular

esının yardımcı olması ne guzel derıncım.masallah.
bu arada neden acele ettıgını dusunuyorlarkı.:mymeka:
zaten sunun surasında kac haftamız kaldıkı bebekler gelene kadar anca toparlarız herseyı.:eek:
canım evet eşimde elinden geldiğince yapıyor şunu yap bunu yap diyorum yapıyor evet canım birde insan korkuyor erken doğum olur allah korusun işlerim biran önce bitsin dedim zaten alışverişlerimde başlıyacak anca yani
maşallahhh :nazar:

amann ne güzell işlerin çoğu bitmiş cnm ne güzell badana yı da yaptın şimdi geri kalanları yavaş yavaş yap kendini ve bebişi yorma cnm...

evet canım bugün az bi işi kaldı yavaş yavaş yapıyorum artık tabii canım üzermiyim hiç canım pazar günü çalışıyorsun ama az kaldı değilmi çıkacaksın işten:teytey:

kılar günaydın nasılsınız bakalım ben bugün temizlik yapacam akşamda misafirim gelecek

bi kaç günden bişey olmaz cnm.. benimki de öyleydii 3-4 gün farkediyordu kafama çok taktım ama bu hafta dr um haftasıyla uyumlu bi sorun yok dedi çok şükür gerçi o zaman da geri dememişti ama ultrasoın ölçümlerinde öyle yazıyordu.. içini ferah tut cnm eğer gerilik ilerlerse ve 2-3 haftayı bulursa o zaman proble var demektr ama 2-3-4 gün den bişeycik olmaz...

iyi pazarlar kızlar..umarım keyifler yerindedir.

rosem karpuz dilimli patik ne hoşmuş yaa..oturup yapmak lazım kısada sürer..

derincim kolay gelsin canım sana bebek odası işlerinde..

hüzüncüm eşin için hayırlısı olsun sınavda tatlım..

eyetkinercim sennde az kalmış 1 haftacıkdelikafadulden hadi bakalım ..sık dişini..

annecik benm dr um net b şeklde sucuk salam sosis için evden at sevmediğin kişilere ver unut bu yiyecekleri katkıları çok fazlaymış.Ama tabi sen biliysin tatlım yinede..

kızlar merhaba,yeni üye sayılrım ama aranıza yeni katıldım 27+2 haftalık hamileyim. oğlum olucak inşallah, paylaşımlarınız harika umarım güzel şeyler paylaşırız. bu arada rahatsız olan bütün anne adayları hepinize geçmiş olsun ve sağlıklı doğumlar nasip etsin allah inşallah

kızlar merhaba,yeni üye sayılrım ama aranıza yeni katıldım 27+2 haftalık hamileyim. oğlum olucak inşallah, paylaşımlarınız harika umarım güzel şeyler paylaşırız. bu arada rahatsız olan bütün anne adayları hepinize geçmiş olsun ve sağlıklı doğumlar nasip etsin allah inşallah

hoşgeldin madgirl ..saglıklı b gebelik gecirirsin umarım..haziran annesi olabilri misin acaba..muhtemel dogum tarihin ne tatlım?

hoşgeldin madgirl ..saglıklı b gebelik gecirirsin umarım..haziran annesi olabilri misin acaba..muhtemel dogum tarihin ne tatlım?

bende ona şaşırıyorum herkes benden en az 3 hafta önde gidiyor burda, aslında temmuz 24 de doğurmam gerek ama, sezeryan olacağı için temmuzun ilk haftası alıcak doktor canım

X