2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bizde dün carfuraa gittik toyikinin yanında bebe mağazası var orda eşim beyendi bende beyendimde kraftın park yatağı indiremede girmiş çok hoşumuza gittik her bi özelliliği de var sallanıyoda sanırım onu alıcaz haftaya cumartesi başka görüp karar değiştirmezsekalkisalkisalkis

bu model içindeki oyuncakları çıkartığın zaman yerde oyun halısı olarak kullanıluyo çok şeker bişey
oyunata821-k.jpg

ayyyy kuzucuklar sımdı bunların ıcındemı yatıcak :))
kızlar dun doktora gıttım hamıle bır kadın vardı NTS odasında yatarken oda yanıma geldı cok korkuyodu
gunu gecmıs sancısı falan yoktu ben sımdı napıcam dıyıp duruyodu
dogulu genç bır bayandı ılk dogum oldugu ıcın bılgısızdı cok heyecanlydı
korkma falan dıye bıraz tesellı ettım tum hazırlıkları yanına almıs gelmıstı
anakucagı bavulları görseydınız öyle heyecanlandımkı
ayyyyy dedım bende doguma gelırken herseyımı böle getırcekmıyımdelikafadulden

evet bakalım inşallah bu hafta alıcaz artık 31 hafta oluyo şurda ne kaldıkialkisalkisalkis yarın artık bebiş kıyafetlerini yıkıcam valizi hazırlıcamalkisalkisalkis

ayyyy kuzucuklar sımdı bunların ıcındemı yatıcak :))
kızlar dun doktora gıttım hamıle bır kadın vardı NTS odasında yatarken oda yanıma geldı cok korkuyodu
gunu gecmıs sancısı falan yoktu ben sımdı napıcam dıyıp duruyodu
dogulu genç bır bayandı ılk dogum oldugu ıcın bılgısızdı cok heyecanlydı
korkma falan dıye bıraz tesellı ettım tum hazırlıkları yanına almıs gelmıstı
anakucagı bavulları görseydınız öyle heyecanlandımkı
ayyyyy dedım bende doguma gelırken herseyımı böle getırcekmıyımdelikafadulden

azz zaman kaldı sanki ilk bebişim gibi heyecan dorukta nasıl olcak nasıl biticek bi hastanden çıkıp eve geldiğimizi görsem allahımm :Saruboceq:

hayırlı olsun dılosum benım daha 2 haftam var yıkama ütüleme işlerıne nasıl yapıcam bilemıyorum tek basıma okadar cok kıyafet varkı acaba sadece ilk 3 ay kullanacaklarınımı hazırlasam...

hayırlı olsun dılosum benım daha 2 haftam var yıkama ütüleme işlerıne nasıl yapıcam bilemıyorum tek basıma okadar cok kıyafet varkı acaba sadece ilk 3 ay kullanacaklarınımı hazırlasam...

bencede canım ilk 3 aylık kıyafetlerini yıka benim ki az zaten anca bi makinelik fazla bişey almadığım için onlarda kolayalkisalkisalkis

demetcimmm çok geçmiş olsun cnm ..
maşallahh bebeğine bu arada ne güzell çıkmışş tombiş yanaklı kızın galiba.. bol bol yat dinlen cnm inşallah hayırlısıyla sağlıkla gelir bebişlerimiz...:Saruboceq:

günaydın iyi pazarlar benim dün badana işim bitti şlerinde çoğunluğu bitti sayılır bugün akşama kadar bişi kalmaz eşimde yardımcı oluyor üzerimden büyük yük kalktı yatak odamıza bebeğimize dolabını ve yatağını koymak için yer açtık komidinleri filan attık bazı fazlalıkları inş bir ay sonra babamız yapacak yatağını ve dolabını bana herkes kızıyor çok acelecisin diye ne yapayım işim bitsinde rahat oturayım gezeyim sonra
demetcimmmm canım geçmiş olsun yat dinlen canım annen yakınındaydı heralde yardımcı olur sana maşallah yesin onu teyzesi ne tatlıda çıkmış canım

hüzüncüm canım geçmiş olsun kendine çok dikkat et..
bizde odamızı beğenip geldik haftaya sipariş edecez inş

nurcum senn bebişinn de odası hayırlı olsun , benim serranın da beşiği geldi ama bazı monte parçaları eksik gelmiş.pzt kurmaya gelcekler belisten.

bebişleriniz için huzurla uyusnlar büyüsünler inşallahh kızlarr hayırlı olsun aldıklarınız...

evet bakalım inşallah bu hafta alıcaz artık 31 hafta oluyo şurda ne kaldıkialkisalkisalkis yarın artık bebiş kıyafetlerini yıkıcam valizi hazırlıcamalkisalkisalkis

ayyy ne güzelll yaa.. artık yavaş yavaş sonuna geliyoruz sanırım heyecan yaptım bak şimdii...
bende izne ayrılınca yaparım artıkk yıkama ütüleme işini...

hele sukur kalabalıklastık nerdesınız kızlar yaaa

walla ben buradayım hüzüncümm.. herkes tatilde ben yine işte... :1closedeyes:

selam kıslar.
demet cok gecmıs olsun canım.:1hug:dıkkat et kendıne.
topıge ne oluyor boyle yahu..delikafadulden
en rısklı aylara gırdık ya o yuzden oluyor sanırım.-tatlicadiarzu-
cok dıkkat etmemız lazım kendımıze.kaydirigubbakcemile

X