2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

slm arkadaşlar uzun süredir giremiyorum nete eşim laptopu şehir dışına götürmüştü
hoş burada olsada pek girmem imkansız sürekli istirahat halindeyiz erken doğum olma ihtimaline karşı
gebelik şekerimde oldukca yüksek çıktı ama sanırım gecen hafta çok tatlı yemiştim ondan kaynaklandığı düşünülüyor diyete başladım ve günde 7 kez kanıma bakıp doktora bilgi vericeğim düşmezse bir hafta sonra hemen insülüne başlanması gerekiyormuş inş. gerek kalmıyacak ve düşecek şekerim
hepinizi çok merak ediyorum inş. hepinizde haberler güzeldir hepinizi öpüyorum benden havadisler şimdilik bu kadar erkendoğumu önlemek için endol fitil verdi doktor fakat piyasada bulamıyorum ona moralim bozuldu bu sıralar kontrollerimde artık haftada bire düştü

slm arkadaşlar uzun süredir giremiyorum nete eşim laptopu şehir dışına götürmüştü
hoş burada olsada pek girmem imkansız sürekli istirahat halindeyiz erken doğum olma ihtimaline karşı
gebelik şekerimde oldukca yüksek çıktı ama sanırım gecen hafta çok tatlı yemiştim ondan kaynaklandığı düşünülüyor diyete başladım ve günde 7 kez kanıma bakıp doktora bilgi vericeğim düşmezse bir hafta sonra hemen insülüne başlanması gerekiyormuş inş. gerek kalmıyacak ve düşecek şekerim
hepinizi çok merak ediyorum inş. hepinizde haberler güzeldir hepinizi öpüyorum benden havadisler şimdilik bu kadar erkendoğumu önlemek için endol fitil verdi doktor fakat piyasada bulamıyorum ona moralim bozuldu bu sıralar kontrollerimde artık haftada bire düştü

merhaba canımm hoşgeldin.... inşallahh diyet olumlu sonuç verir ve insülin e gerek kalmaz... :Saruboceq:
moralini hiç bozma tatlım zamanında ve sağlıcakla gelsin bebişlerin.. :Saruboceq:

hoş geldin canım inşallah düşer şekerinde diyetle insülinle uğraşmassın biraz tatlı ve hamur işini kısacaksın:teselli:

dün doktora gittik...
yaklaşık 1 haftadır hafif kasılmalarım oluyordu...........akşam yolda çok kötü kasılmam başladı doktora giderken..
doktorum hemen baktı bebek doğum pozisyonunu almış...çatım dar olduğu için baskı yapmaya başlamış alt bölgeye..vajinal baktı şimdilik bi problem yok ama erken doğum riskine karşı tedbirimizi alalım dedi...
hemen acilden yatışım yapıldı serıum taktılar..
iğne falan yaptılar...
birde fitil verdi 1 hafta kullancam...kıızım çok iyiydi ama
halen arada hafif kasılmalarım oluyor..doktorum normal kolay şeyler değil dedi...
bu gün daha iyiym...

kızım çok tatlıydı.......
1109 gram olmuş maşallah............
bende 59 kiloyum............
toplamda 6 kilo almış bulunuyorum 27+4 te...............

melekçim çok geçmiş olsun dinlen kendini yorma.

kasılmalar nerde oluyo cnm rahimdemi , karın bölgesindemi nasıl bişey

sağol nurcum kasılmalarım rahimde...
en çok karnımın alt kısmında göbek deliğimin4 parmak altında bi sertlik ve kasılma oluyor bide ağrı belime vuruyor...

selam kislarr.... nasilsiniz??

comebaby ve melek aman dikkat edin kendinizee.. allahim saglikla zamaninda kucagimiza almayi nasip etsin ins bebisleri...

beyaz melek geçmiş olsun canım dinlen yorma kendini kasılma vajinal bölgedeki ağrıda oluyormu
benim birkaç gündür o bölgede acım var

sağol nurcum kasılmalarım rahimde...
en çok karnımın alt kısmında göbek deliğimin4 parmak altında bi sertlik ve kasılma oluyor bide ağrı belime vuruyor...

canim endiselendim simdi. benimde ayni buna benzer agrilarim oluyoo. hatta ben netten kasilma olup olmadigini anlamak icin avcunuzu koyun falan diyodu onu yapmistimm ve kasilmaydi sanki.... doktorumla goruseyim bi bu konuyu...fisfisfis

kızlar bende bir haftadır giremedim baya gelişmeler olmuş. melek bebk nasıl şimdiden doğum pozisyonu almış ters mi dönmüğş yani bu haftalarda dönermiş diye biliyorum
senin servikal uzunluğunda normalde kısalmamı olmuşki geçmiş olsun canım şimdi hastanedemisin sen

doktorum da akşam hastanede 15-20 dk elini karnımda tuttu sanırım öyle anlıyorlar..saydı falan..
endişe etmeyin kızlar...
inşallah hepimiz günümüzde kavuşçaz yavrularımıza

herkese merhabalar.şimdi dr.geldim geçmişe bakmadan hemen yazmak istedim.bugün 50 lik şeker yüklemem yapıldı 183 çıktı biraz yüksekmiş yarında 100 lük yapılacak.canım sıkıldı bunun zararı varmıdır.bebeğimide gördüm gelişimi önden gidiyormuş 1600 kg.39 cm.olmuş yavrucuğum benim.:ecrin_bebek::nazar:

X