2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar ya bugün canım değişik değişik şeyler istiyor hiç havamda değilim ben

Anne için hazırlanacaklar:
- Doğum acil çantası ( İçinde masaj yağı da bulundurun.)
- Sıcak tutacak çorap ( Doğum haneden odanıza geçerken giyinmeniz için.)
- Gecelik ( Meme vermek için de rahat olabilecek bir model seçin.)
- emzirme sütyeni,
- göğüs pedi,
- kadın pedi ( en büyük boy)
- Eve dönüş kıyafeti
- Kozmetik malzemeleri
- Diş fırçası, diş macunu ve diş ipi
- Deodorant
- Vücut losyonu
- Bornoz
- Terlik

evet bunlar gereklı seyler ıste tesekkurker canımkaydirigubbakcemile5

benimde yok bir alt sokakta tuhafiyeye gidicem sabahtan beri evden çıkamadım... evet sanırım havadan böyleyiz..

cumartesı doktora gıdıyorum ınsallah prensım ıyıdır:Saruboceq:
ayrıca dahılıyeye gıdıcem ınsallah bronsıt falan olmamısımdır:Saruboceq:

umarım sadece soğuk algınlığıdır canım..prensesinde iyidir tabii hihoyyyt
bende bugün gidicektim ikinci şeker testi için yarına kaldı inşallah yine yüksek çıkmaz...
veee herkese iyi akşamlar sonra görüşürüz inşallah.. biraz yürüyüşe çıkıyorum yendim uyuşukluğumu ..:dance:

gorusuruz serapcım bende bu aksam esımle bıyerlere gıderım belkı sıkıldım nedense ama kurtlar vadısı var bellı olmaz gıtmeyebılırızde

selam kızlarr ben geldim ama bugün kimse muhabbet etmemiş fazla bahatmı çarptı sizi:ecrin_bebek: demette yok kim bilir nereye kaçtı:eek:klava:

selam kızlarr ben geldim ama bugün kimse muhabbet etmemiş fazla bahatmı çarptı sizi:ecrin_bebek: demette yok kim bilir nereye kaçtı:eek:klava:

hoşgeldin cnm...walla bahar mı çarptı nazar mı değidi bilmiom ama bugün pek iyi değiliz...
demet oğluşunun gösterisi varsa oraya gitmiştir herhalde...

hoş buldum tatlım bende anneme gittim iyi oldu hem yürüyüş yapmış oldum iyi geldi hava biraz soğuk sadece birazcık üşüdüm:eek:

hoşgeldin cnm...walla bahar mı çarptı nazar mı değidi bilmiom ama bugün pek iyi değiliz...
demet oğluşunun gösterisi varsa oraya gitmiştir herhalde...

nazar değmiş olabilir allah korusun hepimizde bi ağırlık var tatlım:1hug:

dılos hosgeldın sekerım gözlerım yollrda kaldı :eek:

bende özledim vallahi aklım burda acaba bişey varmı yokmu ne yapıyolar :emir_bebek:

X