2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

evet cnm haklısın kesinlikle çook....... zaten tedavim için çok para harcadım bi de sigortam dan faydalanamadım onda da en azından doğumda yararlanayım..

canım neden 9 eylülü düşünmüyorsun aylık doktor ücreti 120 tl,doğumuda orda yaparsın kendi doktorum gelsin dersen sezeryana 800 normal doğuma 700 gibi bir fark alıyorlar geri kalanı devlet karşılıyormuş,emekli sandığı için konuşuyorum ama ssk da öyledir heralde.
şimdi başlasan doğuma kadar doktor kontrol edeceği için doğuma da gelir.

rosem bende artışın krem 3 lü hamile takımından aldım. dagiden de pijama takımı aldım ama bi de dandik b pijama takımı ve gecelik alıcam hastane için..

maşallahh bebişine maşallah canımm

evet cnm aynen bende eğer tüp bebek olmasaydı o zaman düşünmeden kabul ederdim ama .... yok yanii yaaa yine de çook gitmezdimmm yok yok yine arardım başka uygun ve güzell bi yer... kaydirigubbakcemile

rosem bende artışın krem 3 lü hamile takımından aldım. dagiden de pijama takımı aldım ama bi de dandik b pijama takımı ve gecelik alıcam hastane için..
internetten mı siparis verdın canım?
3 lü takım dedıgın hangısı oluyor?sabahlıkta dahıl olanmı?

kıslar ben kısa kollu almayı dusunuyorum.
acaba dogumdan sonra üşürmüyüz?

bilmemmm orayı hiç düşünmedimm.. çok kalabalık oluyo falan dediler.. onun için aklıma bile gelmedii... araştırayım orayı da cnm çok tşk...

kızlar beyaz meleği aramaya çalışcam bi ara biraz işlerim var belki uyuyodur öyleden sonra ararım geçmiş olsun dileklerinizi iletirimyerimseniben

ayyy inşallah bişicikler olmaz keşke kan haplarını düzenli kullansaydı bana doktorum kan değerin iyi olsada kullanmalısın bu aylar çok önemli dedi erken doğuma sebebiyet verebilirmiş .melek benim değerim iyi diye kullanmıyodu galiba.inşallah atlatırda zamanında doğumu olur dualarımız seninle ve öykümüzle canım

maşallah bebişine canım
bende senin gibiyim halen bi doktorum ve hastanemiz yok.ama bende artık önümüzdeki hafta son bi hastane var ona gidicem artık gerisi allaha kalmış napalım
canımcım valla batıl inaçlarım benimde yok biri bişe deyince amannn o batıl inanç deyip geçiyorum
ama iş gebeliğe gelince nolur nolmaz demeyide ihmal etmiyom
allaha emanet bebeklerimiz artık

ya canım hakketende böle şeylerde çıkıyomuki acaba bunlşarıda önceden konuşmak lazım demekki

valla benimde kızımın yatağı beşik şimdiden alıştırmaya çalışıyorum kızım kardeşin artık burda yatacak sana cici yatak alacaz diye ama bakalım napacak yok vermem derse yandık valla

ya dün beni ne güldürdü.maskara.
önce tık tıkıt ıtk vurdu.seyredyorum.sonra vuduuğu gitti toplandı.ben gülemeye başlayınca açıldı.
ben susunca tekrar tık tık .... kızım deidm sakın ha kapıalra vurma 71 gün var en az raaht dur.
bu defa acalesi varmış gibi bir koşturmaca ,karnım şekilden şekle giridi.ben artık kahkaha atmaya başaldım deli gibi.
ay ben onu yerim yer
ya allah koruusn maşallah yavrukuşlarımzıa

][/QUOTE]
halinize ben bile burdan güldüm valla

rosem bende artışın krem 3 lü hamile takımından aldım. Dagiden de pijama takımı aldım ama bi de dandik b pijama takımı ve gecelik alıcam hastane için..

aynen canım bende hastane için dandik bi gecelik bide pijama alıcam şimdi 2 tane aldım annem hastanede yazık olur dedi evime gelince temiz temiz giyerim artık onları

tarzım olmamasına ragmen ben bunu begendım

ya ben bu takımın aynısını aldım aynı renk bide 70 tl ye
ama eve gelip bi giydimki sabahlığı felaket büyük çıktı
değiştirmeye gittim malesef kalmamıştı bende mecbur başka bişiler aldım ama hiçte içime sinmedi valla aklım halen o takımda
inşallah sen güle güle kullanırsın canımsenağlama

halinize ben bile burdan güldüm valla[/QUOTE]

çok sağoll cnm büyüyorlarr çok şükür.... umarım sende en kısa zamanda çözersin hastane işini... kafana takma cnm sende benim gibi nasıl olsa bulucaz bi yer...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…